אביחי שלנו

LOVEtheMcMAHONS

New member
../images/Emo16.gif קשה לתאר את הכאב

מההיכרות הקצרה שלי איתו, מדובר באדם מיוחד ומדהים, לב ענק, ואני בטוח שהוא יחסר להמון אנשים שקיבלו ממנו כל כך הרבה.

Benn Is Kane

New member
והינה הכתבה עצמה.

סמוך לשעה 7:00 בבוקר התקבלה הודעה במשטרת ראשון לציון הודעה על מכונית פתוחה שניצבת בצד הדרך סמוך לצומת עין הקורא בראשון לציון. שוטרים שהגיעו למקום הבחינו בגופת צעיר, שנחבל בראשו, מוטלת בתעלה סמוכה. רופא מד"א שהוזעק למקום קבע את מותו. בבדיקות שביצעו אנשי המעבדה הפלילית לא התגלו סימני אלימות או כל ממצא אחר המצביע על חשד לפלילים. במשטרה אומרים כי העובדה שמדובר בצעיר עם עבר נקי ללא רבב, וכן העובדה שמהרכב לא נגנב דבר, רק מחזקות את ההשערה שהוא מעד ונחבל בראשו. מפקד משטרת ראשון לציון, סגן ניצב ישראל טל אמר ל-ynet: "מדובר במקרה טראגי מאוד, שבו איבד בחור את חייו, ככל הנראה לאחר שמעד ונפל לתעלה. מדובר בהערכה ראשונית, אך לאור הממצאים בשטח, אין חשד לפלילים. הגופה תועבר לנתיחה במכון לרפואה משפטית, כדי לברר את הנסיבות המדוייקות של מותו". מפקד המשטרה ציין כי ייתכן שלאחר שהצעיר איבד את הכרתו הוא מת מהקור ששרר במקום. פשוט עצוב. למישהו יש את האיי סי קיו שלו, בשביל שאני טוסיף אותו, ואזכור אותו לתמיד? תודה מראש.

