שמעתי ממשרד הכרטיסים שהמופע בוטל

walking

New member
הממ

לא נורא... גם ככה כל ההייפ נעלם. אני אתחיל לחסוך כסף כדי לנסוע להופעה באמת טובה וזהו.

guy3540

New member
אני באמת לא מבין למה

אין מלחמה, תהיה באירוע במילא מלא אבטחה אז למה??? כנראה שיש מישהו פחדן בראש הWWE שפוחד לבוא אז מעכשיו נשאר לנו רק להמשיך לקוות שיהיה עוד מופע כזה

batista 2002

New member
יאללה גם ככה כל הסיפור הזה היה אבוד

עדיף כבר לראות בקיארד רסלינג מאשר לקבל את הקארד הכל כל כך עלווווווב שמתדרדר מפעם לפעם... אני מקווה שעוד שנה נדבר שיהיו מתאבקים בס"ד... ואם לא בס"ד אז אולי רוו? |סאופטימיות|

אינעל העולם

980 ש"ח כולל משלוח השקעתי על הכרטיסים להופעות בשביל לראות WWE לייב(ולא כל כך היה איכפת לי מי בה כל עוד זה WWE). מה קרה? מילאו פעמיים את יד אליהו, המוצר שלהם פה הולך מצויין,

KOBEMANIA

New member
WWE../images/Emo31.gif

אני משתחרר מהצבא ביום רביעי ובניתי על המופע הזה כמתנת שחרור מוינס והWWE אני מניח שעשו לנו SCREW JOB מניאקים

RoyBehar

New member
גאד דמיט!!! - ככה תקבלו הכסף חזרה:

דיברתי עם "לאן" אחרי שהתאוששתי מהבאסה, הבנתי שהם צריכים להחזיר לי 1050 שקל. צריך או להגיע אליהם עם הכרטיסים וכרטיס האשראי שבו הם הוזמנו, או לשלוח להם בדואר עם כלהפרטים של הבנאדם שהזמין ו4 ספרות האחרונות של כרטיס האשראי. לאן זה דיזנגוף 101, גם לדואר וגם בשביל להגיע אליהם. הרסו לי את היומולדת.זונות.

legend kiler

New member
כלבאתות

לא מאמין שהם ככה ביטלו שוב!!!!!!!!! אחרי שהם דחו הם מעיזים לבטל!!!! כלבאתותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אנטישמים!!!! וינס מקמהן הבן זונה הזה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! סטפני הזונה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111 שיין הזונזון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לינדה הכוסית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1;;2;1313

Fat Man Walking

New member
יש לי זכויות על המילה "כלבתאות"!!

אבל בגלל שהשתמשת בה למטרה טובה, אני אוותר לך הפעם...

hirshfe

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo216.gif

הביטול לא קשור לאנטישמיות לא כל מיש שעושה משהו קטן נגד ישראל הוא אנטישמי אם הביטולח נכון, הוא לא מבורך אבל הוא לא ממניעים אנטישמים

אז אילו מניעים?

למה הם למשל לא מבטלים מופעים ביפן? כולה הייתה לנו מלחמה קטנה לפני חודש שנגמרה. גם ביפן היו פעם מלחמות. יפן נפגעה בעבר משני פצצות אטום. לדעתי ה-WWE לא צריכים לטוס יותר לטוקיו. הייתה שם פעם מלחמה. בכל מקום בעולם שהייתה בעבר מלחמה הם צריכים לבטל את ההגעה.

hirshfe

New member
כי אנחנו לא יפן

אנחנו מדינה משותנת במזרח התיכון שהכסף שהיא מכניסה ל-WWE לא מגיע לאחוז ממה שיפן מכניסה אנחנו זבובים, יתושים לא נחשבים זה לא אנטישמיות - זה החלטה בזיזניס גרידא

ממתי לוינס אכפת מכסף?

מתחילת השנה קראתי באתרי חדשות שהוא הכניס מאה מיליון דולר לקופה. ואם היו לנו גם שלושה מופעים של כל בראנד בשנה בארץ אז כן היינו מכניסים כסף כמו יפן. אז זה לא החלטה כספית. רק אנטישמית. בתקופת המלחמה הקטיושות לא הגיעו לת"א, אז עכשיו שאין מלחמה הם יגיעו לת"א? אין לביטול הזה שום הגדרה חוץ מאנטישמיות.

hirshfe

New member
אתה איש אומלל

עם כל דבר שקורה, זה בגלל שהצד השני אנטישמי אתה אמולל ולוינס איכפת מכסף! רק מכסף ויד אליהו מלא לא שווה חצי טוקיודום מלא אם אתה באמת חושה שהקהל בישרל = קהל יפן (מבחינת כמות אנשים) אז או שאתה אדיוט מוחלט או נאיבי לחלוטין תבחר. אתה יוכל להגיד שביטול נעשה מבורות, מי הכרת השטח - לזה אני אסכים אבל אנטישמיות זה לא לפעמים לא יורקים אלייך שאתה נרטב לפעמים זה באמת גשם

חצי מהדברים שכתבת לא הבנתי.

כן לוינס באמת אכפת מכסף. הסברתי את עצמי לא נכון. אבל מה יש לו להפסיד מהמופע הזה? הוא יכול רק להרוויח משני מופעים מלאים בקהל ישראלי שרובו רואה בפעם הראשונה רסלינג בלייב. אז אם ביפן הוא מרוויח ממופע 10 דולר(סתם דוגמא) אז בארץ הוא ירוויח 6 דולר פחות. אז פעם אחת הוא לא ירוויח הרבה, אבל העיקר ירוויח. אז אם הוא לא בא בעצם, אז לא אכפת לא מכסף כי הוא לא מרוויח. ואני לא אומלל!!!! אני רק מציין שהם לא באים לכאן בגלל האנטישמיות. אלא אם כן יש עוד סיבה שלא עליתי עליה.

hirshfe

New member
לאנטישמיות אין קשר!

אתה אמרת בהתחלה שיפן ובישראל הוא יכול להרוויח אותו דבר - לא נכון אבל זה לא רק רווח פה. ישראל עד לפני חודש וחצי היית במלחמה, מבחינתם זה עדיין לא מקום בטוח. חברת הביטוח העלת להם את מחרי הביטוח למופע בישראל וזאת סיבת הביטול בורות - ייתכן מאוד אנטשימיות ודאי שלא

favor

New member
בחייאת ראבק

מה אתה כבר יודע על החיים? מצטער שזה נשמע רע, אתה פשוט מוציא שטויות מהפה. מנסה להסביר לך בנאדם שגדול ממך בעשרים שנה מדוע אתה טועה, אתה לא חושב שיש בזה משהו? מה שאתה צריך לעשות זה לקרוא, להפנים ולשתוק. קח באיזי.

לא שאני לא חושב שעופר צודק, אבל

מה הקשר לעניין הגיל? אין שום קשר פה, גם ילד בן 12 יכול ללמד אנשים בני 30, זה שהוא יותר מבוגר לא אומר שום דבר.

למעלה