לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2484724,847 עוקבים אודות עסקים

פורום דיאטות ואורח חיים בריא

"נפש בריאה בגוף בריא הוא תיאור קצר אך מלא של אושר בעולם הזה" 
ברוכים הבאים לבית החם, התומך והמחבק את כולם, כל הנמצאים בתהליך אישי של אהבה כבוד ודאגה לבריאות 
 למידע נוסף על הפורום וכלליו, לחצו~

הפורום פתוח באהבה גדולה לכל העוברים תהליך של ירידה/ עליה/ שמירה ועושים זאת בדרך הנכונה, האפקטיבית והבריאה לגוף ולנשמה-
באמצעות שמירה על אורח חיים בריא.
לפני הכל, אנא קראו את כללי הפורום כדי שיהיה לכולנו נעים וכיף לשהות כאן בבית.
נא לא להעלות תפריטים אישיים ולייעץ בנושא. יש לפנות ולהפנות לאיש מקצוע המוסמך לכך.

הסבר על השרשורים והפינות:
הישגים/ התקדמות אישית: מעין יומן אישי על ההצלחות הקטנות והקשיים שבדרך, התחושות והתובנות בקטגוריות שונות.
מנת השף שלי: שיתוף מנות טעימות מזינות ובריאות שחברי הפורום הכינו. עולה בכל יום שני.
ברכה בודקת: המלצות וחוות דעת אישיות על הקיים והחדש על המדף- מוצרי צריכה, ספרי בישול, מכשירי כושר. כל הקשור לנושא הפורום. 
הסיכום השבועי: סיכום הגאוות הקטנות, החוויות המשמחות ועוד. עולה בכל יום חמישי/ שישי.
מה יש בסירים לכבוד שבת: שיתוף בהכנות, במתכונים ורעיונות לבישולים. עולה ביום שישי. 
הצבת מטרות: מתחילים שבוע חדש עם מטרות קטנות הקשורות לתהליך ולכל תחומי החיים. עולה במוצ"ש/ יום ראשון.

יש לכם הצעות לפינות/ סקרים/ פעילויות מעניינות? בואו וספרו לי על כך במסר אישי!
מוזמנים לבקר במאגר פינות קודמות ובהודעות הנבחרות ולהתרשם ממגוון האירוחים עם אנשי מקצוע בתחומים שונים!  

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיאטות ואורח חיים בריא

"נפש בריאה בגוף בריא הוא תיאור קצר אך מלא של אושר בעולם הזה" 
ברוכים הבאים לבית החם, התומך והמחבק את כולם, כל הנמצאים בתהליך אישי של אהבה כבוד ודאגה לבריאות 
 למידע נוסף על הפורום וכלליו, לחצו~

הפורום פתוח באהבה גדולה לכל העוברים תהליך של ירידה/ עליה/ שמירה ועושים זאת בדרך הנכונה, האפקטיבית והבריאה לגוף ולנשמה-
באמצעות שמירה על אורח חיים בריא.
לפני הכל, אנא קראו את כללי הפורום כדי שיהיה לכולנו נעים וכיף לשהות כאן בבית.
נא לא להעלות תפריטים אישיים ולייעץ בנושא. יש לפנות ולהפנות לאיש מקצוע המוסמך לכך.

הסבר על השרשורים והפינות:
הישגים/ התקדמות אישית: מעין יומן אישי על ההצלחות הקטנות והקשיים שבדרך, התחושות והתובנות בקטגוריות שונות.
מנת השף שלי: שיתוף מנות טעימות מזינות ובריאות שחברי הפורום הכינו. עולה בכל יום שני.
ברכה בודקת: המלצות וחוות דעת אישיות על הקיים והחדש על המדף- מוצרי צריכה, ספרי בישול, מכשירי כושר. כל הקשור לנושא הפורום. 
הסיכום השבועי: סיכום הגאוות הקטנות, החוויות המשמחות ועוד. עולה בכל יום חמישי/ שישי.
מה יש בסירים לכבוד שבת: שיתוף בהכנות, במתכונים ורעיונות לבישולים. עולה ביום שישי. 
הצבת מטרות: מתחילים שבוע חדש עם מטרות קטנות הקשורות לתהליך ולכל תחומי החיים. עולה במוצ"ש/ יום ראשון.

יש לכם הצעות לפינות/ סקרים/ פעילויות מעניינות? בואו וספרו לי על כך במסר אישי!
מוזמנים לבקר במאגר פינות קודמות ובהודעות הנבחרות ולהתרשם ממגוון האירוחים עם אנשי מקצוע בתחומים שונים!  
x
הודעה מהנהלת הפורום
נא לא לפרסם תפריטים אישיים!  כללי הכתיבה בפורום
ברוכים הבאים לבית החם שלנו, אנחנו כאן כדי לתמוך ולעודד אחד את השני  לטפח כבוד אהבה ודאגה לבריאותנו. למידע נוסף:

אנא הקפידו להעלות את שאלותיכם בשרשור השאלות!
 אנא שמרו על כבוד הדדי והתנהגות נאותה. 
אין בפורום אנשי מקצוע, המידע והעצות אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי.

