לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1441214,412 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'הוכחה ש-WWE זה סוג של ספורט!!!'
הוכחה ש-WWE זה סוג של ספורט!!!
01/06/2005 | 12:49
81
5
לקוח מ"ויקיפדיה" -

היאבקות מקצוענית הינה ענף ספורט המשלב בתוכו מימד של הצגה. הקרבות אינם 'אמיתיים' אלא מבוימים מראש בדרך כלל. תוצאותיהם נקבעות מראש, החוקים 'גמישים', וכל מטרתם הוא לשעשע את קהל הצופים במעין דרמה הסובבת את התחרות והמתחרים.

המתאבקים המקצועיים נדרשים ליכולות פיזיות גדולות, אתלטיות, גמישות, וכושר ספיגת מכות, ואף למיומנויות דרמטיות, כגון יכולת משחק, יכולת הצגה מול מצלמה, ויכולת התנהלות מול התקשורת המהווה מרכיב חשוב ב'הצגה'.

קיימות ליגות וטורנירים ברחבי העולם, בעיקר בארה"ב בהם מתנהלים תחרויות אלה, לעתים באצטדיוני ענק לעיני עשרות אלפי צופים. מסביב לתחרויות מתנהלת תעשיית זכויות טלוויזיה ומזכרות. הליגה הגדולה בעולם נקראה WWF (World Wrestling Federation). בישראל היתה מוכרת משך שנים דווקא ליגת ה WCCW בה כיכבו המתאבקים בני משפחת ואן אריק. מתחרתה העיקרית של ה WWF הייתה ה WCW, אך מאוחר יותר רכשה ה WWF את ה WCW. ב2002 בעקבות תביעה שהוצגה נגד אירגון ההיאבקות על ידי World Wildlife Fund על הזכויות לשם,אירגון ההיאבקות WWF נאלץ לשנות את שמו וכך הפך לWorld Wrestling Entertainment,הWWE.

בחוגים מסוימים קיימת התנגדות לענף ספורט זה מחשש שהוא מעודד אלימות בקרב הצופים המחקים את כוכביהם.

כיום משודרות בכבלים תחרויות ה Raw ו Smackdown של ליגת ה WWE. התחרויות משודרות בפיגור של כמה שבועות אחרי המקור, ולא כוללות אירועי שלם וצפה בהם מוצגים רוב הקרבות הגדולים. בנוסף לשידורי הWWE,ניתן לקלוט בישראל את תוכניות ליגת TNA בערוצים זרים.

מקור: http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%99%D7%90%D7%91%D7%A7%D7%95%D7%AA_%D7%9E%D7%A7%D7%A6%D7%95%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%AA
היאבקות WWE >>
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'זהו אכן ספורט, לא צריך להוכיח.'
זהו אכן ספורט, לא צריך להוכיח.
01/06/2005 | 12:53
7
1
ספורט זה כל דבר אשר מנסים להגיע לכמה שיותר גבוה בענף. ב-WWE ובמסגרות אחרות, יש אלופים, יש חגורות אליפות יש סגנים יש קרב גמר ויש הכל. זהו ספורט לכל דבר, אבל הספורט הזה הוא הצגה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'תודה, אם תסתכל קצת למטה תראה'
תודה, אם תסתכל קצת למטה תראה
01/06/2005 | 12:57
שלא כולם חושבים שזה ספורט...

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=13&msgid=53919234

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=13&msgid=53932895 - תראה את התגובה למה שאני כתבתי פה
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'זו בדיוק הנקודה.'
זו בדיוק הנקודה.
01/06/2005 | 13:07
בספורט, אתה האלוף כי אתה הכי טוב.
בהיאבקות, אתה אלוף כי נקבע בתסריט שאתה אלוף.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אין גמר ואין סגנים'
אין גמר ואין סגנים
01/06/2005 | 13:10
התסריטאים יכולים לקבוע חודשים מראש מי יהיה אלוף מתי. וכל אחד יכול להיות אלוף, אפילו שחקן קולנוע כושל... כמו דייויד ארקט או האלק הוגאן
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'בשום פנים ואופן לא!'
בשום פנים ואופן לא!
01/06/2005 | 13:43
1
האבקות לא יכולה להיות ספורט בחיים כי אין שם תחרותיות והכל מתוסרט. זה כמו שתגיד שהסרט מיליון דולר בייבי זה ענף ספורט... אם מחר הבוקרים יחליטו שסקוטי טו הוטי יהיה אלוף העולם זה מה שיקרה. זה מקביל בספורט לזה שבני ג´דיידה מליגה א´ צפון ינצחו את ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו. זה נשמע לך הגיוני?
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'בשום פנים ואופן לא!'
בשום פנים ואופן לא!
01/06/2005 | 13:44
2
האבקות לא יכולה להיות ספורט בחיים כי אין שם תחרותיות והכל מתוסרט. זה כמו שתגיד שהסרט מיליון דולר בייבי זה ענף ספורט... אם מחר הבוקרים יחליטו שסקוטי טו הוטי יהיה אלוף העולם זה מה שיקרה. זה מקביל בספורט לזה שבני ג´דיידה מליגה א´ צפון ינצחו את ריאל מדריד בסנטיאגו ברנבאו. זה נשמע לך הגיוני?
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'חחחח כמו שריאל נראים עכשיו אז כן'
חחחח כמו שריאל נראים עכשיו אז כן
02/06/2005 | 11:27
1
לצפיה ב-'טוב לא דוגמא טובה. שנה את זה'
טוב לא דוגמא טובה. שנה את זה
02/06/2005 | 12:53
לברצלונה או יובה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-''
01/06/2005 | 12:57
לצפיה ב-'זאת לא הוכחה'
זאת לא הוכחה
01/06/2005 | 13:02
היה כבר דיון ארוך האם היאבקות היא ספורט או לא. התשובה הסופית היא:

