אביחי שלנו

ƒlameStriker

New member
אגב

אני לא משתתף חדש בפורום. רק נכנסתי כדי לראות הודעות על אביחי. הכרתי אותו מפורום אחר וגם לא ממש הרבה, לכן החלטתי להכנס לכאן ולהכיר אותו יותר (למרות שזה אולי נראה כבר מאוחר מידי, לי זה לא משנה...).

DDN

New member
אביחי - דעות על חתונה

תזכורת קצרה למי שביננו חושב על נישואין... או על נישואין בפעם השניה... השלישית... או הרבעית... יש לך שתי אופציות בחיים: להשאר רווק ולהרגיש אומלל, או להתחתן ולרצות למות להתחתן זה כמו ללכת עם חברים למסעדה. אתה מזמין מה שחשקת וכשאתה רואה מה קיבלו האחרים, אתה חושב שהיית צריך להזמין מה שיש להם. במסיבה, אשה שואלת את חברתה: "נדמה לי שאת עונדת את הטבעת באצבע הלא נכונה?". נכון. כי אני נשואה לאיש הלא נכון". לאחר מריבה, הבעל אומר לאשתו: " את יודעת, כשהתחתנתי אתך - הייתי אידיוט!" והיא ענתה לו: "כן יקירי, אבל הייתי כל כך מאוהבת שלא הבחנתי בזה" אישה פרסמה מודעה בעתון. "מחפשת בעל" וקיבלה מאות מכתבים בהם היה כתוב: "קחי את שלי" כשאישה "גונבת" לך את הבעל אין נקמה מתוקה יותר מאשר שהיא תשאר אתו גבר הוא בלתי-גמור עד שהוא מתחתן. אחרי זה הוא גמור ילד שואל את אבא: "כמה עולה להתחתן?". והאבא עונה: "לא יודע. עוד לא סיימתי לשלם" ילד שואל: " אבא. זה נכון שבהרבה ארצות באפריקה הגבר לא מכיר את אשתו עד אחרי החתונה?". אבא עונה: "כן. זה קורה בכל מקום בעולם" היה פעם גבר שאמר: "לא ידעתי מהו האושר האמיתי עד שהתחתנתי ואז זה כבר היה מאוחר מדי" אשה אחת אמרה לחברה שלה: "אני זו שהפכתי את בעלי למיליונר" והחברה שאלה: - "למה?. מה הוא היה לפני החתונה?" הוא היה מולטי-ביליונר" נישואין הם ניצחונו של הדמיון על פני האינטליגנציה. הנישואין השניים הם ניצחונה של התקווה על על פני חוסר הלמידה מהנסיון הראשון. לולא הנישואין, הגברים היו מסיימים את חייהם במחשבה שהם מעולם לא עושים טעויות במהלך מריבה לוהטת על כסף וחסכון, הבעל אמר: "לו למדת לבשל והיה לך הרצון לנקות את הבית, היינו יכולים לפטר את העוזרת". רותחת האשה ועונה: " ככה?. לו למדת לזיין, יכולנו לפטר את הנהג ואת הגנן !" הדרך הכי יעילה לזכור את יום ההולדת של אשתך, זה לשכוח אותו פעם אחת ! גבר אומר לחברו (בגאווה)!: "אשתי היא מלאך" החבר עונה: "יש לך מזל. שלי עדיין בחיים" - תודה לשושי מפורום סינגלס על הקישור

DDN

New member
לינק מתוקן לתמונה

זה התמונה של "קרוסי וקרן אור"

DDN

New member
תמונת האביחי דאדלי

משרשור התמונות הגדול.

Long Distance

New member
אני לא מתבייש לאמר

שעיניי פשוט דומעות פעם אחר פעם. מי היה מאמין לפני יומיים, כשכולנו צחקנו כשטל לא שרשר נכון לאביחי, זה נראה לי כל כך מטומטם עכשיו אחרי כל מה שקרה.

Benn Is Kane

New member
אני חושב שהכי נכון...