הסבר על השרשורים והפינות בפורום:
שרשורים קבועים
שרשור השגים- דיווח יומי על ההתקדמות האישית שלנו באורח החיים הבריא והמבורך 
שאלות ועידוד- נפתח ביום א'- ד' וביום ה' לסופ"ש. נועד לשאלות התיעצויות ועידוד בנוגע לתהליך האישי
שרשור בוקר טוב ו-OFF- חברי הפורום מברכים אחד את השני בברכת "יום טוב", משתפים על התוכניות לאותו היום ועל כל רחשי הלב, שלא בהכרח בנושא הפורום. 
הפינות: יום ראשון: מואדם שבועי- בכל שבוע נבחר גולש שהכינוי שלו יודגש בצבע אדום לאות הערכה ותודה על התרומה ושיתוף הפעולה
יום שני: מנת השף שלי- חברי הפורום משתפים במנות בריאות, מזינות וטעימות אשר הכינו  
יום רביעי: ברכה בודקת- פינת המלצות על מוצרים הקשורים לאורח החיים הבריא
יום חמישי:
 סיכום שבועי- מסכמים את השבוע שחלף- החוויות, הגאוות והתוכניות לסופ"ש 
יום שישי: בישולים לכבוד שבת- משתפים על ההכנות לקראת סופ"ש
מוצ"ש: הצבת מטרות- תוכניות לשבוע חדש
פינות העולות לפי ההענות: על המוקד: גולש אשר משתף את שאר חברי הפורום על התהליך האישי שלו, ההתמודדות, הקשיים שבדרך וההצלחות הקטנות והגדולות. מתכון מצולם: הדרכה מצולמת שלב אחר שלב
המשך >>

לצפיה ב-'הפינה - על המוקד '
הפינה - על המוקד
<< ההודעה הנוכחית
02/05/2010 | 17:08
98
293
אז היום אני על המוקד...
הסיפור מאוד מאוד ארוך, בגלל שעברתי הרבה יותר מרק לרדת במשקל. אני אשתדל לקצר... למרות שאני בטוחה שזה עדיין יהיה מאוד ארוך.

אז בעקרון... כל החיים שלי הייתי שמנה/מלאה לסירוגין לכיוון השמנה. הייתי בטטה שאף פעם לא עשתה ספורט, ותמיד הבריזה משיעורי הספורט בבית הספר. אהבתי לאכול הרבה זבל ובכמויות. כל הזמן ביקשתי מאבא מקדולנס, ביקשתי מאמא ללכת למאפיה לקנות עוד בורקסים, שתקנה לי פרינגלס בקניות ונשנושים... – אני יכולה להמשיך עוד הרבה לפרט על זה אבל כבר קיבלתי בחילה.

בערך מגיל 12 החלטתי שצריך לעשות משהו. הייתי ילדה קטנה ומטומטמת... עשיתי דיאטות הזויות ולא בריאות, שאף פעם לא החזיקו מעמד. המפורסמת ביניהן הייתה "יום מים" שפשוט פעם ב... – בתדירות כזאת או אחרת – היה יום שלם ששתיתי רק מים. בימים האחרים גם לא אכלתי הרבה. או שנשברתי, אכלתי כמו חזיר, ואז בא עוד יום מים ושוב ושוב... .
כל זה בגילאים הכי קריטיים – 12-15 ... הייתי עקשנית אז לא וויתרתי מהר ותמיד ניסיתי שוב, ובמשך 3 שנים קריטיות לגדילה ולהתבגרות עשיתי שטויות וגרמתי לעצמי נזקים.
בכל מקרה, בגדול, המשקל היה פחות או יותר 54 קילו, על 148-150 ס"מ – בטווח התקין של ה-BMI אבל כמעט על הגבול העליון.. .
ככה זה היה במשל שלוש שנים.
בכיתה יב', בערך מגיל 16 עד 16 וחצי – העליתי 13 קילו והגעתי למשקל מטורף של 67 קילו – BMI 30. ההיקף בבטן עמד על כ-100 ס"מ (לא זוכרת בדיוק). תחשבו כזה היקף עם כזה גובה... פשוט זוועה. לא מבינה איך העזתי לצאת מהבית.

עוד פירוט והסבר יותר מעניינים על "הרגע הקריטי שלי", איך שהכל התפתח וטיפה יותר... – בקישור הזה (יש שם שני חלקים):
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

בקיצור, התחלתי את ההרזיה בסוף אוגוסט 2009, בצורה בריאה וחכמה. אחרי כשבועיים-שלושה נכנס הספורט לאט לאט לחיים שלי... וזה הרווח העיקרי שלי מכל התהליך לדעתי. אני חושבת על עצמי בלי ספורט בחיים עכשיו ומרגישה ריקה. אבל אני אחזור לזה אחר כך...
בכל מקרה, כל הזבל יצא לי מהתפריט, ואני לא אגיד שלא נשנשתי כי אני סה"כ בן אדם וכמו כלום, אף אחד לא מושלם – אבל גם כשנשנשתי זה היה בריא. חטיפים, ממתקים, מאפים למיניהם, ארוחות ג'אנק... – זה גם לא מושך אותי. אין לי חשק לזה, אם תביאו לי תפוח או עוגת שוקולד – התפוח מגרה פי כמה וכמה, ואם תביאו לי המבורגר וצ'יפס או חזה עוף, אורז ועגבנייה – האפשרות השנייה תגרום לי להזיל ריר והראשונה פשוט... אדישות או גועל, תלוי.
הכיוון מובן

פיתחתי הרגלי תזונה בריאים ומודעות לכמה, למה, איך ומתי. הקטע של הכמויות זאת נקודה קצת חלשה אצלי, אז אני לוקחת כוס ומודדת כמה כוסמת אני שמה בצלחת. הפשלות הן בעיקר בכמויות, אבל בזמן האחרון אימצתי את המשפט "הביס הראשון יותר טעים מהשני" וזה עובד ונכון.

ירדתי במשקל המון ואני עדיין רואה את עצמי שמנה לפעמים. לא שמנה, אבל לא רזה. למרות שאמרו לי כבר רזה ומקל ודוגמנית מינוס 20 סנטימטר. אני עדיין לא מרוצה, למרות שאני יודעת שאני כבר צריכה להיות במקום הזה...

