RAW

אורון V1

New member
נכנס מאוזן אחת ויוצא מהשנייה

למה למרות שבשבוע שעבר אדג' נכנס עם המוזיקה של רוב זומבי כשהראו את זה השבוע הכניסו את המוזיקה הישנה שלו? קטעים חביבים עם טאג'ירי והאנגלית במבטא יפני. הדיבורים על פלישה התבררו כנכונים...מתאבקי Heat פלשו השבוע ל-RAW רק בכדי לקבל את טיפול סמרטוטי הרצפה. שון מייקלס מחרמן את הצלם...Watsupwitdat? עוד סיבה להוריד את RAW בכל שבוע - באיזה שם משפחה ישתמש ג'וני. ג'ים רוס על הטיפול שבנואה קיבל במהלך בפירסומות: "Restaurant quality beat down"...ומה זה בדיוק אמור להביע? שון מתנהג כאוהד מס' 1 של בנואה...כנראה הוא רוצה שהאוהדים הקנדים ירחמו עליו כשהוא יגיע לאדמונטון בבאקלאש. ולא יכלו למצוא לשלטון מוזיקה יותר טובה מאשר הדבר המעפן הזה שמתאים לג'ובניקים? אני הייתי אורון וזה היה RAW

Midfit

New member
ה- Highlight Reel

ה- Highlight Reel של Jericho היה באמת אחד הקטעים הטובים יותר שראיתי בשנה האחרונה ב- WWE. באותו קו עם הסגמנט של Eddie ב- SD הקודם, כשהוא נכנס לחדר ההלבשה...

dimano

New member
ההיילייטס שלי:

+ טאג'ירי מצחיק + ג'ריקו מצחיק עוד יותר + שלטון מלך וטריפל H אפילו יותר מלך + קיין אפס... חח... + חבל שאבולשן לא הפסידו ת'חגורות זוגות... זה היה יוצר משהו מעניין בין בנואה לשון מייקלס לפני באקלאש...

למעלה