שמעתי ממשרד הכרטיסים שהמופע בוטל

asha

New member
המכתב שלי-

מייל ל-WWE hello, my name is tal and i live in jerusalem, israel. im a wwe fan since the age of 6. im 21 today. years ago, the wwe came to tel aviv. it was an amazing show and enjoyed it a lot. ever since i have been waiting for the wwe to return to israel. 12 years.you have to admit thats a long time. a few months ago, the moment came: smackdown announced they will make a show in tel aviv. The buzz in israel after the announcment was huge. i cant even explain. Small children and adults lived in a dream. They just could not wait until they will have the chance to see their heros in action. In july, israel sufferd from a horibble war. it was well known that you will have to postpone the show. Now the area in israel is quit... so why you had to cancel your show and let so many people down? why doing this in such a short notice? People waited for this moment fo over a decade, and now they are in a bad mood. After all we have been threw this summer, we wanted to come to the smackdown show and forget the horrors of the summer. But then you canceld, and left us with the bad feeling and the disappointment. Rest a sure, tel aviv is a very safe place. What is not so safe anymore, is the trust of the israeli wwe fans in the wwe organization. Hope things will change in the future. peace and love, TAL.

Israeli Hero

New member
ממש יפה אבל

לצערי מיילים WWE נוהגים לזרוק לפח. למכתבים יש אפקט גבוה בהרבה. אני ממליץ בחום להדפיס ולשלוח את המכתב הזה למטה של WWE בקונטיקט. אני לא חושב שיש משהו שאנחנו יכולים לעשות כדי לשנות את ההחלטה של WWE ואני מאמין שמעולם הם לא יגיעו לארץ, אבל זה בהחלט יגדיל את האפקט אם אנשים יכתבו מכתבים כאלה. אפילו אם רק כדי להתפרק קצת מהזעם שנצבר בנו. דרך אגב אני יודע שכל הציניים פה יזלזלו, אבל יש מצב שאפשר להשיג כסף בתביעה ייצוגית על עוגמת נפש. אני יודע שאני למשל בזבזתי הרבה מאוד זמן, אנרגיה וכסף על המופע הזה. גם כשאני מקבל את כסף הכרטיסים בחזרה יש סכומים על טלפונים שעשיתי ונסיעות שביצעתי שמעולם לא יחזירו לי.

אני חוזר ומבקש

אני מבקש שוב, קשה לי לקרוא אנגלית אז מי שמוכן לתרגם לעברית את המכתבים-מיילים ביניכם ל-WWE אני אודה לו.

לפי מעריב של היום

בעיתון כתוב שמשקולי ביטוח הם לא יבואו לארץ. אני מצרף את הקישור לידיעה באתר העיתון.

yairzzz

New member
היום הגעתי לקבל את הכסף חזרה ואז..

אמרתי לפקידה כי גנבו לי את כ"א ולכן המספר הוחלף, גם היחס שלהם מזוויע פשוט. ואז היא אומרת לי שיש לי בעיה. אמרתי לה מה ז"א שיש לי בעיה , אז היא ענתה שהיא לא תוכל לזכות אותי, הסברתי לה שמדובר בכרטיס שאבד/נגנב ואני לא שמח שזה קרה אבל אין מה לעשות אז שיוציאו לי צ'ק מזומן או כל דרך אחרת, היא אומרת שאי אפשר. לא מובן א ם היא חשבה שאוותר על 600ש"ח או מה.. בקיצור רק אחרי שהרגשתי שאני מדבר עם קיר חסר שכל, והעלתי את טון הדיבור [דבר שאני לא עושה מעולם רק כשאני באמת מתעצבן] היא הסכימה לזכות לי את החשבון בנק... חתיכת חרא של משרד כרטיסים ושירות.