ו... נפתח בעיני עולם של ספורט ואת זה אני אשאיר לסוף

~~

בכללי, לא רק ירדתי 24 קילו אלא הרבה יותר מזה. אני אפילו מודה לאלוהים שעשה אותי שמנה חח, כי גיליתי על עצמי כל כך הרבה דברים והתהליך שינה ושיפר אותי בכל כך הרבה מישורים ואופנים.
מבחינת האופי נהפכתי ליותר בטוחה בעצמי – גם מבחינת דיבור וגם מבחינת מעשים. אני הרבה יותר אוהבת את עצמי, למדתי להעריך את עצמי יותר. פיתחתי תכונות חשובות כמו איפוק, שליטה עצמית, פרפקציוניזם, מודעות, יכולת לבחור חכם ונכון, יכולת להסתכל קצת יותר רחוק, למדתי להגיד לא, הביטחון העצמי שלי מול המין השני השתפר – ואני לא רוצה להיות פתטית אבל גיליתי שאני יכולה לבחור עם מי להיות (הרגשתי כל כך רע עם עצמי שברגע שמישהו התחיל איתי זרמתי. ולא למקומות מלוכלכים אל תיקחו את זה ככה, פשוט גם אם זה בן אדם מגעיל המשכתי לדבר ונתתי לזה להתפתח). בנוסף, למדתי לעמוד על שלי, להיות בטוחה בדברים שלי, גיליתי ופיתחתי כוח רצון, מוטיבציה וסבלנות.
יש עוד המון... – בכללי כבן אדם השתפרתי ואני אוהבת את השינוי השכלי והנפשי שקרה בעקבות התהליך.

התהליך גרם לי לרקוד, דבר שאף פעם לא עשיתי בציבור. ויום חמישי הקרוב – רגע קריטי ביותר – פעם ראשונה מזה 7 שנים אני אלבש בגד ים ואלך לים.

~~

וכמו שאמרתי, השארתי את ההכי טוב לסוף – הספורט. אלוהים, מאיפה להתחיל. פעם הייתי בטטה, לא עשיתי כלום. השתדלתי להבריז משיעורי הספורט בבית הספר, והבגרות בספורט... אחרי רבע שנייה ריצה עברתי להליכה כי הכאבים הרגו אותי.
מה זה ספורט בשבילי היום? דרך חיים, תחביב, מטרה, אהבה... מרגיע כשאני עצבנית, מעודד כשאני עצובה, דרך לחגוג כשאני שמחה, "רגיל" כשאני במצב "רגיל". הכל..
גיליתי את הספורט וכיום זה חלק בלתי נפרד מחיי. ספורט הפך לדבר מרכזי בחיים שלי. אני כרגע אפילו לקראת סיום קורס מדריכי חדר כושר שהיה חוויה נפלאה.
לפני חודש וחצי צעדתי עוד צעד קדימה... הלכתי למרכז לרפואת ספורט ועשיתי כל מיני בדיקות, נפגשתי עם אנשי מקצוע שונים, והחלטתי  לרוץ ולהיות קצת יותר רצינית בתחום.

~~

איפה אני כיום...?
לקראת סוף התהליך.
התפתח אצלי קטע של ספירת קלוריות אובססיבית, והיום אני כבר יומיים "נקייה" ולא ספרתי.
מבחינת המשקל... לא יורדת יותר, אולי עוד קילו אבל לא במכוון.
התזונה: ממשיכה להיות בריאה ומאוזנת. חלבונים, פחמימות, שומנים, ירקות, פירות.. . הכל מסודר, מאוזן ובריא – גורם לי להיות מאושרת, נמרצת, ושלווה.
הספורט: אהבה גדולה. ממשיכה, מתקדמת, ונהנית מכל רגע.

עברו 9 חודשים, 24 קילו ירדו (מ-67 ל-43), החיים שלי התהפכו, כיום אני אוהבת את מי שאני ומרגישה שלמה עם עצמי ב-95 אחוז. מחייכת למראה בבוקר ופשוט מרוצה.
דיאטות ואורח חיים בריא >>
לצפיה ב-'וקצת מספרים + תמונות'
וקצת מספרים + תמונות
02/05/2010 | 17:15
19
44
וקצת מספרים ... כי אני אוהבת אותם:

-משך הירידה במשקל: 9 חודשים (ממש ילדתי)
-משקל שיא: 67
-משקל נוכחי: 43 קילו
-מידת מכנס: מ-42 לוחץ ל-32 רופף
-היקף בטן (פופיק): מסביבות ה-100 ל-65

מחמאות הכי מצחיקות/זכורות:
היו שתיים בולטות:
1. באותו יום שהתמונה החדשה נלקחה. מישהו שלא ראה אותי מלא זמן, במשך כל הזמן מהרגע שנפגשנו עד שהתפצלנו, לא הפסיק לדבר ולהיות בשוק. והחמיא. אבל הכי מצחיק היה כשרק נפגשנו הוא פשוט לקח אותי והרים אותי כאילו אני שוקלת 10 קילו. נשבעת עוד שניה הוא היה מעיף אותי (ונראה לי הוא שבר לי צלע כי אחר כך כמה ימים כאב לי )
2. אמא של חברה אמרה משהו שממש נגע בי - שאף פעם לא ראתה שינוי כזה במציאות, רק בטלוויזיה ופרסומות ושעשיתי לה מוטיבציה ואמונה שזה אפשרי. זה עשה לי כל כך טוב

והנה תמונות...
ימנית: 67 קילו.
אמצעית: בסביבות ה-60 קילו
שמאלית: 44 קילו (קילו יותר מהיום...)
לצפיה ב-'על המוקד '
על המוקד
02/05/2010 | 17:24
2
25
אפילו על המנגל לא שווה לשים אותך
בעובי הזה זה מיד יצא וול-דן

תעלולי
<שחושב שאולי בתנור, עם קצת תפו"א וציר יין תשאר קצת עסיסיות>
לצפיה ב-'חחח אתה יודע לתת מחמאות '
חחח אתה יודע לתת מחמאות
02/05/2010 | 18:35
16
לצפיה ב-' משוגע...'
משוגע...
03/05/2010 | 10:33
5
לצפיה ב-'לא ייאמן!'
לא ייאמן!
02/05/2010 | 19:16
1
14
אני כל כך אוהבת לקרוא מה שאת כותבת, וזה באמת נותן המון השראה ומוטיבציה.
את נראית מעולה!! אין דברים כאלה..
כל הכבוד!
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
03/05/2010 | 02:40
6
לצפיה ב-'וואו! ירידה גדולה ובחורה גדולה (אבל לא במשקל)'
וואו! ירידה גדולה ובחורה גדולה (אבל לא במשקל)
02/05/2010 | 19:18
1
12
לצפיה ב-'תודה '
תודה
03/05/2010 | 02:39
1
לצפיה ב-'וואו!!!!'
וואו!!!!
02/05/2010 | 19:25
1
9
נראית כמו אדם אחר לחלוטין!!