אני חושב שהכי נכון בשביל אביחי, זה להשאיר את הטופיק העליון של עכשיו למעלה לשנה שלמה, ועוד שנה, לא רק שנזכור את היום הזה כהיום הכי עצוב של הפורום עד עכשיו (מקווה מאוד שלא יהיו עוד כאלה....), ואז גם אולי נצליח לראות שזה לא סוף החיים. האומנם זה יום מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד מאוד עצוב, שחייבים לזכור אותו, אבל זה לא סוף החיים, ומחר זה רק עוד יום. רק שזה "רק" עוד יום בלי חבר. אנחנו נראה שבעוד שנה, אנחנו נזכור את זה, והצלקת תשאר, אבל כבר נלמד להתמודד עם זה, והדבר היחיד שישאר לנו לעשות, זה לקוות. לקוות שלא יהיו לנו עוד ימים נוראיים שכאלה. אני חושב שאם כל אחד בפורום הזה, שבאמת איכפת לו, יסים תזכורת לאביחי בחתימה שלו. למשל מה שדני עשה. אני כבר עשיתי. בואו כולנו נכתוב מינימום מילה אחת בחתימה שלנו. שנזכור את הבנאדאם הזה לעל חיינו. ושהיום הזה לא יעבור כמו כל יום רגיל. שהיום הזה יהיה חקוק בלב ובנשמה שלנו, שחבר שלנו כבר לא איתנו. ותחשבו מה שעובר על כל המשפחות והחברים של ההרוגים בפיגועים. אצל רובינו זה חבר שמכירים אותו מהרשת, ומהפעם פעמיים שראינו אותו, או אפילו פחות. אצליהם זה כל החיים. אז שוב, בואו נשאיר את הנושא העליון בדף הראשון לשנה, ונוסיף כמה מילים לאביחי בחתימה שלנו. אני העלתי את הנושא הזה בפורום של החברים שלי כאן מארה"ב, והם רוצים למסור שזה יום עצוב גם בשבילהם, ואחרי בקשתי, האולי מוגזמת, הפסקנו את הפורום רק ליום אחד. וגם מחר, אמרנו הלי ספאמים, ובלי כלום. הם כנראה ממש לקחו את הרגשות שלי לליבם. תודה רבה, בן ג'יני.

ramoni

New member
מחוואה זה תמיד טוב לבריאות

אבל הייתי מציע שבמליאת שנה לזכרו, נעשה את זה טיפה יותר שמח, כיאה לחיים של אדם מאושר ומצחיק שאהב לעסוק בליצנות. כואב לכולנו, אבל יכול להיות שאם עוד שנה נהיה ככה, הוא יסתכל עלינו מלמעלה ויגיד: "תגידו משעמם לכם?!, למה כל הטרחה הזאת, עזבו את זה למה להיות עצובים, בואו נהיה שמחים ,יותר טוב לי עכשיו למעלה" וכן למרות שעצוב בלעדיו צריך לקחת ולשנן את זה, שלמרות הכל ממשיכים הלאה. וצריך להסתכל על זה באופטימיות כבירה. למשל: אח שלי עשה ערב דיסקוסקי לחברו ז"ל שנהרג בפיגוע לפני שנתיים, והוא הזמין את כל החברים, וגם את המשפחה. מקוה שלא קלתם מסר מוטעה מההודעה, כי כל זה מתיחס לשנה הבאה לפי מה שבן איז קיין הצהיג באמתחתו.

Siriusnip

New member
רק רציתי להביע את תמיכתי../images/Emo15.gif../images/Emo16.gif

הרבה בעניין המחווה. אני דן, המנהל של פורום 24. ניהלתי אותו ביחד עם אביחי, ורק רציתי להציע עזרה בכל הפרוייקט הזה, כל מה שצריך... זה רעיון מצוין וצריך לעשות אותו, וגם לעשות יום מיוחד פעם בשנה.[

