שמעתי ממשרד הכרטיסים שהמופע בוטל

C B 4 Real

New member
LONG LIVE TNA!

נמאס לי מהWWE לגמרי! הם איכזבו אותו כל כך שגם אם הם יבואו לא יהיה לי חשק לבוא למופע!!! אין לי חשק לראות ראו סמקדאון או ECW! לא רוצה להוציא עליהם כסף לקניית מרצ'נדייז מיורושופ יותר! LONG LIVE TNA!

yami 777

New member
../images/Emo45.gifTNA!!!TNA!!!TNA

אביס>טייקר!. דניאלס>שון! ג'ארט>וינס! AJ<ריי!(וזה היחיד לטובת הE). TNA!TNA!TNA!TNA!

Taker4ever

New member
אני פשוט...

שכחתי להוסיף את זה בהודעה הראשונה, אז פיצלתי את זה לשתי הודעות.

hirshfe

New member
ואתה לא מבין

למה אתה נחשב לנודניק בכל מה שקשור לטייקר? הבן אדם צחק סיפר בדיחה וגם שם אתה חייב לתקן ולהגן על טייקר די כבר

Taker4ever

New member
אופס.....

חשבתי שהוא באמת התכוון לזה. תבינו, אני לא ממש טיפוס שמבין בדיחות, בטח שלא כאשר הן כתובות על צג המחשב שלי.

GeorgeChip

New member
שוב לא הבנת,

ה אביס > טייקר לא היה בדיחה, כי סביר להניח שזה מה שהוא חושב. הוא פשוט הגיב לזה שהבן אדם מאליו כתב ש TNA טובים יותר. לא צריך להגיב לכל שטות שנרשמת על טייקר, אין מה לעשות, הוא זקן אפס, שלא יודע להתאבק, ואנשים יצחקו עליו.

yami 777

New member
אני התכוונתי ש

כיום אביס>טייקר וקח על כולם. אם כל הכבוד שיש לי לאביס ודניאלס אני לא חושב שכרגע הם ברמה של שון וטייקר בשיאם. כנ"ל וינס(מבחינת בוקינג וכו')

Taker4ever

New member
אתה על תתחיל להגיד מה כולם יגידו...

כי אתה לא יודע מה הם יגידו. כבר ידוע לי שאתה לא אוהב אותו רק בגלל שיש איזה קריטריון אחד או שניים שהוא לא עושה עבורך ורק בגלל זה אתה אומר שהוא לא יודע להתאבק. אל תתחיל עם זה עכשיו.

GeorgeChip

New member
ושוב את לוקח קשה,

לא מבין על איזה קריטריונים אתה מדבר. אני לא אוהב אותו, כי אני לא אוהב איך הוא מתאבק.

Taker4ever

New member
תגובה

אז קודם כל, סליחה על הבילבול. דבר שני, אולי אתה לא אוהב את הסגנון שלו, אבל אי אפשר להגיד מזה שהוא אפס. ושוב סליחה.

למעלה