שרשור צמיחה אישית ליום א' 1.5.16

mayane21

New member
פעילות גופנית

אם בחדר כושר
, אם באוויר הפתוח
ואם בבית.

בואו נפתח את החודש החדש, באנרגיות טובות, במרץ בשמחת חיים מבורכת

הייתי הבוקר בשש בחדר כושר לאימון

היום החדר כושר נסגר מוקדם בגלל ערב השואה, אז לא ויתרתי והשקמתי קום בחמש וחצי

mayane21

New member
תזונה בריאה

מלאת ויטמינים מינרלים וכל אבני היסוד החשובים לבריאות הגוף והנפש

קרנף לבן 1

Well-known member
מנהל
התזונה בריאה בדרך כלל

אבל כל כמה ימים אן שבועות יש תקלות בסופק או שאין טופו או שאין משקה סויה דלת סוכר
או שאין יוגורט סויה דל סוכר. ואז יש בעיות.
עוד כמה זמן ארגיש יותר טוב ואקנה גם בסופר אחר.

אבי519

New member
אין שום יתרון בתזונה ללא גלוטן - מלבד לאנשים עם צליאק

גלוטן זה חלבון שמופק מחיטה והוא לא משמין בכלל טוב מאד לבריאות ולהרזיה .
הפרסומת של מכון מסויים על כביכול גמילה מגלוטן ... היא פרסומת טועה ומטעה.
הגמילה היא מסוכר ועמילן ולא מגלוטן.
בגלל שבחיטה יש גם הרבה עמילן שזה בעצם סוג של סוכר , אז אם נמנעים מגלוטן נמנעים דרך אגב מהחיטה ובעצם נמנעים גם מהעמילן שיש בה ואז גם לא אוכלים לחם ומאפים ומרזים עקב כך.
אבל אם אוכלים מאפים ללא גלוטן כמו מתירס או מאורז או כל דגן אחר במקום חיטה זה משמין אותו דבר כי הבעיה היא לא הגלוטן.

תודה על ההסבר המפורט

כשאני נמנעת מגלוטן אני מרגישה הרבה יותר טוב , בטן לא נפוחה , אין גזים, הגוף רגוע .
כנ״ל כשממעיטה במוצרי חלב פרה. לפני 3 שנים התזונה שלי למשך מספר חודשים היתה כזו והייתי פחות נפוחה בגוף וההרגשה הכללית היתה טובה, לכן חוזרת לנסות שוב ,

אבי519

New member
ניסית פרוביוטיקה במקום זה ?

יש הרבה דיסאינפורמציה על הנושא של הגלוטן, אני רגיש לנושא כי גם אני פעם היתי במצב כזה וניסיתי שנתיים ללא גלוטן, (שנתיים לא נגעתי בשום גלוטן כמו חולה צליאק ) בהתחלה חשבתי שזה עוזר אבל בסוף התברר לי שזה לא בעית הגלוטן אלא בעיית החיידקים. קפסולות של פרוביוטיקה פותרות לי את הבעיה.
לינק למאמר על דיטת גלוטן (אמנם לא תמיד המאמרים ב YNET רציניים ומדעיים , אבל הפעם זה מאמר של מומחית מקצועית ורצינית) -
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4460324,00.html

mayane21

New member
כל הכבוד על הדאגה לעצמך ועריכת הבדיקות

אישית אני מסכימה עימך בנוגע למוצרי החלב. אך חשוב שכל אחד באופן אישי יתייעץ עם רופא מומחה בנושא וידאג שלא יהיו חוסרים.

בהצלחה והמון הרגשה טובה.

למעלה