כל הכבוד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'חח כבר כמה פעמים באמת שלא זיהו אותי '
חח כבר כמה פעמים באמת שלא זיהו אותי
03/05/2010 | 02:41
6
לצפיה ב-'וואוווו.... ממש נהניתי לקרוא!'
וואוווו.... ממש נהניתי לקרוא!
02/05/2010 | 21:39
1
2
השינוי הפיזי שלך מדהים, כמו גם השינוי המנטלי שעברת

את נראית נהדר וממה שאני קוראת פה- גם מרגישה נהדר וזה הכי חשוב!

ראויה להערכה!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
03/05/2010 | 02:43
1
ההרגשה באמת הכי חשובה - כי אם לא מרגישים נהדר, איך נדע להנות מהשאר?
לצפיה ב-'חתיכת שינוי.. אני מאחלת לך מעל להכל'
חתיכת שינוי.. אני מאחלת לך מעל להכל
03/05/2010 | 10:39
1
3
שתדעי לשמור על המשקל גם במסגרת סטיות קטנות למעלה..
שתדעי לאזן ולחיות בשפיות, שתפנימי שכל עוד המשקל תקין- את יכולה להיות רגועה
שאם את עושה ספורט את יכולה לאכול קצת יותר ולא להלחץ מכל סטיה קטנה.
מאחלת לך מכל הלב שתחיי חיים נטולי ספירה וקלוריות
ושתחיי אורח חיים בריא!

כל הכבוד
לצפיה ב-'תודה רבה על האיחולים '
תודה רבה על האיחולים
03/05/2010 | 12:50
6
לצפיה ב-'מיליון דולר - כבר אמרתי לך!'
מיליון דולר - כבר אמרתי לך!
03/05/2010 | 11:04
1
כבר בגיל כזה יש לך משמעת עצמית לעשות שינוי כ"כ גדול - אז אני בטוחה שתגלי ששום דבר לא יעצור אותך מלהשיג את מה שאת רוצה בחיים! כל הכבוד, יפהפיה!
לצפיה ב-'הלוואי וזה "יתורגם" לכלהתחומים בחיים חח'
הלוואי וזה "יתורגם" לכלהתחומים בחיים חח
03/05/2010 | 12:51
1
לצפיה ב-'וואו, וואו ועוד פעם וואוווו!!!! '
וואו, וואו ועוד פעם וואוווו!!!!
04/05/2010 | 10:27
1
1
אני חושבת שהמחמאה הכי גדולה לאדם שירד הרבה במשקל היא "בכלל לא רואים שהיית פעם שמן, זה נראה כאילו היית ככה תמיד" - וזה בדיוק מה שחשבתי כשראיתי את התמונה שלך משמאל.
אין מילים, אני פשוט מצדיעה לך
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
04/05/2010 | 16:47
1
זאת באמת אחת המחמאות הגדולות
לצפיה ב-' פשוט מלכה. '
פשוט מלכה.
02/05/2010 | 17:24
2
3
והיופי שלך יצא החוצה. ממש ברבור !
לצפיה ב-'תודה '
תודה
02/05/2010 | 18:36
2
לצפיה ב-'אני חייבת להגיד לך יהודית, שריגשת אותי!'
אני חייבת להגיד לך יהודית, שריגשת אותי!
02/05/2010 | 17:37
2
7
אני קוראת אותך וחיוך ענק עולה על שפתיי.

אני לא יודעת למה, אבל אני מרגישה כאילו את אחותי הקטנה.... [אולי כי את ממש מזכירה לי את אחי בהכל]
אני גאה בך, מעריכה אותך, חושבת שאת נפלאה, עם המון אמביציה ויש המון המון מה ללמוד ממך!

את נראת מדהים, יפיפייה אמיתית וקורנת מאושר, אין לי מילים לתאר עד כמה!
לא סתם נותנים לך מחמאות, ביחוד אנשים שראו אותך בעבר.

אני מאושרת שאת חלק מאיתנו ושזכיתי להכיר בן אדם שכמוך.
ישר כוח ומאחלת לך שתמשיכי לשמור ולחיות אורח חיים בריא ומאושר למשך שארית חייך.

אוהבת המון!

[כן אני יודעת שאמרתי שאגיב אחרי השינה, אבל לא יכלתי להתאפק]
לצפיה ב-'מעיין התגובות שלך כל פעם מחדש מעבירות'
מעיין התגובות שלך כל פעם מחדש מעבירות
02/05/2010 | 18:38
1
3
בי צמרמורת אני נשבעת לך

תודה רבה על הכל !
אני כל כך שמחה לקחת חלק מהפורום, לקבל תמיכה מאנשים ותת להם אותה. הפורום הזה כמו בית חם ואוהב - ואת האמא הכי טובה שיכולנו לבקש

לצפיה ב-'אמרתי לך בשישי'
אמרתי לך בשישי
02/05/2010 | 17:59
1
3
ואחזור אומר גם עכשיו, עם חיזוק מלא מאישתי.
כל הכבוד לך!!!
לצפיה ב-'תודה איתי '
תודה איתי
02/05/2010 | 18:42
1
וגם לאישתך

אגב, בדקתי ומתחילת הקורס זה 13.5 קילו
לצפיה ב-'מדהימה!'
מדהימה!
02/05/2010 | 18:16
3
6
באמת השינוי שלך מעורר השראה לגמרי. אין מילים.
רק להגיד לך כל הכבוד,ובהצלחה עכשיו בשמירה על ההישג המדהים הזה.
ואיזה מידה זו 32?  הרי 34 זה 0 לא ? חח..
לצפיה ב-'נראה לי 32 זה 0...'
נראה לי 32 זה 0...
02/05/2010 | 18:44
2
6
לא נראה לי יש מינוס 1 חח