Gery_Roif

New member
../images/Emo16.gif אביחי אברהמי היקר

קשה לי לעקל את מותו של אביחי. אני פגשתי אותו רק פעם אחת בפגישת רסלמניה אצל תומר שנה שעברה, אבל היינו בקשר עוד משנת 2002. שמו זכור לי היטב מהדוא"לים ששלחנו אחד לשני ולהודעות שהוא פרסם בפורומים שלנו, לפני שהוא היה Crossface, הוא נרשם בשם Avihai לפורום הישן. ההודעה שהכי זכורה לי מאביחי הייתה ההודעה על כך שהוא סיים את לימודיו בליצנות רפואית, אני זוכר את החיוך שהעליתי על פניי, כי זה באמת חימם את ליבי. בשנה האחרונה לא היינו כל כך בקשר, אבל כאשר אביחי התחבר לראשונה לאינטרנט, הוא מיד עשה עליי רושם גדול עם הרצון שלו לעזור. בהמשך תראו מכתב שאני מעריך באופן יוצא דופן, ועוד יותר מעריך את מי שכתב אותו - אביחי היקר. נזכור אותך תמיד! ברצוני לשתף אתכם עם שניים מהמכתבים שלו אליי : Subject: Request to join WWFISRAEL club Date: Thu, 14 Mar 2002 23:47:10 +0200 From: "Avihai Avrahami" <[email protected]> To: <[email protected]> היי, אני אביחי, אוהד מושבע של WWF (וגם של WCW ז"ל), רק לא מזמן התחברתי לאינטרנט בעצמי ורק עכשיו יוצא לי לשלוח את הבקשה הזו להצטרף. על פי בקשתך הנה הפרטים אביחי אברהמי Avihai Avrahami 22 אשדוד [email protected] הסיפור שלי עם ההאבקות החופשית, אני אוהד אם אני זוכר נכון משנת 94' אני זוכר בדיוק היה סיפור גדול בין לקס לוגר ליוקוזונה ו 1-2-3 קיד ניצח בקשר הראשון שלו את רייזור ראמון והתקרבתי לזה לאט לאט וזה תפס אותי חזק, המתאבק מס' 1 מבחינתי הוא ברט הארט ללא מתחרים היורש שלו אני חושב זה כריס בנואה (לצערי לא יצא לי לראות אותו מאז שעזב את WCW) אני מאוד שמח על הגעתם של ה- nWo ל- WWF בתקווה שעוד מתאבקים יצטרפו אליהם (X-pac,HHH,HBK,Big Pappa Pump ואולי עוד) ויעשו שם משהו גדול, ואולי כוכבים ישנים של WCW סטינג (ששמתי לב שפרש אבל כמה פעמים הוגאן ופלייר פרשו???) גולדברג ריי ריי ועוד זה מה שעולה לי בראש בשעה 23:45 אני אשמח לקבל תגובה להתראות, אביחי. ---- אביחי אברהמי שד' (ערכתי את הכתובת-גרי) אשדוד 20/03/2002 YES הטלוויזיה בלווין - סמנכ"ל תוכן מגזין YES - מכתבים למערכת פנאי פלוס - בין החבלים פנאי פלוס - מכתבים למערכת תבל דיגיטל - שירות לקוחות מתב דיגיטל - שירות לקוחות ערוצי זהב - שירות לקוחות אתר ערוץ הספורט - Non Stop גרי רויף - WWFISRAEL הנדון: הפסקת שידורי ה- WWF בתאריך 28/01/2001 הופסקו ללא הודעה מוקדמת שידורי ה- WWF בערוץ FOX SPORT ב- YES, הדרך היחידה לדעת שהשידורים אכן הופסקו וזו לא הייתה הפסקה חד פעמית היא ע"י המדור המצוין "בין החבלים" במגזין פנאי פלוס אשר דיבר על אפשרות כזו. הפסקת השידורים הייתה חסרת התחשבות בקהל הצופים, אני לדוגמה החלטתי לעבור ל- YES רק כאשר ערוץ הספורט הפסיק לשדר את הליגה המתחרה אשר הפסיקה לפעול ועכשיו אני מרגיש מרומה, אתם רימתם אותי! הפסקת השידורים העלתה בי מס' שאלות שאולי תוכלו לענות לי עליהם: א. למה הוחלט להפסיק את השידורים? ב. YES הייתה אמורה להיות המהפכה בטלוויזיה כאשר לכל קהל, גם קטן יחסית, יש מענה, אז מה קרה לקהל של ה-WWF? ג. ה- WWF פורסם כחלק מהתוכניות הבלעדיות של YES, אחד מהדברים שננטשו ע"י חברות הכבלים, אז עכשיו אחרי שקיבלתם את הלקוחות אתם יכולים לזרוק אותנו? ד. נרמז כי הסיבה להפסקת השידורים היא עלות יקרה של התוכנית, שבסך הכל שודרו תוכנית וחצי בשבוע (תוכנית סיכום של שעה, חצי תוכנית מרכזית) עוד אירוע גדול פעם בחודש ולזה אין כסף, אבל שטויות כמו ערוץ הקבוצות וערוץ NBA, לזה יש מספיק קהל ומספיק כסף? ה. שמעתי גם האפשרות שערוץ 5+ ייקנה את הזכויות, יופי, 5+ יש גם בתבל דיגיטל, עד עכשיו קיבלתי את FOX SPORT כחלק מהחבילה, עכשיו אני אצטרך לשלם עוד 24 ₪ בחודש? עדיף לי לעבור לתבל דיגיטל. אני בטוח שאתם יודעים שאני לא היחיד, רק המשפחה שלי זה 5 לקוחות שמוכנים לעזוב ועוד כמה חברים, אולי כדי שתכנסו לאתר: WWW.WWFISRAEL.CO.IL ואז אולי תבינו שיש לזה קהל בארץ ואתם הכזבתם אותו, כמה וכמה פעמים הורידו את התוכניות ושוב הם חזרו ואם לא אתם תחזירו את ה- WWF אז זה יהיה מישהו אחר ואתם תפסידו לקוחות! לסיכום אני מקווה שתבינו את טעותכם ובהקדם האפשרי ותשבו לשדר את התוכניות של ה-WWF כי אין סיבה להתעלם מקהל הצופים. אביחי אברהמי אוהד WWF מנוי YES (זמנית)

