אביחי שלנו

lifie

New member
יש לי כל כך ...

הרבה דברים להגיד שאפילו במילים לא ניתן לתאר. אחיבי שלי... אתה אח שלי איך עזבת אותי ככה בלי להגיד לי שלום. איך אני אוכל עכשיו להמשיך כשאתה לא כאן איתנו לידינו. אתה היית אמור ללוות את חי בדרך לחופה. אתה היית אמור להיות איתנו ביום הכי מאושר בחיינו כל כך קשה לי לדבר עליך בזמן עבר. התמונות שלך לא מפסיקות לרצד לי בראש. אתה אח שלי ... היית לצידי בכל מצב. ידעת להגיד את הדברים הנכונים והחיוך היה מתפרש על פניי... היית עמוד התווך שלי... אני לא אשכח את היום שבו חשבתי שאני אומרת שלום לכולם ואתה חייבת אותי לכתוב על פתק "אחיבי אוהב אותי" ואמרת לי להסתכל בפתק כל פעם כשעצוב לי. עכשיו מאוד עצוב לי! ואתה לא פה להגיד את המילים הנכונות. היו לנו כל כך הרבה תוכניות - עכשיו אני אצטרך לעשות הכל לבד! איך ביומולדת שלי כשחי הציע לי נישואין - אתה הראשון שהתקשרתי אליו- ככה לפני ההורים שלי אפילו ולמרות שהיית כבר בדרך אלינו - הייתי חייבת להודיע לך... "מה דעתך להיות שושבין?" ככה שאלתי אותך ואתה לא האמנת. בבית נתת לנו נאום שאחריו כמו 2 ילדים קטנים התחלנו לבכות. תמיד ידעת להגיד את המילים הנכונות. אמרתי אתה יודע למי שאתה אוהב אותה ... והיא לא האמינה לי שאמרתי לה שאתה כבר לא איתנו. למען האמת אני עדיין לא מאמינה שאתה לא איתי, איתנו. אתמול קיבלתי 80 במבחן והאינסטיקנט הראשוני היה ישר להתקשר אליך אחרי כמה דקות התעשתתי והחזרתי את הפלאפון לכיס. אמרתי בלב שאתה בטח כבר יודע. המלאך שהבאת לי תלוי אצלנו בחדר שינה... עכשיו אני בטוחה שאתה המלאך השומר שלי. אני זוכרת שהודעת לי כשרן נהרג. אבל אז היית שם כדי לעטוף אותי בחיבוק הגדול והאוהב שלך... ועכשיו אני פה מחכה לחיבוק המנחם שלך ובפנים אני יודעת שהוא בחיים לא יגיע. בהצגות תמיד שיחקנו בעל ואישה. אני זוכרת שפעם אמרתי לך שאנחנו עושים גילוי עריות- הרי אנחנו אח ואחות. אני לא אשכח איך פעם אחת הצגת אותי לידידה שלך בתור ידידה- כעסתי עליך ואתה הסתכלת עלי בפרצוף כלבלב מתנצל - כמו שרק אתה יודע. ואז תפסת אותי על אותה טעות ... אני לא אשכח את היום הזה כל כך הרגשתי רע! אח שלי היקר אוהב אותך לעד! אורית...

snowe

New member
LIFIE אני לא יכולה לקרוא אני ...

בוכה ובוכה ... אני בכלל לא ידעתי על חי ועליך ...(ככה לא מספרים לאמא של החבורה) ובטח שהרגשתי בכל אברי את הרגשותיו של אביחי כשבודאי שמע על כך איך יגיב אחרת? הרי הייתם באמת כמו "אח ואחות אבל תמיד עשתם מעשים "רעים" בתאטרון שלי שאני שמרנית מטבעי כנראה לא היה לי כל כך קל לצחוק מהם למרות שהייתי עדה לכך שהקהל אהב אותכם. בניוחד אהבתי את הקטע שהופעתם עם מסיכות מתחת לשמיכה, והקו...לות. וזה שהוא אמר לך לחפש את "הרגליים", זה היה פיצוץ כל פעם שראינו אותכם בחזרות. לפחות נשארו לנו הזכרונות שאותם לא לקח מאיתנו וכנראה שהוא רוצה שנזכור רק את הצחוק, הבמה, החברים והחיים הטובים שלו וזה מה שאנחנו צריכים לעשות גם בשבילו. אוהבת אותך ומחזיקה ידך שמרי על עצמך בשבילך ובשבילו

nadavb

New member
../images/Emo16.gif

אני משתתף בצערם של משפחתו וחבריו של אביחי. יהיה זכרו ברוך.

Alon316

New member
יהי זכרו ברוך../images/Emo16.gif

המחשב שלי היה מקולקל במשך השבוע וחצי האחרונים ולכן אני כותב רק עכשיו. היינו נפגשים אצל טל בד"כ מדי חודש, בנוסף למדתי להכיר את אביחי טוב יותר דרך האיי סי קיו. המטרה שלי בכל מפגש שהיה לנו, היתה להצחיק את אביחי כמו שהוא היה נוהג להצחיק אותנו. הוא היה בן אדם נפלא. פשוט נפלא. היינו (טל,תומר,ניר,דני,עופר,גרי דרור ואני) בהלוויה ביום שני. לצערי זה החבר השלישי שאני שוכל, אבל כמו השניים האחרים, אני גאה לומר שאביחי היה חבר. אביחי, לעולם לא נשכח אותך!

Agata

New member
../images/Emo7.gifמבלי להכיר

משתתפת באבלכם ובאבל קרוביו. חגית

genya26

New member
יהיה זכרו ברוך!

למרות שלא יקרתי אותו ולא הייתי שותף בפורום, יהיה זיכרו ברוך!

למעלה