תודה רבה, עכשיו באמת השמירה וזה הקטע של האורח חיים שנשאר אחרי שמסיים לרזות. נראה לי שאני במקום טוב, אבל רק זמן יגיד

תודה
לצפיה ב-'חחח כן הא'
חחח כן הא
02/05/2010 | 18:46
1
3
גם לי נראה שאת במקום טוב מאוד-סומכת עלייך
לצפיה ב-'יפה מבפנים ומבחוץ!'
יפה מבפנים ומבחוץ!
02/05/2010 | 18:45
1
נותנת השראה לכולנו! ממש ממש גאה בך, מדהימה!
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
02/05/2010 | 18:59
לצפיה ב-'קודם כל, כל הכבוד'
קודם כל, כל הכבוד
02/05/2010 | 19:17
2
3
ואני חייבת לציין שאת רק מחזקת מה שכבר חשבתי לנכון- בלי ספורט אין מצב.

זה שינוי חיים טוטאלי, ולמרות שלא חייבים לעשות את השינוי הזה- ואף אחד לא מכריח אותנו, זה מצליח רק כשאנחנו מאמצים אתז ה באמת ובתמים....

ספורט זו הדרך היחידה. בחיי.
לצפיה ב-'נכון, לרדת במשקל זה לא רק "לרדת במשקל"'
נכון, לרדת במשקל זה לא רק "לרדת במשקל"
03/05/2010 | 02:18
1
4
זה הרבה יותר מזה .

ולגבי הספורט - לא יודעת אם בלתי אפשרי אבל מאוד קרוב לזה.
לצפיה ב-'החוכמה היא לשמור על ההישגים לא רק להוריד.'
החוכמה היא לשמור על ההישגים לא רק להוריד.
04/05/2010 | 10:56
5
לצפיה ב-'מדהימה!'
מדהימה!
02/05/2010 | 19:23
1
4
רק הערה אחת קטנונית, לא מודדים היקף פופיק אלא היקף מותן :)
לצפיה ב-'חח גם במותן אני מודדת '
חח גם במותן אני מודדת
03/05/2010 | 02:20
5
אבל אין לי מושג כמה הייתי במותן בשיא המשקל.
פחות מההיקף של הפופיק זה בטוח כי ככה הגוף בנוי, אבל כמה בדיוק אין לי שמץ של מושג
לצפיה ב-'גאה בך!! '
גאה בך!!
02/05/2010 | 19:47
1
2
לצפיה ב-'וואו יהודית, את מלכה'
וואו יהודית, את מלכה
02/05/2010 | 19:57
2
3
נתת לי ממש זריקת מוטיבציה עכשיו.
בהצלחה בשמירה- זה נראה לי השלב הכי קשה.
לצפיה ב-'הכי כיף לשמוע '
הכי כיף לשמוע
03/05/2010 | 02:48
1
שנתתי לך זריקת מוטיבציה. זה הכי חשוב

רק זמן יגיד לגבי השמירה - אבל אני נוטה להאמין שיהיה טוב
לצפיה ב-'את מלכה! '
את מלכה!
02/05/2010 | 20:27
1
לא מכירה הרבה אנשים שמסוגלים להיות כל כך חזקים ולעשות שינוי כל כך גדול.
קראתי כל מה שכתבת, ואת נותנת המון מוטיבציה ורצון ללכת בדרך החיובית שלך.

באמת שכל הכבוד לך, ואת נראת מדהים! ולא רק כי יש לך גוף כל כך יפה, אלא בעיקר כי את יפיפייה וקורנת!

ויש לי שאלה... את מרשה לעצמך לפעמים לחרוג בקינוח או מאכל ממש משמין? או שעם הזמן התרגלת להוציא את זה לגמרי מהתפריט וזה כבר לא חסר לך?
לצפיה ב-'תודה רבה על כל המחמאות '
תודה רבה על כל המחמאות
03/05/2010 | 02:26
כמו שכתבתי, המאכלים הלא בריאים כבר ממש לא מושכים אותי ואני גם לא רוצה לאכול אותם.

מאכלים משמינים ובריאים יש המון גם כן   - לגביהם... משתדלת לא לגעת בהם אבל קורה לפעמים ואני אומרת לא נורא. אני אוכלת לפעמים במסעדות ומנסה מעט "לקזז" את זה משאר היום, וגם במסעדות לעשות בחירות חכמות, לאכול את הדברים הכי בריאים שניתן, וגם לא להגזים בכמויות.
מבחינת קינוחים בדרך כלל לא לוקחת. חוץ מפעם בחצי שנה כדור גלידת סורבה אולי - אבל להגיד את האמת? הייתי הרבה יותר נהנית אם פשוט הם היו יכולים להגיש איזה תפוח או אפרסק. הרבה יותר מספק אותי - גם נפשית.

חייבת להודות שזה רק בתקופה האחרונה, כי בהתחלה הקפדתי בצורה לא אנושית .

לצפיה ב-'ח"ח בהחלט כל הכבוד..'
ח"ח בהחלט כל הכבוד..
02/05/2010 | 20:39
1
לצפיה ב-'כל הכבוד לך!!!!'
כל הכבוד לך!!!!
02/05/2010 | 22:46
1
אין מילים... פשוט כל הכבוד. את נותנת השראה ומחזקת!
לצפיה ב-'זה הכי כיף לשמוע '
זה הכי כיף לשמוע
03/05/2010 | 02:45
אם אני יודעת שעזרתי למישהו להשיג משהו, להתחזק, לדעת שזה אפשרי וליישם את זה - זה הכי משמח אותי יותר מכל דבר.