t-man

New member
מחווה לאביחי ../images/Emo16.gif

החלטנו לעשות פרוייקט לזכרו של אביחי ז"ל -אנחנו רוצים לאגד הודעות אותם כתב אביחי משלושה פורומים בהם הוא היה פעיל,כל מה שמישהו יכול לרשום על אביחי, או למצוא הודעות שמשקפות איזה בן אדם מדהים הוא היה , בבקשה לעשות כך. בסופו של דבר, נאגד את כל הדברים מהפורומים השונים, ונבקש מהנהלת תפוז לתלות את זה בדף הראשי לזכרו. יהי זכרו ברוך

Benn Is Kane

New member
רעיון מצויין.

אבל מאחר ואני לא יודע עליו הרבה, כי לא דברתי איתו כמעט, אני לא יכול להגיד עלום, חוץ משזה פשוט עצוב שבנאדאם כל כך טוב, מהידע הקטן שלי עליו, כבר לא איתנו. צריכים להוסיף את זה ללוח הזמנים של מערכת תפוז, ולהקדיש לו את היום הזה. יום בשנה, הפורום הזה לפחות לא יעסוק בדיבורים על רסלינג, ומריבות, ויעסוק בחבריינו הטוב אביחי. יעלו נכרונות, דברים אחרונים, שיחות כל שהן, ומשאלות או דברים כאלה שידברו, או שיתקשרו אליו.

ramoni

New member
ריגש אותי ששמת את שמו

בחתימה שלך.... אני תומך ברעיון

pufpuf

New member
הודעה שהיא אביחי

חיפשתי בהודעות עבר של אביחי איזשהי הודעה שלא קשורה למהות הפורום, למרות שכמעט כל ההודעות שלו פה היו קשורות להאבקות מן הסתם, ומצאתי את ההודעה הזאת, ובשבילי- זה אביחי. "משהו שקרה לי יום שלילי, זה באמת עדיין לא נקלט כתבתי את זה בפורום אחר ובהשראתו של עופר אני מביא את זה לכאן (אני מבקש לא לשרשר את זה לאוף טופיק אחר) זה עדיין לא נקלט אני עדיין לא מקבל את זה היום הייתי שוב בתל השומר שוב במחלקה של חולי סרטן והייתי שם עם עוד ליצנית, שושי הנשמה הטובה וביחד הצלחנו להצחיק לשעשע ולשמח כמה ילדים שישבו בחדר משחקים ולא עשו כלום סתם העבירו את הזמן הייתה שם ילדה קשה, שלא רצתה כלום, לא דיברה, לא רצתה ממני את הבלונים שום דבר, רבע שעה עד שהוצאתי ממנה חיוך בסוף היא התגלגלה מצחוק בסוף באה אמא של אחד הילדים ואמרה לי: "החזרת לי את הילד לחיים" זה עדיין לא נקלט מתברר שהילד לא דיבר ולא ירד מהכסא גלגלים שלו 3 ימים ואנחנו גרמנו לו לשיר, לצחוק ולרדת מהכסא ולהסתובב במחלקה ואנחנו עשינו את זה"

BigD00

New member
רעיון מצויין חבר'ה...

אני פשוט רוצה רק להצדיע לכם...

t-man

New member
מה שאנחנו מבקשים מחברי הפורום

הוא לחפש בארכיון הודעות של אביחי ואם אתם חושבים שהיא תעזור נשמח אם תפרסמו אותה.

t-man

New member
הודעה של אביחי שאהבתי

לפני שנה טענתי שברט יהיה צבוע אם הוא יסלח לוינס על הדפיקה בקנדה ואביחי נתן דוגמה מקסימה על אב שסלח לרוצח בנו ופשוט שיכנע אותי בגדול. הנה ההודעה תודה לעופר על העזרה במציאת ההודעה.

ƒlameStriker

New member
הודעה ממש יפה

לקחתי משם משפט שכל כך נכון ושכל כך אהבתי, לחתימה שלי...

למעלה