אביחי שלנו

The Rattlesnake

New member
../images/Emo7.gifכמה עצוב ../images/Emo16.gif

אני לא הסםקתי להכיר את אביחי אבל ממה שהוא רשם בפורם הוא היה בן אדם נפלא שידע להעריך את חיו ידע לצחוק ידע לשמח לא יאמן כמה הגורל אכזר. איש כל כך טוב לב לא איתנו עוד. אביחי יהי זכרך ברוך.

kendog keds

New member
../images/Emo16.gif מצטער שאני לא משרשר

אנחנו כבר רגילים להכנס לפורום ולקרוא על מתאבקים שנפטרו, עד כדי ציניות מיידית של "הלך עוד נרקומן". אני נכנסתי ולא הבנתי במה מדובר. לוויה של אביחי? מה לוויה של אביחי? מה קשור? הנחתי שקרה חלילה משהו לאחד האנשים המקורבים לאביחי, אבל ככל שנפתחו עוד הודעות התאוששו אצלי החששות. אני רוצה להוסיף על כל הדברים הטובים שאמרו עליו ולומר שאמנם הוא לא עמד בשום מבחן שהוא אצלי, אבל הוא באמת עשה רושם של אדם, שאם היתה לי בעיה כלשהי שמצדיקה את עזרתו- הוא היה מתייצב באותו רגע ללא היסוס. אישית הוא מאוד תמך בכל מה שקשור למוסיקה שלי, איםה שיכל, ותמיד פרגן והיה איש שיחה מעניין. הוא היה אדם גדול עם לב רחב, וזה משתי פגישות איתו. אני מקווה להעביר איכשהו לכריס בנואה שמישהו יסתכל עליו זוכה ברסלמניה וירעיד את גן העדן מאושר... יהי זכרו ברוך

kendog keds

New member
ואם אפשר אני אקדיש לו חלק רלוונטי

משיר שכתבתי בשנת 1999 בשם "למה?", שמדבר על מוות לא טבעי של אנשים "אלוהי, תסביר לי למה יש סופים להתחלות למה סופם של בני אדם לשמיים לעלות? המחשבה היחידה שמשאירה אותך עצוב שמזכירה לך- אתה נושם על זמן קצוב תגיד לי למה, לקחת אנשים שמחים לקחת את חיי יקיריהם בתאונות דרכים ולמה, לב האדם מחליט פתאום שהגיעה שעתו, לפתע הוא מפסיק לפעות על כל נשמה בודדת יש עשרות שזועקות ומעתה ועד ועולם יישארו מצולקות תגיד לי למה, יש כל כך הרבה צרות הסוף שלך עלול לבוא בכל כך הרבה צורות אני אתגעגע-אנצור כל נשימה אני אתגעגע- אזכור כל נשמה אז למה, מלאך המוות שוב הקדים ולמה, אנשים אהובים מתים נתגעגע אליך, אביחי

t-man

New member
אביחי וכריס בנואה

אחד הדברים שנותנים לי נחמה מסויימת שאביחי הלך לעולמו בידיעה שכריס בנואה הולך לרסלמניה כנראה לזכות באליפות העולם ואני יודע שהוא היה מאושר משיחה ביום שישי האחרון בצהריים. אביחי היה אוהד שרוף של בנואה ומכך כינויו ואני מקווה שרסלמניה 20 תגיע ובנואה יאחוז באליפות העולם אביחי לא יפסיק לחייך שם למעלה,הוא ידע שבנואה מקדיש לו את התואר. הנה כמה הודעות שאביחי מדבר על בנואה- בנואה הוא מתאבק עם נשמה שהכל עדיין היה פנטזיה

t-man

New member
אני יודע שהוא ידע שבנואה זכה

משיחה ביום שישי.

סלים וארזה

New member
מנהל
האם אפשר לשלוח ל-WWE את הסיפור של אביחי? אולי יזכירו אותו בשידור? נכנסתי ל-WWE.COM ולא מצאתי למי לשלוח E-MAIL. חשבתי שזו יכולה להיות מחווה יפה

אביחי הספיק לראות את הראמבל

אני דיברתי איתו כשהוא ראה את זה, הוא גם ראה את הראו שאחרי.

nir2107

New member
נר|

למרות שלא הכרתי אותו באופן אישי, קראתי מדי פעם את ההודעות שלו בפורום ומההודעות המרגשות שנכתבו כאן ביממה האחרונה, אני מבין איזה בן-אדם ענק היה כאן ולא נותר לי אלא להצטער שלא הכרתי אותו יותר טוב. הוא היה פשוט טוב מדי לעולם הזה, ואלוהים לקח אותו לעולם מלא אנשים טובי-לב כמוהו. אני מצטער שלא יוצאות לי מילים יותר הגיוניות, אבל אני די בסערת רגשות עכשיו. הבוקר קראתי על זה בעיתון הבוקר ולא חשבתי בכיוון הזה אפילו. בן-אדם באמצע החיים, הכל הולך לו ואז בגיל 25 קורה דבר נורא כזה. יהי זכרו ברוך.

MetalliKosta

New member
התלבטתי אם לשרשר או לא

אבל בסוף החלטתי שאין להודעה הזאת טעם להיות בשרשור הראשי לזכרו. נסענו אני והחברים לסתם סיבוב בחיפה עם האוטו... לחבר שלי היה פיפי,עצרנו במצפה לפני דניה מי שמכיר...הוא הלך להשתין,דבר כל כך טבעי. באותו רגע הציפו אותי כל כך הרבה מחשבות,הרי זה בדיוק מה שאביחי עשה לפני קצת יותר מיום והוא כבר לא איתנו :( סעמק איך אפשר למות בגלל דבר כל כך טיפשי

deathcaster

New member
מה שעוד יותר מוזר

זה שבאותו לילה וע"פ דברי המשטרה כמעט באותה שעה , זקן בן 70 ליד באר שבע מת בדיוק באותן נסיבות ! צירוף מקרים טרגי ומצער

כן...

זקן בן 68 ליתר דיוק, שנסע עם אישתו, ועצר באמצע, ומת מאותן הנסיבות... על המקום... יש לי שאלה, היא לא משנה ממש, אבל בכל זאת... המוות שלו היה מיידי, או שהיה סיכוי להחיות אותו בבית החולים אליו נלקח?

למעלה