תודה רבה
לצפיה ב-' אם גם אתם מעוניינים לשתף אותנו'
אם גם אתם מעוניינים לשתף אותנו
02/05/2010 | 22:53
3
1
ולהשתתף בפינה- "על המוקד", מוזמנים לשלוח לי בשמחה רבה

גם אם אתם באמצע התהליך, אנו נשמח לשמוע מכם, על ההתמודדות...ההשגים... הקשיים וההצלחות !
לצפיה ב-'אני אשמח לקחת חלק-'
אני אשמח לקחת חלק-
02/05/2010 | 23:03
1
3
ברגע שאגיע ל-73 ק"ג.
לצפיה ב-' אשמח שתשתתפי ואחכה למסר.'
אשמח שתשתתפי ואחכה למסר.
02/05/2010 | 23:11
6
לצפיה ב-'אני גם רוצה'
אני גם רוצה
03/05/2010 | 13:29
אבל כשאני אגיע באמת לאמצע/ סוף, אני רק בהתחלה
לצפיה ב-'מדהים, מדהים, מדהים.'
מדהים, מדהים, מדהים.
03/05/2010 | 00:17
1
פשוט אין לי מילים כמה השראה בבחורה ובסיפור אחד.

כל הכבוד!
לצפיה ב-'תודה '
תודה
03/05/2010 | 02:43
5
לצפיה ב-'כל הכבוד לך '
כל הכבוד לך
03/05/2010 | 00:46
1
כל הכבוד לך מורידה בפנייך את הכובע
אני בת 25 ונלחמת עם 15 ק"ג במשך תקופה מאוד ארוכה
אני  מתחילה לעשות ספורט ומתמידה מורידה 5 ק"ג ומפסיקה
ולאחר זמן מה עוד פעם מעלה אותם
אחרי חצי שנה היום שוב פעם התחלתי לעשות ספורט רק הפעם אני מקווה שאני אתמיד ואגיע למטרה שלי להוריד את ה 15 ק"ג שכל כך מציקים לי .
תגידי איך התחלת ומה החזיק אותך להמשיך תתני לי כמה טיפים אשמח לשמוע

שבוע טוב ושוב פעם כל הכבוד :)))
לצפיה ב-'איך התחלתי,'
איך התחלתי,
03/05/2010 | 02:28
3
תסתכלי בקישור שצירפתי בהודעה.

לגבי טיפים - אשמח לעזור כמה שיותר. אולי תהי קצת יותר ספציפית איפה הבעיה שלך, איפה את נשברת ולא מצליחה?

ותודה על המחמאה
לצפיה ב-'אני פה עם דמעות בעיניים'
אני פה עם דמעות בעיניים
03/05/2010 | 02:22
2
5
ואם הרבה צמרמורת, מכפות הרגליים ועד הצוואר.

ריגשת אותי מאוד.

מה אני מאחלת לך?
הרבה אהבה. לכולם. להכל. מכולם.
הרבה חוכמה. חוכמה לא לעשות שטויות. חוכמה לא להזיק לעצמך יותר אף פעם. לא להזיק אף פעם לילדה היפה שבתמונה. חוכמה לקחת את מה שאת לומדת עכשיו - הלאה, להרבה תחומים בחייך. חוכמה להבין שהחיים הם ארוכים, מגוונים, מפתיעים, בלתי צפויים ולא ממש ניתנים לתכנון. חוכמה להפנים שזה בסדר. חוכמה לחיות בשביל ההווה ובשביל העתיד. 50/50.

אגב, יש לך שני שמות אצלי. את יהודית חן.
לצפיה ב-'שאטלס מקסימה '
שאטלס מקסימה
03/05/2010 | 02:35
1
תוגה רבה על כל האיחולים החמים
ריגשת אותי איתם, הם קלעו בול למטרה ולאן שצריך - למה שחסר עכשיו ו/או דורש שיפור.
מאחלת לי גם את זה, ויודעת שעם הזמן הכל יהיה כמו שהוא צריך היות

תודה רבה על התגובה החמה
לצפיה ב-'מצדיעה לך'
מצדיעה לך
03/05/2010 | 03:31
1
סיפוק מעורר השראה ותקווה.
המשיכי כך ותהני מההישגים המדהימים.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
03/05/2010 | 12:55
3
לצפיה ב-'כל הכבוד! את נראית מעולה!'
כל הכבוד! את נראית מעולה!
03/05/2010 | 05:09
1
5
לצפיה ב-'תודה '
תודה
03/05/2010 | 12:57
5
לצפיה ב-'אין מילים,פשוט מלכה אמיתית'
אין מילים,פשוט מלכה אמיתית
03/05/2010 | 09:21
1
לצפיה ב-'כל הכבוד '
כל הכבוד
03/05/2010 | 09:57
1
את מקסימה, נראית מעולה  והסיפור שלך ממש מעורר השראה.
ועכשיו - לשמירה! אל תרדי עוד גרם נוסף!
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
03/05/2010 | 12:58
1
לצפיה ב-'השרשור יעלה להודעות הנבחרות'
השרשור יעלה להודעות הנבחרות
03/05/2010 | 11:27
2
לצפיה ב-'וואוו את מ-ד-ה-י-מ-ה!!'
וואוו את מ-ד-ה-י-מ-ה!!
03/05/2010 | 11:48
1
2
כל כך נהניתי לקרוא..
פשוט לא להאמין.. עשית שינוי מדהים!!!!
איזה חתיכה יש לנו בפורום
גאה בך, מלכה
לצפיה ב-'תודה על התגובה '
תודה על התגובה
03/05/2010 | 12:59
לצפיה ב-'מאוד נהניתי לקרוא את מה שרשמת '
מאוד נהניתי לקרוא את מה שרשמת
03/05/2010 | 20:53
1
1
את נראית מדהים, כל הכבוד לך
לצפיה ב-'תודה '
תודה
04/05/2010 | 16:49
2
לצפיה ב-'כל הכבוד לך'
כל הכבוד לך
03/05/2010 | 21:38
1
1
באמת עברת חתיכת שינוי
אני גאה בך על הדרך שבחרת לעשות את זה ועל הבגרות שבך למרות גילך הצעיר.
גאה בך על שתפסת את זה בזמן (כן בזמן, אני רצינית לחלוטין... אם לא הייתי שאננה וחסרת סבלנות לתוצאות סופר מהירות הייתי צריכה להוריד כמוך אך עם השנים העודף הוכפל).
אני בטוחה שאת מרגישה כאילו נולדת מחדש והחיים נראים אחרת. אנחנו לא רק סוחבים עודף משקל בק"ג אלא גם נטל כבד של רגשות שליליים כלפי עצמנו, הרבה שנאה עצמית וזלזול. כל אלה נושרים לאט לאט עם כל ק"ג.