היא ספורט במובן שהיא מערבת פעילות פיזית.

היא לא ספורט אמיתי, ספורט תחרותי, כי הכל מבוים ואנשים תוקפים שם אחד את השני עם כסאות מאחור.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אם זה סוג של ספורט'
אם זה סוג של ספורט
01/06/2005 | 13:02
10
2
אז גם נגרות זה ספורט, מסגרות זה ספורט וחשמלאות זה ספורט, כי בכולם יש עבודה פיזית. מה השטויות האלו?! WWE זה בידור, העבודה הפיזית של המתאבקים בזירה לא אומרת דבר.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'איזה שטויות!!'
איזה שטויות!!
01/06/2005 | 13:04
9
1
זה סוג של ספורט!
לא משנה אם מבוים או לא!
אתם מדברים על ספורט תחרותי, אני מדבר על ספורט בכללי!!!!
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אבל למה אתה מתעצבן?'
אבל למה אתה מתעצבן?
01/06/2005 | 13:07
7
מה אתה מתלהט מדיון על הגדרה? תתרגל לזה שלא כולם יסכימו עם הדעה שלך, זה יחסוך לך הרבה עצבים.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'זה פשוט מעצבן, כי..'
זה פשוט מעצבן, כי..
6
1
פשוט זאת לא דעה, זה כתוב באינציקלופדיה והכול... זה כמו שתגיד לי על הגדרה של בננה שהיא לא גודלת על עצים אלא יוצא מתחת של הקופים זה אותו דבר...
כי אני הבאתי לכם הוכחה, שזה ספורט. לא תחרותי אבל ספורט, אתה רוצה שאני אביא לך הגדרה של ספורט גם? בשביל שתבין שזה סוג של ספורט?
אני לא מדבר איתך על דעה שלי, אני מדבר איתך על "דעתם, של כותבי האינציקלופדיות!
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'זה כן עניין של דעה'
זה כן עניין של דעה
01/06/2005 | 13:12
2
גם עם האינציקלופדיה אפשר להתווכח, אנחנו לא ברוסיה ולא חייב לקבל בעיוורון את כל ההגדרות שמכתיבים לנו.

ואתר באינטרנט לא נחשב לאינציקלופדיה אמיתית.

ואתה כבר בסוף ההודעה שלך מודה שמדובר ב"דעתם של כותבי האינציקלופדיות". דעה זה לא עובדה פיזית קשה. ייתכן כי מי שכתב את ההגדרה הוא מארק, שחושב ש-WWE זה אמיתי.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'האמת היא'
האמת היא
01/06/2005 | 13:57
1
שכותבי אנציקלופדיות הם לא רובוטים ולא מכונות. גם הם יכולים לטעות. כמה זמן אתה חושב שהוא הקדיש לשאלה אם זה ספורט או לא?
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אתה רציני?'
אתה רציני?
01/06/2005 | 16:08
3
3
ויקיפידיה זה לא "סוג של אנציקלופדיה"- הערכים שם מעודכנים באמצעות אנשים רגילים כמוני וכמוך

"ברוכים הבאים לויקיפדיה, אנציקלופדיה חופשית הנכתבת במשותף על ידי משתמשי אתר זה. כל אחד, כולל אותך, יכול לערוך כל מאמר באתר כבר עכשיו באמצעות לחיצה על כפתור "ערוך דף זה" המופיע בכל מאמר ומאמר בויקיפדיה."

בטח שלא כותבי אנציקלופדיות

היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ובבקשה תקפוץ שוב לויקיפדיה'
ובבקשה תקפוץ שוב לויקיפדיה
01/06/2005 | 16:22
2
3
ותקרא שם שוב מה ההגדרה של האבקות:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%99%D7%90%D7...

היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'חחחח,'
חחחח,
01/06/2005 | 20:11
1
אני שיניתי את המשפט הראשון, רציתי לשנות הכל אבל לא היה לי כוח
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'גם אני ערכתי את זה קצת...'
גם אני ערכתי את זה קצת...
02/06/2005 | 12:55
לצפיה ב-'חלק מספורט הוא התחרות'
חלק מספורט הוא התחרות
01/06/2005 | 13:09
ומה לעשות ב-WWE אין דבר כזה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'WWE זה....'
WWE זה....
01/06/2005 | 13:09
1
ספורט שמשלב אלמנט בידורי גדול.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אתה רואה את הלינק הזה?'
אתה רואה את הלינק הזה?
2
1
לינק

הערך הזה נכתב על-ידי מישהו כמוני וכמוך שהחליט לתרום לאתר. כל מה שהוכחת זה שיש לפחות עוד אדם אחד שמשתמש במילה "ספורט" כדי להגדיר היאבקות.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'וגם...'
וגם...
01/06/2005 | 13:12
1
מתוך en.wikipedia.org, וויקיפדיה ה"מקורית":

Professional wrestling is a form of performance entertainment where the participants engage in simulated sporting matches
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'^הנה, יקיר, תקשיב לחן ותחכים'
^הנה, יקיר, תקשיב לחן ותחכים
01/06/2005 | 13:14
חן>רוב הפורום. ויקיפדיה נכתבת ע"י הגולשים. ושים לב למילה simulated.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'"כושר ספיגת מכות" פחחחחחח'
"כושר ספיגת מכות" פחחחחחח
01/06/2005 | 13:15
2
לצפיה ב-'כושר ספיגת מכות? אז מה הולי קשור?!'
כושר ספיגת מכות? אז מה הולי קשור?!
01/06/2005 | 13:18
לצפיה ב-'לך אתה לקבל פאוור בומב'
לך אתה לקבל פאוור בומב
01/06/2005 | 13:43
רוק בוטום,לג דרופ שקצת התפשלק,אגרוף שנכנס קצת יותר מדי,ואחרי זה תדבר על כושר ספיגה,אוקיי?
זה שהמטרה היא לפגוע כמה שפחות,לא אומר שאין כאב בכלל.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הוכחה מהאינציקלופדיה'
הוכחה מהאינציקלופדיה
01/06/2005 | 13:19
16
ש-WWE סוג של ספורט מהאינציקלופדיה - אביב חדש - האנציקלופדיה הישראלית לנוער

פעילות גופנית המבוצעת בד"כ בשעות הפאני לשם בידור והאנה ולשמירה על הכושר הגופני. הספורט כולל פעמים רבות תחרות של יחידים או של קבוצות. מקורו של המונח במילה הלטנית דיספורטרה, שפירושה יציאה מחוץ לשערי העישר לשם תחרות או שעשוע.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הגדרה של ספורט ^'
הגדרה של ספורט ^
01/06/2005 | 13:27
1
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
01/06/2005 | 16:11
הוכחת שהוו וו אי זה לא ספורט עם ההגדרה הזאת.

"פעילות גופנית המבוצעת בד"כ בשעות הפנאי לשם בידור והאנה ולשמירה על הכושר הגופני"
האבקות לא עונה על הקרטריון הזה. הפעילות הספורטיבית בקרב לא נעשית לשם שמירה על הכושר הגופני, ולא לבידור העוסקים בה, אלא הצופים בה.

המטרה בהאבקות אינה הכושר הגופני, הוא רק האמצעי. המטרה היא לבדר את הקהל.

"הספורט כולל פעמים רבות תחרות של יחידים או של קבוצות" - לא קיים בהאבקות, אין כאן תחרותיות.

האבקות לא נעשית ממניע גופני ואין בה תחרותיות, ככה שהיא לא עונה על אף אספרט של ההגדרה שהבאת

היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ושוב- "לשם תחרות"'
ושוב- "לשם תחרות"
01/06/2005 | 13:29
13
אין תחרות ב-WWE, מתי תבין? הם גם לא משתעשעים שם, זו עבודה בשבילם.
ושים לב: "לשם בידור", בדיוק כמו ב-WWE.
אולי די לנסות לשכנע אותנו בכוח?
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אתה מעוות עובדות אחי'
אתה מעוות עובדות אחי
01/06/2005 | 13:31
5
מקורו של המונח במילה הלטנית דיספורטרה, שפירושה יציאה מחוץ לשערי העישר לשם תחרות או שעשוע
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ושוב, זה לא שעשוע, זו העבודה שלהם.'
ושוב, זה לא שעשוע, זו העבודה שלהם.
01/06/2005 | 13:33
4
לך תעשה תחרות בין שניים כשידוע מי אמור לנצח.
ואתה יודה מה זה החלק "דיס" במילה הלטינית? זה "לא".
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'דיס-פורט'
דיס-פורט
01/06/2005 | 13:47
3
"דיס" זה גם "מחוץ ל-". מחוץ לשער/כניסה (port).
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אלכס, אתה מכיר צמצום אותיות, כן?'
אלכס, אתה מכיר צמצום אותיות, כן?
01/06/2005 | 13:58
2
לצפיה ב-'מה אתה אומר בזה?????????מה????'
מה אתה אומר בזה?????????מה????
01/06/2005 | 14:06
1
סבבה, אתה צודק, נניח שפירוש המילה הארוכה הוא דיס-ספורט. יעני אי-ספורט.
אתה בכלל מבין מה אתה טוען בזה או שאתה סתם מנסה להיות צודק בקשר למילה?
הוא אמר שדיספורטרה= פירושה יציאה מחוץ לשערי העיר לשם תחרות או שעשוע.
אז מה אתה מנסה להגיד?
שיציאה מחוץ לשערי העיר לשם תחרות או שעשוע - זה אי ספורט???
סבבה. אמרת.
איך זה מחזק את הטענה שלך שרסלינג זה לא ספורט- אני לא מבין. אבל אחלה.
העיקר שתצא צודק בדברים לא קשורים ותהיה מרוצה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'תביט בהודעה של חן למטה.'
תביט בהודעה של חן למטה.
01/06/2005 | 14:32
זה יספיק כדי להראות לך שאתה טועה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הטענות שלך גרועות ממש'
הטענות שלך גרועות ממש
01/06/2005 | 13:32
6
רשום שם שספורט יכול להיות גם לשם בידור, ואתה אומר ש-WWE זה לשם בידור.
כמה סותר
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ספורט בידורי וספורט זה שונה, בחור.'
ספורט בידורי וספורט זה שונה, בחור.
01/06/2005 | 13:34
5
יש לך וליקיר מה ללמוד, הנסיונות שלכם לשנות לאחרים דעה כמו שני סמארטים עקשנים לא הולכת.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'rofl. שמענו'
rofl. שמענו
01/06/2005 | 13:36
4
לצפיה ב-'בדיוק.'
בדיוק.
01/06/2005 | 13:39
לצפיה ב-'אתה אפס'
אתה אפס
02/06/2005 | 23:51
2
לצפיה ב-'לאבא שלך תקרא אפס'
לאבא שלך תקרא אפס
03/06/2005 | 02:45
1
לצפיה ב-'הוא לא בבית'
הוא לא בבית
03/06/2005 | 03:16
לצפיה ב-'כמו שהוא אמר לכם בשרשור הקודם....'
כמו שהוא אמר לכם בשרשור הקודם....
01/06/2005 | 13:30
25
ועל זה אף אחד לא ענה לו כי פה נגמרו הטענות שלכם כנראה:
כשרצים סתם בשביל להתאמן לא עושים ספורט?
וכששוחים כדי להתאמן זה לא ספורט?
הרי אין תחרות, אין מנצחים, אתה שוחה לבד...
כשאתם מרימים משקולות ועושים אירובי מול ינקלביץ' בטלוויזיה- אתם לא עושים ספורט?
לא כמובן, אין תחרות אז זה לא ספורט... כשאנחנו רצים באימון להנאתנו אנחנו בטח עושים תוכנית בידור

הטענה ש"צריך תחרות בשביל שזה יהיה ספורט" היא כ"כ מופרכת, כי היא רק ההבדל היחיד שמצאתם בין WWE לבין סוגי ספורט אחרים והיא משמשת לכם טענה יציבה למה האבקות מקצוענית היא לא ספורט.
ובתכל'ס? אין שום קשר מזערי בין ההגדרה לבין קיום התנאי הזה. פתחו כמה אינציקלופדיות שתרצו (אני כבר פתחתי פעם), תראו שספורט הוא ספורט גם כשאין תחרות.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אני אוהב אותך'
אני אוהב אותך
01/06/2005 | 13:32
לצפיה ב-'רק הערה אחת'
רק הערה אחת
01/06/2005 | 13:49
1
כשאתה רוצה להתאמן, לשמור על הכושר, להתחזק, אתה לא תעסוק בהיאבקות מקצועית למטרות הללו.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אין ספק. אבל איך זה סותר?'
אין ספק. אבל איך זה סותר?
01/06/2005 | 13:56
...
גם כשאני רוצה להשיג שרירים בידיים אני לא אלך לריצות כל יום, כי כושר זה אולי יָקנה לי, אבל שרירים בידיים לא ממש.
זה לא סותר ששניהם סוגים שונים של ספורט.
אם סתם הוספת הערה אז אחלה
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'יש הבדל בין אימון לספורט.'
יש הבדל בין אימון לספורט.
01/06/2005 | 14:14
4
כשאתה בועט למישהו בראש, זה ספורט? הרי זו אותה פעולה כמו לבעוט לשער בכדורגל, וכדורגל הוא ספורט.
יש הבדל בין פעולות ספורטיביות לבין עיסוק בספורט. משום מה אני גם מרגיש צורך להדגיש שהמינוח שלך, "לעשות ספורט", הוא סלנג, והוא לא מתייחס בדיוק לעיסוק בספורט או לביצוע פעולות הקשורות לספורט.

