בוקר טוב לשבוע חדש

ady18

Well-known member
בוקר טוב

ברוךף השם שבת שקטה,אוכל טעים לא הכי שמרתי מהיום שומרים
המון ישנתי
תוכנית נחמדה
היום אין חדש חברים הפעם יש לי אתגר להכין סלט פירות
פעם ראשונה
שבוע טוב.....

בוקר טוב לראשון ושבוע טוב

היתה שבת כייפית צעדתי עם אמא שעה , אחריי שישי שבת נהדר עם בן הזוג,
הבוקר קמתי מוקדם לבדיקות דם ועוד בדיקות כלליות יסודיות שאני עושה פעם בחצי שנה , הרופא משפחה אמר שלא צריך כל חצי שנה לעשות בדיקות ומספיק פעם בשנה או פעם בשנה וחצי ואני התעקשתי .....בנימוס והסברתי לו שיש לי אבא מלא במחלות ....סוכרת ,משקל עודף,שומנים בדם , כולסטרול, לחץ דם, ואוליי יש עוד דברים שאני כבר לא זוכרת ....במשפחה שלו כולם או שמנים או חולים ואני מפחדת .....אז נבדקת לעיתים קרובות ,
ה 20 קג העודפים שלי מדאיגים אותי ....וכל פעם שיש תוצאות בדיקות הן נהדרות לדבריי הרופא.
סיימתי עם הבדוקות ויצאתי עם חברה לצעוד שעה ורבע כנראה 5 קמ בערך....מרגישה נפלא להתחיל ככה שבוע
השבוע מחכים לי ארועים כייפים
לאורי בן הזוג שלי יש יומולדת ואנחנו חוגגים ביום טיול לעכו שייט מסעדה ,
לי יש יומולדת בשישי והילדים שלי ואורי חוגגים איתי במסעדת דגים שורי בורי בהרצליה .....כיייף מאוד שמחה
יאאללה נכנסת להתקלח להתלבש ולעבודה עד הערב
יום טוב ושבוע טוב

אבי519

New member
יש הוראה לרופאים לחסוך בבדיקות דם

גם לי היתה בעיה כזאת אחרי שנתיים שלא נבדקתי היתי צריך להתוכח עם הרופא שאני צריך בדיקות דם בגלל שבעלון של התרופה שאני לוקח כתוב שצריך להבדק לפחות פעם בשנתיים.
בעבר הוא לא היה מוכן להאריך לי את המרשם אם עברה שנה שלא היו לי בדיקות דם ועכשיו זה ההפך.

ואהבתי את הכרזה .

"שמור על הגוף שלך כי זה המקום היחידי שבו אתה חייב לחיות בו."

אבי519

New member
מה חשבת שקופת חולים זה המיסיון של אחות תרזה ? קופ"ח זה עסק

כמה שיעשו יותר בדיקות הם צריכים יותר מעבדות , יותר ציוד, יותר לבורנטים, וגם כל בדיקה עולה כסף....
הוראה לרופאים לבצע פחות בדיקות חוסכת לקופה המון כסף .
מן הסתם מישהו בהנהלה של קופ"ח מביא את זה כהצעת יעול שלו ומקבל בונוס.
הקופה מרוויחה יותר כסף, מן הסתם הכסף הזה הולך לבונוסים ולמשכורות למנהלים המיותרים, וכל המושחתים בהנהלה יכולים לחגוג עם הכסף הזה .

היום טילפן הרופא ואמר לי להפסיק את התרופה לפטרת בציפורן

כי היא פוגעת בכבד , זה מה שהוא ראה בבדיקות ,
טוב שאני עקשנית בנושאים רפואיים לא מרפה בודקת כל הזמן ,

אבי519

New member
הזהרי! שמעתי על מישהו שמת מהתרופה הזאת

אני מטפל בהצלחה רבה בפטרת צפרניים בעזרת אקונומיקה וחומץ .
איך שזה מתחיל אני מורח אקונומיקה (בעזרת קיסם עם צמר גפן) מעל ומתחת לציפורן , חוזר על זה כל יום (אפילו כמה פעמים ביום) עד שהפטריה נעלמת אחרי כן מורח חומץ באותה צורה כל יום כדי למנוע ממנה לחזור עד שהציפורן מבריאה לגמרי.

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
צהרים טבים

היום לימודי שפות ופיזיקה כרגיל.
חוץ מזה פגישה
וגם הליכה לקניות
יום טוב

למעלה