Rock Bottom

New member
הצילו, חירבנו לי על העיניים

ואני לא רואה כלום. ההודעה הזו נחתה עליי כמו סכין בלב. פחדתי, ידעתי. תמיד היה לי את החשש הזה של הדקה התשעים. הייתה לי ההרגשה שזה יקרה, זה היה פשוט טוב מדי בכדי להיות אמיתי. מהרגע הראשון ששמעתי על כך שהם מגיעים לפני ארבעה חודשים או יותר הייתי הכי שמח בעולם, אבל אמרתי לעצמי תמיד נהההה, בטוח זה לא יקרה. ככה זה. ככה המזל שלנו, לטוב ולרע. מה לעשות שבדר"כ זה לרע. אין לי איך לתאר את התחושות שלי אפילו. כשקיבלתי את ה-SMS מצ'ימינו שאומר את הצירוף הכי נוראי של ה-5 מילים שאי פעם קראתי "ביטלו את המופע של סמאקדאון..", בלעתי את הרוק שלי, עיכלתי שניה, ואז התקשרתי אליו בשביל לוודא שנפל האסימון. כשהתקשרתי ללאן והוצאתי את העצבים שלי על העובדת המסכנה (שאם יש כל סיכוי שהיא תקרא את זה, למרות שאנ יודע שאין סיכוי שכזה, סליחה על הטלפון שקיבלת לפני יומיים בערך ב-12 בצהריים, לא התכוונתי
), סוף סוף קלטתי שזה אמיתי, והפחד הכי גדול שלי התממש. בדיוק 4 שניות לפני שקיבלתי את ה-SMS חשבתי על המופע וזה העלה לי חיוך אדיר. אני חשבתי על המופעים האלה כל יום, כל היום. זה נתן לי כוח להמשיך, לעבור עוד יום ועוד יום בבסיס. כל מי שיגיד ש"מילא, ממילא חרא קארד וחרא מופע" יודע שהוא משקר לעצמו, ושהוא אומר את המילים האלה רק בשביל לנסות לחפות על העצב שיש לו בפנים. תפסיקו לשחק אותה. כולכם יודעים שאולי הפסדנו פה את החוויה של החיים שלנו. אני הייתי באירוע של ה-WWE. אני יכלתי להרשות לעצמי להגשים חלום לפני הצבא. זה היה הדבר הכי מדהים שעברתי. אני טסתי לסאמרסלאם עם החבר הכי טוב שלי מזה 14 שנה לטיול הכי טוב שעשיתי אי פעם, ועדיין חשבתי שלמרות שהמופעים בארץ הם האוס שואוס נחותים וסתמיים, ההנאה מהם תהיה אפילו גדולה בהרבה, כי לראשונה מזה.. אי פעם, אני אהיה שם לא רק עם חבר אחד, ולא עם שניים. אני אהיה עם אולם מלא בחברים. 10,000 חברים. גם אם אני לא אכיר 9,800 מהם, זה לא משנה לי. לדעת שאני שם אתכם, עם הפורום, עם האנשים שאני מדבר איתם ביום יום, האנשים שהפכו להיות בשבילי קרובים יותר מחלק גדול מהחברים שלי, עם הפאמיליה המורחבת שלי. זה כל כך סאקס, שאני מנסה להסביר אבל אני מרגיש שאני לא באמת מצליח להעביר במילים מה שאני חושב. להיות עד לזה אתכם, היה יכול להיות הדבר הכי גדול שקרה לקהילה המופלאה הזו. דאמיט, לכל מפגש אני רץ. אני חושב שאין בילוי טוב מזה. לשבת ולראות עם האנשים שבאמת מזדהים איתי רסלינג. התחביב הזה שקיים אצלנו לא מאתמול ובטח שלא מתחילת השידורים בספורט 5. לראות את זה בלייב פשוט לא היה משתווה לכלום. אני בספק אם תהיה אופציה לשחזר כזה דבר. אני בספק אם נוכל להגשים את הרגע הזה ביחד. שיהיה 500, שיהיה 600, שיהיה 1000. לשבת על הפרקט עם 15 חבר'ה ולהוציא את הגרון היה באמת יכול להיות PRICELESS. אז בגדול אני מצטער. אני מצטער בשבילי, בשביל כל הטרחה, בשביל כל הטלפונים ללאן ולרוברטו שהרגו אותי, בשביל חשבון הבנק שלי שהצטמק ל-0, בשביל החודשים האחרונים שכמעט ולא יצאתי מהבית גם בסופ"שים שהייתי פה כי לא היה לי את הכסף הזה לצאת ולהנות איתו, בשביל ההורים שלי שידעו מה זה בשבילי (למרות שהם לא באמת ידעו מה העלויות של הכרטיסים וטוב שכך) והיו מוכנים לעזור לי קצת התקופת השפל הכלכלית המסריחה הזו בצבא, מצטער בשביל אמא שלי שספגה ממני את כל הטלפונים והעצבים והרגעים המורטי שערות האלה שעברו עליי בנסיון להשיג את הכרטיסים הכי טובים עד שהצלחנו (תודות לחבר'ה מדהימים שבאמת התאמצו), בשביל הלילות חסרי השינה שלי במחשבה על האירועים, בשביל החודשים האחרונים שכל כך סבלתי בצפייה בסמאקדאון הנוראית, אבל המשכתי להוריד ולצפות רק בשביל להישאר מעודכן לקראת ההופעות. אני מצטער בשביל כל המהפכים והכאבי ראש שעשיתי למפקדים שלי, ועל התורנות המסריחה הזו שלקחתי על עצמי בראש השנה במקום להיות בבית בחג, רק בשביל לצאת בתאריכים של המופעים. אני מצטער שהייתי כזה אידיוט. עכשיו, פתאום כששוב יש את הבטחון הכספי הזה בבנק שאני יודע שיש לי שוב להישען על כמה מאות שקלים, אני כבר לא רואה בכסף הזה מושיע. מבחינתי זה כסף שרוף. מלוכלך. כסף שהיה אמור להקנות לי את הסופשבוע הכי טוב שהיה יכול להיות לי בחיים. אני יודע שלא משנה כמה אני אנסה לפצות את עצמי עם הכסף הזה על דברים אחרים, זה בחיים לא ישתווה לחוויה שהיינו כל כך קרובים אליה.. רק בעוד 9 ימים. שיתנו את הכסף הזה עכשיו לרפואה, מצידי. אני בטוח שגם התסכול שלכם כבד, אבל אני לא יודע עד כמה הצלחתי להמחיש בהודעה הזו את שלי. הצילו, חירבנו לי על העיניים ואני רק מקווה שזה יפריע לי לראות שוב סמאקדאון. סעמק.

Rock Bottom

New member
כמובן שלשם הפרופורציות

אני צריך להביר שכשכתבתי את המשפט: "כשקיבלתי את ה-SMS מצ'ימינו שאומר את הצירוף הכי נוראי של ה-5 מילים שאי פעם קראתי "ביטלו את המופע של סמאקדאון..", בלעתי את הרוק שלי, עיכלתי שניה, ואז התקשרתי אליו בשביל לוודא שנפל האסימון." התכוונתי לכך שאלו 5 המילים הכי נוראיות שאי פעם שמעתי ממנו. כמובן שיש בחיים הקטנים שלנו הרבה דברים שהם מעל לרסלינג, עם כל הכבוד. נ.ב. מצטער על הצד הפוסי שבי שיצא בהודעה הזו, זה נבע מתסכול גרידא. בוטום הגבר יחזור לפה עוד שבוע פלוס ויצחק על ההודעה הזו כמו מניאק. תודה.

למעלה