כשאתה פשוט רץ, זה לא ספורט. כשאתה רץ במטרה לקבוע זמן כלשהו, או במטרה לנצח אצן אחר, זה כן.
כשאתה בועט בכדור ששוכב על הרצפה, זה לא ספורט. אם מולך עומד שחקן/שוער, ואתה מנסה לבעוט את הכדור לתוך איזור שהגדרתם כשער, זה כן.
כשאתה מתאבק במטרה לעשות מה שאנגל והאיראני עשו ב-96', אתה ספורטאי. כשאתה מתאבק במטרה לעשות מה שאנגל ומייקלס עשו ב-05', אתה מתאבק, בדרן ספורטיבי או במקרה הכי גרוע, Yardtard
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ככה:'
ככה:
01/06/2005 | 14:32
3
אתה מסכים איתי שפעולות ספורטיביות יש בכל דבר? גם בכדורגל, גם באימון ריצה, גם ברסלינג, גם בלהיות נגר וגם בלשאוף לנשוף אוויר? אני מקווה שכן.
על ההגדרה המדוייקת של "ספורט" אפשר להתווכח חיים שלמים.
יש אנשים שיגידו שפעולה ספורטיבית=ספורט, ולכן כל הפעולות שהזכרתי הנ"ל הן סוג של ספורט. ואני נוטה יותר להסכים עם ההגדרה הזאת, גם אם זה נשמע מפגר להגדיר נשיפה-שאיפה או מצמוץ כספורט. סה"כ, כל הנעה של הגוף היא פעולה ספורטיבית.
הטענה שלך היא שמהרשימה הנ"ל רק כדורגל זה סוג של ספורט כי רק בו יש תחרותיות. אתה אומר שאם נעשה תחרות מי נושם יותר מהר- זה יהיה ספורט? אם כן, סבבה.
למה אני לא מסכים איתך? כי אם הטענה היא שהתנאי היחיד להפוך נשימה לספורט- הוא להתחרות עם מישהו, הטענה פשוט לא נכונה.
כמו שאמרתי קודם, פתח אינציקלופדיה, לא חייבים תחרות בשביל ספורט.

באטם ליין, כל אחד וההגדרה שלו.
אם תחרותיות היא הדבר היחיד שמפריד בין הדעות שלנו, אתה טוען שהיא נדרשת לכל פעולה בשביל להפוך אותה לספורט, אני טוען שלא- אז אני שמח שלפחות יש רק שתי הגדרות שעליהן יש מחלוקת- למילה ספורט.
אני פשוט חושב, וכל המקורות שראיתי עד כה אישרו לי את זה, שתחרותיות מעולם לא היוותה תנאי כדי להפוך משהו לספורט.
לכן מבחינתי, ומבחינת כל מי שרוצה ללכת לפי ההגדרות המקובלות (זה מה שתמצא בכל אינציקלופדיה)- רסלינג=ספורט.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'שלא יהיה מישהו שלא קורא את זה ^'
שלא יהיה מישהו שלא קורא את זה ^
01/06/2005 | 14:37
אם יש עוד כיוונים אני אשמח לשמוע
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אם לחזור להגדרה של יקיר...'
אם לחזור להגדרה של יקיר...
01/06/2005 | 15:10
1
לא כל פעולה היא אכן פעילות ספורטיבית. פעילות ספורטיבית היא "פעילות גופנית המבוצעת בד"כ בשעות הפנאי לשם בידור והנאה ולשמירה על הכושר הגופני".
אם כך, מצמוץ ונשימה אינן פעולות ספורטיביות.

הנקודה שלי הייתה שההבדל בין הפעילויות שאנחנו מדברים עליהן הוא המטרה:
כשהמטרה הסופית של הריצה שלך היא להגיע יותר מהר למקום כלשהו מאשר שהיית מגיע אם היית הולך, אתה מבצע פעילות ספורטיבית. כשאתה רץ כי הקונצנזוס הוא שבמסגרת הפעילות שלך אתה צריך לרוץ (בין אם בתחרות או באימון ריצה, נגד יריב או נגד השעון), זה ענף ספורט.
כשהמטרה שלך היא לגרום למישהו כאב במקרה בו אתה בועט לו בראש, אפשר להתווכח אם הבעיטה היא לשם בידור/הנאה, ואם היא אכן שומרת על הכושר הגופני שלך. כשאתה רץ ובועט בכדור, אתה עוסק בפעילות ספורטיבית, ואתה גם עושה זאת כדי להכניס את הכדור לשער היריב. זה כבר ענף ספורט.
כשאתה נגר או כל בעל מקצוע פיזי אחר, הפעולות שאתה עושה כתוצאה מכך לא נעשות כי הביצוע שלהן כשלעצמו תורם משהו. הפעולות הללו מתבצעות כי שילובן גורם לשינוי בחומר עמו אתה עובד, שמביא אותו למטרה הרצויה.
כשאתה מתאבק, הפעולות שאתה עושה כתוצאה מכך לא נעשות כי הביצוע שלהן כשלעצמו תורם משהו. הפעולות הללו מתבצעות כי שילובן גורם לשינוי כלשהו של ההתרחשות במוצר הגמור (אירוע ההיאבקות או הקרב), שמביא אותך למטרה הרצויה על-פי התסריט.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'ההגדרה שנתת בהתחלה-'
ההגדרה שנתת בהתחלה-
01/06/2005 | 15:17
שיקיר נתן קודם, היא לא הגדרה ל"פעילות ספורטיבית". היא הגדרה ל"ספורט".
אני חושב שפעילות ספורטיבית יכולה להתייחס גם לפעולות מובנות מאליו, כמו לנשום ולמצמץ.
פה אמרת שהמטרה היא התנאי בשביל להגדיר פעילות מסוימת כספורט. יש כאלה שיחשבו שאין חשיבות למטרה.
זה כ"כ לא חד משמעי העניין הזה, שעדיף שכל אחד פשוט ישאר בשלו.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'שוב,'
שוב,
01/06/2005 | 14:22
כמו שחן אמר, יש הבדל בין פעילות גופנית כמו ריצה, לספורט שזה תחרות.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
01/06/2005 | 15:17
אני מסכים איתך...
בהיאבקות זה אחרי הכל ספורט כי הוא עונה על כל רעיון של זה..
הם סה"כ לא מרביצים אחד לשני ( ברוב המקרים ) בצורה רציני או בכלל...
אבל כשאתה רואה אותם ממשיכים בהצגה כשהם מדברים במיקרופון הם מזיעים לאללה ומתנשמים..
ותחרות לא צריך לספורט...  ליגת העל בכדורגל זה תחרות? ...

היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אתה פשוט לא מבין, אה?'
אתה פשוט לא מבין, אה?
01/06/2005 | 15:42
8
כל היופי שבספורט זה התחרותיות. אף אחד כאן לא טוען שהאבקות היא לא ספורט במובן הפיזי, כי כל אחד יודע שכל דבר שעושים בו פעילות גופנית זה נחשב ספורט. אנחנו מדברים על זה שרסלינג זה לא ספורט תחרותי ולא משנה כמה תגובות תכתוב שום דבר לא ישנה את זה!
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'נראה לי שאתה זה שלא מבין...........'
נראה לי שאתה זה שלא מבין...........
01/06/2005 | 15:58
7
כאילו, דה שזה לא ספורט תחרותי??? מי בכלל התווכח על זה? למה נראה לך שיש בדיון הזה ולו תגובה אחת שחולקת על זה שזה לא ספורט תחרותי??? איך רסלינג יכול להיות ספורט תחרותי אם אין בו תחרות???????

לעומת זאת, לדעתי, ולדעת אנשים אחרים וביניהם פותח הדיון, תחרות לא נדרשת בשביל להגדיר רסלינג כ"ספורט". מצד שני, יש פה אחרים שטוענים שתחרות כן נדרשת לשם ההגדרה.
ועל זה הדיון.

אתה צריך להבין על מה אתה מתווכח לפני שאתה מתחיל להתווכח
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'לא, אתה זה שלא מבין.'
לא, אתה זה שלא מבין.
01/06/2005 | 16:18
2
ההגדרה של ענף ספורט היא אם יש בו תחרות. זו ההגדרה הרשמית של ספורט.
ההגדרה של רסלינג כפעילות ספורטיבית, כספורט במובן הפיזי של המילה, נובעת מהפעילות האתלטית הנכללת בהיאבקות. המונח ספורט כשלעצמו הגיע לכאן בגלל סלנג, מאחר והכללתה של פעילות ספורטיבית לא הופכת דבר לענף ספורט.

מה שאתה טוען הוא שהסלנג שמקצר את "פעילות בעלת אלמנטים ספורטיביים" ל"ספורט" הוא בעצם מינוח רשמי.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הטעות שלך מתחילה ממש בבסיס...'
הטעות שלך מתחילה ממש בבסיס...
01/06/2005 | 16:34
1
ההגדרה של ענף ספורט היא בהחלט לא אם יש בו תחרות.
פתח אינציקלופדיה.

אם על זה אתה מבסס את כל הטענות שלך- בבקשה, אתה טועה. 100% טעות.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'עד כאן '
עד כאן
01/06/2005 | 16:38
אפשר להחשיב את ההיאבקות בתור ספורט בשל הפעילות האתלטית, אבל היא בהחלט לא ענף ספורט. ענף זה משהו שיש בו דירוגים, תחרות בין קבוצות ומדינות, אלופים, מדליות, שיאים, וכוק. רסלינג זה ענף הבידור.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אני מבין טוב מאד שלקחתם פרט קטן'
אני מבין טוב מאד שלקחתם פרט קטן
01/06/2005 | 16:19
3
ושולי ועשיתם ממנו דיון של 50 תגובות. יש לך נכשל בהבנת הנקרא, כי בתחילת התגובה כתבתי שהתחרותיות היא כל היופי ומכאן נגזר שבטח ובטח ובטח שצריך תחרותיות בשביל ספורט. בתור אוהד ספורט נלהב, ההגדרה שלך לספורט מעליבה אותי והיה יותר טוב אם היית שומר אותה לעצמך.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'מצאת אחלה הגדרות להיעלב מהן'
מצאת אחלה הגדרות להיעלב מהן
01/06/2005 | 16:33
2
ממתי יופי קובע הגדרות? מה שיפה בעינייך הוא לא מה שנכון. תחרותיות יפה בעינייך, וגם בעיניי, אבל שנינו אוהבים רסלינג, לא? וברסלינג הרי אין תחרותיות, אז איך אתה אומר שכלהיופי הוא תחרותיות?

