אפליקציה שמפחידה אותי

jonas2

New member
אפליקציה שמפחידה אותי

היי, חייבת לשתף אתכם בפחדים שמתעוררים אצלי בעקבות השקת האפליקציה החדשה - BLINDSPOT. למי שלא מכיר - מדובר באפליקציה חדשה של דור רפאלי, אחיה של הדוגמנית בר רפאלי, שמאפשרת לשלוח הודעות לאנשי הקשר במכשיר שלך בעילום שם מוחלט.

בעל האפליקציה טוען שהאפליקציה נועדה לשמש כמעין משחק. משחק? רק אני חושבת שהיא מסכנת חיים?

בעידן בו אנחנו חיים, קשה למצוא זירות אנונימיות ברשת. תפוז היא אולי הזירה היחידה שאני מכירה שמעודדת אנונימיות אך תחת פיקוח. אפליקציה פרוצה כזו תעודד הצקות, הטרדות, איומים, חרמות!!

הסמיילי הצהוב הזה, שלכאורה חמודי ומזמין יהרוס את החברה שלנו!
כל ההתעוררת סביב הרצח של תאיר ראדה מעלה בי פחד וחלחלה. עשו חרם על ילדה ובסוף היא נרצחה!!
האפליקציה הזו תעודד חרמות על ילדים, תעודד התאבדויות.

אני אמא לילדים קטנים ואני חוששת. אני אישית אאסור עליהם להשתמש באפליקציה, אבל מה יקרה כאשר לחברים שלהם תיהיה גישה??

חייבים לעצור את התופעה הזו עכשיו וכמה שיותר מהר. אל תתנו לזה יד! לאנשים שיש כסף קל יותר לקנות את העולם. כל יותר להפיץ אפליקציות חדשות בקלי קלות.
לא על גב הילדים שלנו!!

אפליקציית BLINDSPOT

הי, אכן מלחיצה האפליקציה הזו ולא רק את חושבת כך.
שאלתי את הילדים שלי שהינם מתבגרים ושניהם אמרו לי שהם לא הורידו ולא מתכוונים להוריד את האפליקציה הזו מאחר והיא עלולה לשמש לשיימינג להעליב ולפגוע באחרים. הם היו מודעים למהומה שהיא עוררה ולקשיים של השימוש בה מה ששימח אותי בעניין הזה.

למעלה