לגמרי רואים שאת ספורטיבית והרי מה הטעם לרזות בלי ספורט? מה הטעם לרדת "במשקל" ולא באחוזי שומן נטו?
הכי כיף גוף חטוב ומוצק, ואת השגת את זה.
הישגים כאלה "על בשרנו" מעריכים הכי הרבה וגם שומרים עליהם ואין לי ספק בכלל שהפנת אורח חיים בריא מהו.
עשית שינוי אמיתי. הכי חשוב בראש. משם הכל מתחיל
שמחה בשבילך
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
04/05/2010 | 16:52
קודם כל בראש זה נכון. להפנים אורח חיים בריא ולאהוב אותו לדעתי זה העיקר וזה לדעתי מה שיקבע אם כל החיים זה ישמר ..

פחות משנה באיזה שלב, אלא העיקר שתפסת את עצמך בידיים - אז הירידה תיקח יותר זמן, אבל העיקר שהיא תהיה.
הדרך שאת עוברת היא מדהימה - באמת כל כך הרבה להוריד, ואת מצליחה, מתקדמת ומשקיעה - עוקבת אחריך ונהנית לראות את ההתפתחויות וההתקדמות.

תודה רבה על הכל
לצפיה ב-' אנחנו בעמוד הראשי '
אנחנו בעמוד הראשי
04/05/2010 | 08:37
1
3
יהודית- כל הכבוד
לצפיה ב-'ראיתי עכשיו את העמוד הראשי של הפורומים '
ראיתי עכשיו את העמוד הראשי של הפורומים
04/05/2010 | 16:54
2
לצפיה ב-'הגעתי מהראשי'
הגעתי מהראשי
04/05/2010 | 09:57
2
4
קודם כל כל הכבוד על ההשקעה וההצלחה, בהחלט מעורר השראה! משהו קטן שקצת מטריד אותי- אני חוששת ש-43 ק''ג בגובה שלך קצת מדגדג את ה''רזה מדי'', אולי שווה לשים לב שלא תמצאי את עצמך בקיצון השני. ה-BMI כרגע תקין אבל מתחת ל-19 זה כבר לא בריא ובטוח שאת לא רוצה להגיע לזה.
המון בהצלחה בשמירה ומזל טוב על הבגד ים (-:
לצפיה ב-'לגבי המשקל..'
לגבי המשקל..
04/05/2010 | 16:58
1
4
הגבול התקין הוא עד 18.5 אני יודעת... אני כרגע סיימתי לרדת ואני במקום תקין ובריא. אני מודעת לזה שאני קרובה לגבול ושזה לא יהיה בסדר לרדת עוד. זה מקום שיש לי בו קצת בעיה - מהבחינה של לקבל את זה ש"אסור" לי יותר לרדת - אבל כמו שאמרתי אני בגדול מרוצה ואני אתגבר על זה. צריך להתרגל, אבל אני לא אפגע בעצמי וארד. מבחינה מעשית אני לא אעשה כלום, אני רק צריכה ללמוד לקבל את זה נפשית.

ותודה רבה
לצפיה ב-'את נשמעת בחורה עם ראש על הכתפיים'
את נשמעת בחורה עם ראש על הכתפיים
08/05/2010 | 22:11
1
שיהיה המון בהצלחה ושבוע מצוין!
לצפיה ב-'מרשים מאוד!'
מרשים מאוד!
04/05/2010 | 10:42
1
1
והלוואי עליי כל הספורט הזה. אה, ויותר חשוב - זה שאת אוהבת את עצמך. כבוד!
לצפיה ב-'תודה'
תודה
04/05/2010 | 16:59
1
לצפיה ב-'וואו! כל הכבוד לך '
וואו! כל הכבוד לך
04/05/2010 | 16:46
1
1
בחיי שאני בערך עם נתונים דומים ובתהליך לחזור למה שהייתי לפני הצבא, ולקרוא סיפורים כמו שלך, נותנים לי מוטיבציה לא לוותר
לצפיה ב-'אסור לוותר '
אסור לוותר
04/05/2010 | 17:01
וזה מעביר בי תחושה מדהימה לדעת שאני נותנת לאנשים מוטיבציה.

תודה
לצפיה ב-'מה זה שיטת הביס הראשון טעים יותר מהשני?'
מה זה שיטת הביס הראשון טעים יותר מהשני?
04/05/2010 | 17:30
1
6
לצפיה ב-'זה לא שיטה, זה משפט קטן שעוזר לי'
זה לא שיטה, זה משפט קטן שעוזר לי
04/05/2010 | 17:48
8
כשבא לי לאכול מאכל מסויים. אז אני לוקחת ביס, אבל נזכרת שביס השני כבר ילווה בטעם לוואי של תסכול וכעס - כך שהוא לא שווה את זה.
לצפיה ב-'מ-ע-ו-ל-ה!!!!'
מ-ע-ו-ל-ה!!!!
04/05/2010 | 17:37
2
4

הסיפור הזה נותן לי כוח ומעלה לי את המוטיבציה. אני בתחילת דרכי, מתחילה מחר (מחר! וואי וואי) סדנת שומרי משקל, מקווה להתמכר לספורט ולהפרד מעשרה קילוגרימים.