ההגדרה שלי לספורט היא ההגדרה המוסכמת, עד שתמצא לי מקור יותר אמין מאינציקלופדיה- שאומר אחרת. לא טוב לך איתה? לך תבע את מי שהמציא אותה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'שטויות'
שטויות
01/06/2005 | 16:35
לא הבאת אף הגדרה שמראה שהאבקות זה ספורט, הדבר היחיד שהראת זה ליקוי בהבנת הנקרא. הקטע של הבידור מדבר על מי שעושה את הפעולה הגופנית, לא מי שצופה בה, אין קשר בכלל להאבקות.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'עוד פעם לא הבנת'
עוד פעם לא הבנת
01/06/2005 | 17:06
כשדיברתי על היופי שבספורט ניסיתי להסביר לך שיש הבדל בין היופי שבספורט רגיל כמו כדורגל וכדורסל לבין היופי של ענף כמו רסלינג שהיופי שלו נובע משואו בידורי. כשאתה משווה רסלינג לספורט זה מעצבן אותי כי אני אוהב את שני הדברים מסיבות אחרות. אחד מהדברים שאני הכי אוהב בכדורגל זה התחרות ואת זה אין ברסלינג. זה מוריד את הערך הספורטיבי מרסלינג. עצם ההשוואה העיקשת שלך מעליבה אותי וצריכה להעליב את כל אוהבי הספורט התחרותי.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'מה זה קשור בכלל?'
מה זה קשור בכלל?
01/06/2005 | 16:13
4
אף מתאבק לא מתאבק בשביל לשמור על הכושר או לבדר את עצמו. זה אפילו לא דומה.
כשהמתאבקים בזירה עושים פעולה גופנית הם לא עושים זאת לשם הפעולה הגופנית שלהם. היא אמצעי, לא המטרה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'למי אכפת מהמטרה?'
למי אכפת מהמטרה?
01/06/2005 | 16:41
3
מבחינתי, גם כשאני רץ כדי להשיג אוטובוס שבורח לי- אני עושה ספורט, גם אם אני לא עושה את זה לשם הספורט והכושר. הם עושים את זה בשביל המטרות שלהם, איך זה בדיוק סותר את זה שהם עושים פעילות ספורטיבית? איך זה סותר את זה שהם עושים ספורט??
אני לומד לבגרות במתמטיקה שלי בשביל להוציא תעודת בגרות. לא כי אני רוצה לדעת מתמטיקה. זה אומר שאני לא לומד???? בגלל שזו לא המטרה שלי, ללמוד????  מה הקשר בכלל מה המטרה?????????? העובדה היא שהם עושים ספורט.
טענת הנגד של רוב האנשים בשרשור הזה הייתה "אין תחרות- זה לא ספורט".
תחרות לא הכרחית בשביל ספורט, זו מה שנאמר במקורות האמינים ביותר שמצאתי עד עכשיו (אני מוכן לצטט שוב מבריטניקה).
כמו שאמרתי, אלא אם יש לך מקור אמין יותר שאומר אחרת... אתה טועה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אז זה מגוחך'
אז זה מגוחך
01/06/2005 | 16:50
2
זה כמו שתגיד מבחינתי כל מה שהוא בעל 4 רגלים הוא שולחן. לסוס יש 4 רגלים, ואפשר לכתוב עליו, אז סוס הוא שולחן! סתם הגדרה אישית וטיפשית שמבוססת על כללי הלוגיקה, שכל אחד שלמד לפסיכומטרי יודע שאינם מייצגים את המצב האמיתי בעולם.

גם אני מסכים שתחרות לא הכרחית בשביל ספורט. אבל כוונות ספורטיביות כן הכרחיות בשביל ספורט. אם אין לך כוונה ספורטיבית במעשה, אתה לא עושה ספורט.

הדוגמה שלך עם המתמטיקה נהדרת. אתה לומד בשביל להוציא ציון טוב במתמטיקה, כי אם לא תלמד, לא תצליח להוציא ציון טוב במתמטיקה.

מתאבקים מתאמנים ועושים אימוני ספורט, בשביל שהם יוכלו להתאבק. אם הם לא יתאמנו, הם לא יוכלו להתאבק.

בגלל זה רוב המתאבקים הם ספורטאים, אבל האבקות אינה ספורט. ויש הבדל גדול בין השניים.

ומכאן אני אפסיק את הדיון, כי משפט של " אם יש לך מקור אמין יותר שאומר אחרת... אתה טועה" הוא משפט טרולי של אדם אטום. זה חסר כל טעם להמשיך...
המשך חיים טובים.

היאבקות WWE >>
לצפיה ב-''
01/06/2005 | 17:06
1
אתה ספצ בלהוציא דברים מהקשרם. המשפט האחרון נכתב בקשר להגדרה, ואלא אם אתה רוצה להיות יהודה בן אליעזר החדש- אתה משתמש בהגדרות שניתנו לפנייך במקורות מוסמכים. אל תזבל לי בשכל על טרולים ואטימות כי זה מה שכולם עשו פה עד עכשיו, כולל אתה.

לי אין כוונה ספורטיבית כשאני רץ אחרי אוטובוס. אני רוצה רק להשיג אותו. אבל אני רץ, אני עושה פעילות ספורטיבית= אני עושה ספורט. לא ענף ספורט, כמו שאלכס אמר, זה בהחלט לא ענף, אבל זה ספורט לפי ההגדרה. ריצה היא ספורט.

