שרשור בוקר טוב ליום שלישי

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
בוקר טוב

קיבלתי את המדרסים. ועכשיו הרגל יותר כואבת. האורטופד אומר שיכך לפחות חודש עד שאוכל ללכת את ההליכה הספורטיבית ברגל. אבל בינתיים הרגל כואבת כך שאלך רק פעם ביומיים לקנייות.
בכל מקרה היום מתוכננת הליכה לקניות וגם חוג לציור
ולימודים של שפות ותכנות
&nbsp
יום טוב

אבי519

New member
נסה אופניים, באופניים מדרסים לא מפריעים .

אופניים גם לא גורמים לבעיות של שחיקה בברכים ובעיות בכף הגל כמו שנגרמים מהליכה וריצה.
בהצלחה בלימודים ובציורים.

ady18

Well-known member
בוקר טוב

הפגישה הייתה בסדר, מתחילה תהליך נרשמת לאבחון תעסוקתי מחדש זה צריך סבלנות
ונקווה שתהיה התאמה לעבודה .... והאבחון מקווה כמה שיותר מהר...
יום שגרתי אמשיך לסדר חדר וארון , ויום בית.... לא מתוכנן מיוחד ....
יום טוב ורגוע....

אבי519

New member
אפרופו עבודה- אולי זה טרוואלי אבל עובדים רבים טועים

בנקודה הזאת ולכן לא מצליחים, או נכנסים למעגל שלילי ביחסי עבודה..
עם השנים שלי כמנוהל וגם כמנהל למדתי שמה שהכי חשוב במקום העבודה זה לגרום לכך שהמנהל הישיר שלך יראה בזכותך יותר טוב בעיני המנהלים האחרים בחברה והמנהלים שמעליו .
אפילו אם זה במחיר של לוותר על קרדיט שמגיע לך וליחס את ההצלחה למנהל הישיר שלך.
בכל מקרה לעולם לא להתחרות בבוס הישיר שלך ולא לעקוף אותו.
למרות שנראה כאילו שאת מפסידה קרדית לפעמים, והמנהל שלך מקבל מחמאות שאת הית צריכה לקבל... בסוף זה תמיד ישתלם לך .

בוקר טוב ליום שלישי

אתמול הצלחתי בסיום יום עבודה לקפוץ למועדון כושר ולעשות אימון של חצי שעה הליכה הגשתי טוב מתאמצת, עשיתי אימון עליות ,בדכ קשה לי מאוד להתאמן אחהצ ערב והפעם הצלחתי והיום אני אעשה זאת שוב ......
עכשיו מתקלחת מתארגנת ויוצאת לעבודה ,יש לי יום ארוך עד שש, בהצלחה לי בהצלחה לכולם ויום טוב

Shora1

New member
בוקר טוב

היה לי שבוע ממש לחוץ עם הלימודים ולא היה לי זמן בכלל להכנס לכאן (או כמעט לגעת במחשב שלא לצורך לימודים שזה ממש נדיר אצלי)
בכל מקרה היום יש לי יום חופשי והתעוררתי ב11(!!!)
קצת התחרבשו לי הארוחות השבוע אבל היום הלחץ ירד אז אני אנסה לתכנן להמשך טוב יותר.
הפסקתי לבינתיים עם הריצות כי שוב התחילה לכאוב לי הרגל, אני אשאר עם האימונים הרגילים שלי.
יום טוב לכולם :)

למעלה