מיואשת לחלוטין ועולה במישקל.

מיואשת לחלוטין ועולה במישקל.

מבקשת עזרה, מצבי גרוע. מאד מאד רוצה להוריד במשקל, אבל באמצע, בין הרצון להוצאה לפועל שלו , יש תקלה. אין לי שליטה על עצמי, זוללת בלי הכרה. כבר חושבת על נתוח כלשהו. יש מישהו במצבי או שאצלכם הכל ורוד?

לא הכל וורוד אבל לא הכל שחור , יש אמצע

מבינה אותך , יש עליי 20 -25 קג' מיותרים, אני תאמנת חזק 4 -6 פעמים בשבוע בספורט, יש לי תפריט ודיאטנית ואני במעקב צמוד ומדידות גוף הייקפים אצל מאמנת כושר אישית ,ועדיין יורדת במשקל מאוד לאט מאוד מאוד לאט ,וגם מצמצמת בהייקפים לאט לאט מאוד,
אני מבינה שאת אוכלת לטעמך יותר מידיי, גם לי יש בעיית כמויות , אני תמיד מגזימה בכמויות ,
אני אישית מאמינה בתהליכים ארוכים ויציבים למען חיים בריאים ואיזון גוף נפש, אז ממליצה לך להתחיל עם דיאטנית , הרבה ספורט זה מרומם את הנפש ומאזן את הגוף , בדיקות כלליות כל חצי שנה/ שנה , אצל רופא משפחה ,ולאט להכניס את עצמך לתלם, בינתיים בדרך לא לשכוח את עצמך , לטפח את הגוף קרמים איפור בגדים , לפנק את הגוף מסאז רפלקסולוגיה ,פילינג גוף ,סקס, לאהוב את עצמך ולאהוב את הגוף,
ומזמינה אותך להשאר איתנו ולכתוב כאן בפורום , ברוכה הבאה ,

אבי519

New member
השיטה שלי לפתח מודעות של מה שנכנס לבטן

התחלתי עם פנקס שבו רשמתי כל דבר שאכלתי או שתיתי ואחרי כן בסוף כל יום חישבתי כמה קלוריות זה יוצא- משהו דומה לשומרי משקל .
אחרי כמה זמן הגעתי למסקנה שכדאי לי לאכול כל יום אותו דבר בדיוק באותם שעות .
כך יותר קל לשלוט ולהפחית או להוסיף על הקלוריות .
בעזרת אתר נטוגרים באינטרנט בניתי לי תפריט קבוע - "חקוק בסלע " שמכיל בדיוק את הקלורויות ואבות המזון שאני זקוק להם כדי להשאר רזה.
מאז ירדתי 25 קילו הפכתי משמן לרזה, ואני כבר שלש שנים אוכל ככה.
כבר התרגלית לזה ואין לי שום צורך לאכול משהו שונה ממה שרשום לי בפנקס - כבר מזמן איבדתי אותו אבל אני כבר יודע מה לאכול כל שעה , כי הכל בראש.
מאז אני מרגיש מצויין בריא רזה והרופא שלי מבסוט והפסיק לי את הכדורים שלקחתי נגד לחץ דם וכולסטרול ...
האוכל משעמם - אבל זה טוב - כי אוכל משעמם לא אוכלים יותר מידי.
אני אוכל בשביל לחיות ולא ההפך, הפסקתי להתעניין בתוכניות בישול ובגורמה , לא אוכל במסעדות, לא אוכל בארועים , לא מנשנש בישיבות , ולא מרגיש שום צורך בכך.
כשמגישים לי היום עוגת קצפת לכבוד איזה יום הולדת , או ארוע , אצל חברים או בעבודה אני אומר "מזל טוב - תודה רבה - אבל מצטער אני לא אוכל דברים כאלה."
אני לא מגרה בכלל כי אני כבר לא רואה בעוגה או קרואסון או שוקולדים משהו אכיל בכלל . ( אפשר לדמות את זה למישהו שהוא לא צרפתי ושיגישו לו לאכול צפרדע או חילזון )

ארנבון שמן המון המון בהצלחה

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
אצלי היה בדיוק כך מתרופה משמינה- מה שעשיתי.....

אכילה של מזון עים יותר סיבים ( אני טבעוני) והקפדה על כמות חלבון מספיקה. ז.א בתזונה שלי העדפתי אפונה עדשים ומש על טופו.
ואכילת דגנים מלאים ולא דגן לבן- כי יש יותר סיבים וגם משחרר את הסוכר במתינות מהמזון.
ולעוד קצת חלבון חלב סויה- כוס זה 7 גרם חלבון- אז 2 כוסות ליום.
ירקות ופירות
לחם שאור קל. דגש שאור כי יותר טוב לעיכול ולקנדידה ודגש קל כי יותר סיבים ופחות קלוריות
כל יום כמעט מרק ירקות עם כרוב
כדור אסידופולוס ליום. משפר קיבה ומוריד קנדידה. כך שהתיאבון יורד
ובכלל עכשיו אני בטיפול טבעי נגד קנדידה.
לא לאכול מתוקים ויתר הג'נק פוד.
בכלל יותר סיבים ויותר חלבון תורמים לתחושת שובע.
וגם צריך שיהיה זמין מזון בריא אחרת אוכלים שטויות וגאנק פוד
לטפל במתח ולחץ ןחרדה ויתר החולירות כי גורם להשמנה באכילה ריגשית. פירות וירקות
מורידים מתח.וגם תה מליסה קמומיל ופסיפלורה. גם תה רגיל בכמיות קטניות עוזר
- אצלי 3 כוסות לשבוע
אני גם אוכל אגוזים כי אני טבעוני אך מודד אותם ולא אוכל יותר מהמומלץ והרגיל
כדי לא להשמין מומלץ חופן אחד ליום עד 2 אם לא מסתדרים ולא יותר בשום אופן.
אם יש אפשרות בודקים עם הרופא תרופות פחות משמינות

למעלה