ממש לפני כמה דקות העליתי בבלוג שלי פוסט בנושא בתקווה שעצם העובדה שזה כתוב ונמצא ברשת יחייב אותי אכן לעשות משו ולא לפזר מילים ריקות והבטחות נטולות משמעות.
באת לי בזמן.

כל הכבוד! יישר כוח.
לצפיה ב-'קודם כל, מלא בהצלחה '
קודם כל, מלא בהצלחה
04/05/2010 | 17:47
1
3
אני אקרא את הרשומה בבלוג יותר מאוחר ואגיב, פשוט כי אני עוד צריכה לצאת (לחוג אירובי מדרגה )

זה שזה ברשת באמת עוזר - בכללי שמספרים לאנשים, שמכריזים על זה ו"העולם" יודע, כי זה מחזק אותנו לעמוד מאחורי המילה שלנו.

תודה רבה על המחמאות, ושמחתי לעזור
לצפיה ב-'רק למקרא המילים "אירובי מדרגה" הואץ לי הדופק'
רק למקרא המילים "אירובי מדרגה" הואץ לי הדופק
04/05/2010 | 20:04
1

בקרוב אצלי

ואם כותבים מקבלים תמיכה, מרגישים שלא רוצים לאכזב, לא את עצמנו ולא אחרים. זה נותן זריקת מרץ למוטיבציה, למרות שלפחות בחורה אחת הגיבה בסקפטיות שכמעט והוציאה לי את הרוח מהמפרשים... אבל אז החלטתי שזה לא שווה את זה.
תודה!
לצפיה ב-'כול הכבוד!'
כול הכבוד!
04/05/2010 | 19:19
1
2
אני זוכרת את ההודעות הראשונות שלך בתהליך הדיאטה,אז יפה מאוד שהגעת ליעד

2 שאלות-ליווי דיאטנית בתהליך?
ושאלה שנייה-עם מה את שותה את הקפה בבוקר?:)
אני משתדלת לוותר בבוקר על משהו מתוק עם הקפה(אם את שותה שתיה חמה אחרת אז תקני אותי),וזו אחת הסיבות שהמשקל נתקע בכלל שינויי רמות הסוכר על הבוקר..

ד"א כמה אימוני אירובי בשבוע עשית?

שאפו
לצפיה ב-'כמה תשובות '
כמה תשובות
04/05/2010 | 23:33
2
עשתי את הכל לבד, ומסוף מרץ בערך נפגשתי עם תזונאית ספורט לתפריט.
(רק רוצה להוסיף שקראתי המון ספרים ובאינטרנט כדי לדעת איך לעשות את זה נכון ולא סתם באוויר..)

אסור לוותר על ארוחת הבוקר, ואני אוכלת את שלי כעד שעה מהקימה גג, ובדרך כלל זה כחצי שעה אחרי.
הארוחת בוקר שלי זה פרוסת לחם קל עם מולטי ויטמין וריקוטה, ויוגורט עם תפוח.

כמה אימוני אירובי?
תשובה מסובכת לשאלה פשוטה...
תגדירי אירובי... בעקרון הליכות יש לי הרבה אבל אין אף אימון שמוקדש להן. הליכות זה מהחדר כושר הביתה וההפך.
בנוסף, יש לי שעה ספינינג, שעה אירובי מדרגה, ו-3 אימוני אינטרוולים של ריצה-הליכה, ועוד כ-3 שבועות יצטרף עוד אימון ריצה רצופה (מחכה כבר לאימון הזה בקוצר רוח )

תודה
לצפיה ב-'וואווווו'
וואווווו
04/05/2010 | 19:42
1
3
כבר אמרתי לך שאת ההשראה שלי נכון?

כלהכבוד בובה, תענוג לקרוא אותך
לצפיה ב-'מקסימה, תודה '
מקסימה, תודה
04/05/2010 | 23:34
6
לצפיה ב-'כל הכבוד לך'
כל הכבוד לך
05/05/2010 | 00:06
1
אבל ממש!
הסיפור שלך מעורר השראה..
לצפיה ב-'ואוו. מדהימה.'
ואוו. מדהימה.
05/05/2010 | 00:08
3
פשוט מורידה את הכובע
התמונה אומרת הכל כי זה לא רק שאת רזה וזה לא רק שהשינוי מטורף, זה גם שאת נראית מיליון דולר. את נראית שטוב לך. החיוך שלך נראה קורן - וזה יותר חשוב מהכל

והתהליך שלך... את פשוט מדהימה.
ואני בטוחה שגם בחלק שנכנסת אליו עכשיו תצליחי ותעמדי בהחלטות החשובות שלך בחיוך בשמחה ובכיף

הלוואי ואצליח להדבק ממך בכח הרצון ולהחזיר את עצמי לתהליך אחרי כמה ימים של סטייה ומי יודע, אולי יום אחד גם אני אוכל להעלות את סיפור ההצלחה שלי...

כי זה הדבר היחידי שיכול להעביר כמה הערכה יש לי אליך

יעל
לצפיה ב-'עזרהלדייטה'
עזרהלדייטה
05/05/2010 | 15:58
1
7
שלום לך יהודית   אים את הצלחת תעזרילי גם להצליח תודה
לצפיה ב-'את מוזמנת לשתף, לספר על עצמך, '
את מוזמנת לשתף, לספר על עצמך,
05/05/2010 | 22:19
5
מה בדיוק המצב, איפה את עומדת, מה הקשיים...

הודעות אחרונות

22:19 | 24.06.19 ady18
08:50 | 24.06.19 ady18
21:53 | 22.06.19 ady18
15:43 | 22.06.19 ady18
20:16 | 21.06.19 ady18
09:40 | 21.06.19 ady18
23:30 | 20.06.19 ady18
23:23 | 20.06.19 ady18
08:38 | 20.06.19 ady18
08:35 | 19.06.19 ady18
09:43 | 18.06.19 ady18
09:00 | 17.06.19 ady18
16:04 | 16.06.19 ady18
14:51 | 15.06.19 ady18

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