טובהל'ה יקירה מזל טוב
|בל

mikamike

New member
טובהל'ה יקירה מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo48.gif../images/Emo212.gif|בל

מזל טוב ליום הולדתך !!! מאחלת לך .המון בריאות אושר ,מזל אור ואהבה ושכל משאלות ליבך יתגשמו אמן ואמן... אישה אצילית יפה.חמה,ואוהבת.בקיצור אישה נפלאה!!!!!!! בהערכה ואהבה

מיכל שמ

New member
היום יום הולדת לטובה מזל טוב ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif

טובה'לה יקרה
יום הולדת שמח
מי יתן ותתגשמנה כל משאלותייך לטובה הרבה אושר בריאות ונחת מהילדים , ועד מאה ועשרים שנים באושר ובריאות מלאה .

brandoz

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

brandoz

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif../images/Emo141.gif

asi82008

New member
לצביקה

שלום לך שמי אסי רביבו אני מיבאר שבע רציתי לומר לך ולחזק את מישפחתך שאח שלך פשוט מרגש אנשים גם 36 שנים אחרי מותו בכול מקום .הוא לא קיבל בארץ את מה שבאמת מגיע לו הוא היה הזמר הכי טוב מיכולם אני מעריץ אותו הבית שלי יום ולילה מיתנגן המוזיקה שאן לה תחליף .

קוזין שלי, תודה על הברכות, שנזכה כולנו לברך

אחד את השני עוד הרבה מאד שנים, אנחנו המשפחה וכל חברי הפורום הנפלאים

מיכלי, תודה על הברכות הנפלאות והמחממות את הלב

עם הקישוטים המרהיבים, כל טוב לך ולכל יקירייך
האם כבר אמרתי שאני אוהבת מאד את כולכם ???

daliat1

New member
../images/Emo65.gif טובה יקרה ומקסימה ../images/Emo49.gif../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif

צרור ברכות ואיחולים ליום הולדתך רב אושר, אהבה ובריאות דליה

היי טובה ומזל טוב ../images/Emo140.gif../images/Emo65.gif../images/Emo213.gif../images/Emo212.gif

מאוד אהבתי את הברכה שלך בזמנו.. "שתקומי עם חיוך כל בוקר".. וכך אני מאחלת לך, הרבה בריאות, אושר ואהבה ושתקומי כל בוקר עם חיוך
יום הולדת שמח !!

לטובה היקרה יום הולדת שמח ../images/Emo140.gif../images/Emo212.gif

מאחלת לך שנים רבות של אור ושמחה ביראות אושר ומכל בני משפחתך שלוה ונחת שתתגשמנה כל משאלות ליבך לטובה עד מאה כעשרים מלאים בהמון אהבה מרסלי באהבה והערכה

laveeg

New member
מזל טוב טובה ../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

nadinadinadi

New member
מזל טוב לטובהלה../images/Emo24.gif../images/Emo141.gif

מצטרף להמון הברכות של כולם, ובעיקר מאחל לך את הברכה הכי חשובה וזה הבריאות, רק בריאות איתנה.

למעלה