לפי אותה נוסחה, ועוד יותר מזה:
למתאבקים יש כוונה להתאבק. הם קופצים, רצים, מרביצים, עושים פעילות ספורטיבית= עושים ספורט. שוב, לא ענף ספורט, כי אני מסכים של"ענף" יש הגדרה נפרדת שדווקא כן כוללת תחרות, אבל בהחלט ספורט לפי ההגדרה. האבקות כוללת את כל האספקטים של ספורט. האבקות היא ספורט.
חיים טובים גם לך
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-''
01/06/2005 | 17:48
"עושה ספורט" זה סלנג, שפירושו עוסק בפעילות בעלת אלמנטים אתלטיים. כשמישהו עוסק בהיאבקות הוא "עושה ספורט", אבל זה לא הופך את ההיאבקות לספורט.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'לא אתה לא מתעסק בספורט'
לא אתה לא מתעסק בספורט
02/06/2005 | 23:14
אתה מתאמן

סיימתי לאחרונה את הספר של ג'רי לולר באילת

והבן אדם במהלך הספר

קורא לכל אלה שמתייחסים לרסלינג כסםוורט כמטומטמים

מילה של לולר
לא שלי
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'לכל אלה שאומרים שאין תחרות'
לכל אלה שאומרים שאין תחרות
01/06/2005 | 15:22
2
ובגלל זה היאבקות מקצועית זה לא ספורט. זה לא כל כך נכון תסתכלו שנייה מהצד של המתאבקים שבכל קרב ופרומו וטיפה זמן טלויזיה שיש להם מנסים להוכיח שהם יותר טובים מהשאר בשביל להתקדם במעלה הקארד.
למרות שיש מיקרים יוצאי דופן.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'זו בדיוק הנקודה.'
זו בדיוק הנקודה.
01/06/2005 | 15:26
הם מנסים להוכיח למי שקובע את התסריט שהם יותר טובים כדי שייתן להם תפקיד יותר טוב בתסריט, ולקהל כדי שיגיב להם, כדי להוכיח לזה שכותב את התסריט שהם יותר טובים.
הם לא באים במטרה להוכיח שהם מתאבקים יותר טובים מהיריבים שלהם, או שהם יותר כריזמטיים מהם (ואם כן, הם עושים זאת כאמצעי בדרך למטרה הראשונה שהגדרתי. והם די אגואיסטים, אבל זה סיפור אחר).
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'מה ההבדל'
מה ההבדל
01/06/2005 | 15:30
בין זה לבין כל עובד שמנסה להתקדם בכל סוג של עבודה?
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'האם היאבקות היא ספורט=דיוני גולדברג'
האם היאבקות היא ספורט=דיוני גולדברג
01/06/2005 | 17:19
2
לצפיה ב-'חחחחחח מיצינו'
חחחחחח מיצינו
01/06/2005 | 17:34
לצפיה ב-'ממש לא, דיוני גולדברג יותר טובים'
ממש לא, דיוני גולדברג יותר טובים
01/06/2005 | 18:40
למרות שאת שתי האופציות ממילא מיצינו.
ויכוחי סינה>דיוני גולדברג>האם היאבקות היא ספורט.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'האבקות היא לא ספורט'
האבקות היא לא ספורט
01/06/2005 | 18:00
1
כי בספורט כמו טניס/כדורסל/כדורגל  וכו'
התוצאה היא לא ידעה מראש (חוץ מבכדורגל הישראלי) וברסלינג מבוים.
רסלינג אמור לבדר.
שים לב לשם של הWWE

WWE - world wrestling Entertainment
זו לא האבקות כמו באוליפיאדה זו האבקות בידורית.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אז האם אתה רומז?'
אז האם אתה רומז?
02/06/2005 | 12:13
שכדורסל ישראלי אינו ספורט?
כי אין שמה תחרות
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'גם כן הוכחה...'
גם כן הוכחה...
01/06/2005 | 23:58
זה שהם כתבו שהיאבקות מקצוענית הינה ענף ספורט לא אומר שכך הדבר.
כבר דנו בעבר בנושא...מספיק לומר שההגדרה הנכונה יותר היא בידור ספורטיבי.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'יקיר'
יקיר
<< ההודעה הנוכחית
02/06/2005 | 15:06
2
ויקיפדיה זה מקור ממש ממש רע ולא אמין, כל אחד יכול לערוך שם מה שהוא רוצה.

לא מכיר את המשפט "אני לא יודע מאיזה ויקיפדיה לקחת את זה אבל.... ...?"

חוץ מזה שזה לא, כי זה לא תואם את ההגדרה של "ספורט".
היאבקות WWE >>

הודעות אחרונות

05:28 | 13.11.18 Diunim
17:49 | 08.11.18 Diunim
08:14 | 07.11.18 Diunim
05:27 | 06.11.18 Diunim
22:28 | 02.11.18 Diunim
17:08 | 01.11.18 Diunim
11:36 | 01.11.18 king of the mountain
09:26 | 31.10.18 Diunim
07:13 | 30.10.18 Diunim
07:21 | 29.10.18 Diunim
10:55 | 27.10.18 trish stratus 1
18:48 | 25.10.18 Diunim
10:46 | 24.10.18 Diunim
06:32 | 23.10.18 Diunim

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