פורום קופסת הלהיטים מצטרף לפרוייקט

בלינק הבא ישנן הודעות של אביחי ז"ל בפורום המוזיקה אותו אני מנהל . הוא היה אמנם יותר פעיל בפורום זה, אבל הוא אהב גם מוזיקה וגם אצלי הוא רשם ותרם לפורום. יהי זכרו ברוך

hirshfe

New member
ליצנים נועדו להצחיק

את האמת לא הכרתי אותו ממש טוב. מלבד על דפי הפורום – בדיונים על האהבה הגדולה של שנינו – האבקות. לא יצא לנו ממש לדבר. פה ושם ב-ICQ, מסרים פרטיים בתפוז, במפגש רסלמניה XIX ובמפגש מיקרי ברחוב, כמה ימים לאחר מכן. אבל אני חייב להתוודות – אהבתי אותו. אהבתי לקרוא את ההודעות שלו, שכמעט תמיד הכילו הומור מסוים. אהבתי לשמוע את דעותיו – שלמרות שלא תמיד הסכמתי – תמיד כיבדתי. פורום האבקות - ידע המון מקרי מוות של מתאבקים, מתאבקים שמתו צעירים מידי. חלקם מסמים, חלקם מהתמכרות למשככי כאבים ואלכוהול, כמה מפגם מולד, שלא הסתדר טוב עם המקצוע בו בחרו והיה אפילו מקרה של תאונה טרגית. בשיחות פרטיות – תמיד נהגתי לומר, שאלוהים אוהב האבקות ולאט אך בטוח יוצר לעצמו ארגון האבקות מעולה, כי אחרת – אני לא רואה הגיון בכל כך הרבה מקרי מוות. החל ממוצאי שבת זו, הזמן בו שמעתי לראשונה על התאונה טראגית זו – אני בטוח בכך. כי הפעם לקח לו אלוהים, את הדבר הכי חשוב בהאבקות, האוהדים. שנת 2004, נפתחה בצורה אופטימית לאוהדי האבקות. כריס בנואה, המתאבק האהוב ביותר על אביחי, ניצח את הרויאל ראמבל – אחת מהתחרויות החשובות ביותר. הוא עשה את זה גם בצורה המרשימה ביותר אי פעם. לא יצא לי לדבר עם אביחי על קרב זה – אבל אני בטוח שהוא היה מאושר לפחות כמוני. מאז ששמעתי את הידיעה על המוות – כל הזמן מתנגנת במוחי מוסיקת הכניסה של כריס בנואה. מוסיקה שמעכשיו מבחינתי לא רק תסמל את בנואה, אלא גם את אביחי. בחיים הפרטיים שלו הוא היה ליצן רפואי. עבודה חדשה, הוא היה כמדומני, הבוגר של הקורס הראשון בארץ של מקצוע קדוש - להצחיק. זאת לא משימה קלה להצחיק – במיוחד במקום מקולל כמו בית חולים. זאת לא משימה פשוטה להצחיק – במיוחד שממולך אנשים כואבים ודואבים. זאת לא משימה להצחיק – זאת שליחות. אני לא יודע מה השכר לעבודה הזו – אבל אני בטוח שזו משכורת זעומה. דבר שרק מעצים את העובדה שכל העוסק במלאכה זו הוא קדוש. אני לא מכיר את חבריו לעבודה – אבל משיחות איתו הבנתי, כמה חבורה קרובה הם. אני בטוח שבזמן הקרוב יהיה להם קשה יותר להצחיק. הבוקר נכנסתי שוב לפורום מקווה שזה היה רק חלום רע – אבל לצערי לא היה אלה הדברים. הייתי שמח לו עכשיו ולו לרגע היה מגיח אביחי הליצן, שהיה מצחיק אותי. כי אני בוכה והייתי רוצה לצחוק. תודה לך – אביחי – על הזכות והעונג שיצא לי להכירך אני אתגעגע. קטע זה מופיע בבלוג שלי ורואי להיות מפורסם גם פה

עופר באמת כל הכבוד

באמת כל מה שרשמת על ידידנו אביחי היה מרגש, כל הכבוד זה באמת היה דבר ערכה כלפי אביחי

DDN

New member
עופר, עכשיו אני שוב דומע.

מה שכתבת . . . . .. . באמת כל הכבוד. אני רוצה לתת לינק להודעה הזו לשרשורים לזכרו של אביחי מהפורומים האחרים.

Siriusnip

New member
משהו מדהים שאביחי כתב../images/Emo15.gif../images/Emo16.gif

בפורום 24 לא מזמן... זה מדהים כמה שזה אירוני, אולי קצת מפחיד..... תראו.... הנה לינק

למעלה