מייק ברנט וגיטה ריבק

רווקה31

New member
מייק ברנט וגיטה ריבק

שלום לכם שנים רבות אני מעריצה את מייק ברנט , למעשה מיום שהוא נפטר. ביום שהוא התאבד תמונתו הופיעה בעיתון, בחור מתוק ויפיפה אחי יואב, ניגש אליי הראה לי את התמונה ואמר לי שהוא התאבד. כמו כל הבנות בעולם, תמונתו בעיתון קסמה לי וסיקרנה אותי ואז (בעקבות התמונה בעיתון) התחלתי להתעניין בו. אני לא מבינה במוסיקה אבל מספיק לי שאני מאוד נהנית עד היום להאזין לו במיוחד אני אוהבת את השיר האחרון שלו "אמור לה" שכתב לגיטה ריבק הבחורה שעזבה אותו. אבקש, לקבל מידע על גיטה ריבק והכי חשוב היכן אני יכולה למצוא תמונות של גיטה ריבק ומיק ברנט. כי אני מאוד סקרנית לגביה. בברכה מעריצה מבוגרת וותיקה

laveeg

New member
מעניין מה זה מבוגרת ,יורם בנתיים

אני ואתה הכי זקנים בפורום

M i k e s F a n

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif

לפורום הרשמי של מייק ברנט, נעים מאוד אני סיגל (מנהלת הפורום). מה שמך? בת כמה? מהיכן? הרבה מידע על גיטה אין לי רק שהיא הייתה דיילת קנדית ומייק אהבו מאוד אחד את השני והיא עזבה אותו והיה בינהם ריב, דרמה של ממש. אני אנסה לברר יותר מידע וארשום פה. ראי תמונות מצורפות של מייק עם גיטה. שתהיה לך שהייה נעימה
סיגל

רווקה31

New member
לסיגל

לסיגל תודה רבה לך על התגובה. אני בת 42, ומאזור המרכז אשמח באם באמת תבררי לי פרטים על גיטה ריבק ואשמח לקבל עוד תמונות של גיטה ומייק תודה רבה

M i k e s F a n

New member
מה שמך בישראל../images/Emo35.gif

אני מקווה לגלות פרטים בימים הקרובים על גיטה, אם כן אפרסם כאן

M i k e s F a n

New member
תמונה של גיטה

לפי ידיעתי השיר לא נכתב בשבילה.. אבל אי אפשר לדעת מה היה בנסתרות ליבו של מייק ועל מי הוא חשב בעת יצירת השיר.

../images/Emo24.gifברוכה באה לפורום רווקה 31

אני שירן בת 18 מאשדוד אני מעריצה של מייק בזכות אמא שלי אמא שלי מעריצה של מייק מגיל 10 ועד היום היא בת 44 וקוראים לה דליה ואני והיא באות למפגשים שסיגל מאגנת איך קוראים לך ומאיפה את..?? זהו שיהיה לך המשך יום נעים שירן

למעלה