בוקר טוב לחמישי

ady18

Well-known member
בוקר טוב

שוב אי הבנה לא נעימה עם ידיד
השינה משתפרת
שתיתי טוב גם אתמול
והיום הליכה לקניון לקנות מתנה לחברה טובה אבל המטרה העיקרית לא לקנות לעצמי כלום....
יום טוב

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
בוקר טוב

היום הלכתי 45 דקות לקניות.
חוץ מזה קראתי ספרים ולמדתי תכנות.
אחרי צהורים פגישה עם מדריכה וגן אני רוצה ללכת לקניון.
&nbsp
בדקתי את הדיאטה שלי במחשבן היא כמעט 2000 קלוריות (1950). כ 400 קלוריות פחות ממה שאני מוציא אז אני מחכה להורדה ב משקל. מקוווה שלא אהיה רעב.
&nbsp

צהריים טובים לתחילת סוף שבוע

היום עושה יום בית ......
נחה ,
קצת מנקה ,,,,מסדרת,,,,מבשלת מרק כתום :בטטה ,דלעת ,גזר,
עובדת מהבית ,,,,,כמה פגישות עבודה טלפוניות עם העובדים הסוציאלים שמדריכים אותי ,וגם ,,,חיפוש ריהוט,,,,אני מלווה ומדריכה אנשים שאחדים מבינהם במצב כלכלי קשה ואני מחפשת עבורם ריהוט מ"אגורה" שם מוסרים בתרומה,,,,,,ומשלמים רק עבור הובלה ,מחפשת לבחור מכפ"ס פינת אוכל קטנה עם כסאות ,ספה לסלון קטן, מיטה ומזרן לחדר שינה ,
העבודה הזו (כמדריכה שיקומית )עושה פרופורציות בחיים ,,,,,להעריך את ה"יש" לומר תודה לייקום ,לאלוהים ,על כל מה שיש :כישוריי חיים ,פיזית , נפשית, כלכלית ,כי זה לא ברור מאליו כלל.
מחר הולכת עם בן הזוג להופעה בזאפה הרצליה ריקי גל ,נאכל שם גם ארוחת ערב,כבר בדקתי את התפריט ,ויש גם מנות בלי גלוטן,
אז,,,
תודה על הבריאות הנפשית והפיזית .
תודה על העבודה הפרנסה הסיפוק הכח
תודה על שיקול הדעת והמתינות והאיזון והסבלנות בכל תחומי החיים .
תודה על הילדים הבריאים והמאושרים
תודה על הזוגיות הנהדרת מלאת אהבה מתונה מאוזנת וכנה ,
תודה על הכח לעשות ספורט
תודה על הפורום הזה כייף לקרוא ולכתוב כאן להיות בתקשורת ,,,,עם אנשים (אמנם וירטואלית )ועדיין מהנה מאוד,
תודה על האושר
סוף שבוע נעים

אבי519

New member
על ההתנדבות והתרומה לקהילה ולנזקקים...

וגם על זה שאת מאושרת .
תמשיכי כך, העשיה והאושר זה העיקר בחיים, הדייטה פחות חשובה.

ady18

Well-known member
אז ככה:

באורח חיים בריא
גם האוכל חשוב
לא פחות ההרגלים:
כמו שינה לעשות דברים טובים לעצמנו
וספורט
והשילוב ביחד הוא השילוב הנכון

עדי מסכימה השילוב בין הדברים הוא המנצח
לי עדיין קשה

עם כמויות באוכל .....מתמודדת יום יום .....קונה אוכל בריא, מבשלת בריא, משתפרת כל הזמן....ואופטימית .....הספורט עושה לי מעולה ,,,,,מרגישה שינויים : הגוף חזק יותר שרירי יותר ,בעיצוב הגוף בהקפים שינויים לטובה (לא במשקל)

למעלה