אביחי שלנו

the hakimi

New member
יהי זכרו ברוך ../images/Emo16.gif

ממש מזעזע ומצער. אין מילים לתאר את ההרגשה. אלון לוין אצלי ושנינו עצובים ומקווים שאביחי במקום טוב יותר.

t-man

New member
מכתב שאביחי כתב ../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

ידידה טובה של אביחי שאיתה למד בקורס ליצנות רפואית ביקשה ממני לפרסם מכתב מקסים שאותו שלח לפני שבועיים,הנה הוא לפניכם: הרגעים היפים ביותר בחיים: 1.להתאהב 2.לצחוק עד שכואבת הבטן 3.למצוא הרבה הודעות במחשב כשחוזרים מחופשה 4.לשמוע את השיר האהוב עלייך ברדיו 5.לשכב במיטה ולשמוע את הגשם יורד בחוץ 6.לצאת ממקלחת טובה והתנגב במגבת חמימה 7.לעבור בהצלחה בחינה קשה 8.לקבל טלפון מאדם שלא שמעת ממנו הרבה זמן 9.שיחה טובה 10.למצוא כסף במכנסיים שלא לבשת הרבה זמן 11.לצחוק על עצמך 12.שיחות טלפון ארוכות לתוך הלילה 13.לצחוק בלי סיבה 14.לשמוע במקרה מישהו מחמיא לך 15.להתעורר ולגלות שנשאר לך עוד זמן לישון 16.להיות חלק מקבוצה 17.הנשיקה הראשונה 18.למצוא חברים חדשים 19.להרגיש פרפרים בבטן כשפוגשים את האדם המסוים 20.שיש מישהו שאומר לך עד כמה הוא אוהב אותך 21.לשמוע שיר שמזכיר לך אדם שאתה אוהב 22.לראות אנשים שאתה אוהב מאושרים 23.ללבוש סוודר של האדם שאתה אוהב ושעדיין יש עליו את הריח של הבושם שלו 24.לחזור ולפגוש חבר ותיק ולראות ששום דבר לא השתנה 25.לבלות זמן עם החבר הכי טוב 26.להסתכל על השקיעה 27.שהאדם שהתאהבת בו יגיד לך שהוא אוהב אותך!!! "חברים הם אלו שאתך כשטוב, וכשרע הם באים לבד" "החבר האמיתי הוא זה שיודע עלייך הכל ובכל זאת ממשיך להיות חברך" "צריך דקה בשביל להבחין במישהו, שעה בשביל שהוא ימצא חן בעינייך, יום בשביל לאהוב אותו, אבל צריך חיים שלמים בשביל לשכוח אותו!" "בלי אהבה אנחנו כמו ציפורים עם כנפיים שבורות..." שלחו את ההודעה הזאת ל10- האנשים החשובים לכם ביותר מהרשימה ותראו איך החיים שלכם נהפכים ליותר טובים! מי שלא שולח הודעה זו לאף אחד יראה עד כמה הוא נשאר בודד.. אביחי

../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

יהי זכרו ברוך, לא יאומן באיזה עולם אכזר אנחנו חיים, איך אנשים צעירים צריכים למות ככה. לפחות עכשיו הוא במקום טוב יותר

haranISmafisto

New member
יהי זכרו ברוך

תום שמיר שלח לי על זה הודעה באיסיקיו והחלטתי שאני צריך לשים מחלוקות שלי עם מנהל הפורום בצד בשביל לחלוק לבן אדם הנהדר הזה כבוד... יהי זכרו ברוך...

אבדה גדולה../images/Emo16.gif

לא הכרתי אישית את אביחי, אך ממה שהכרתי על גבי הפורום הוא היה בחור נהדר. חבל זה קורה לאנשים כה טובים. ממש עצוב לי, וכמו כל החברים היקרים בפורום - גם לי אין מילים. שינוח על משכבו בשלום. ישי

Nurd4Life

New member
ת.נ.צ.ב.ה

תמיד מוזר ומפחיד לשמוע שבן אדם שהכרת, אפילו אם במועט, נפטר - במיוחד אם זה הרבה הרבה לפני זמנו. אני לא יודע אם הוא במקום טוב יותר, או אם הוא שם בכלל למעלה - אבל אני יודע שכשהוא היה כאן, איתנו, אז מההיכרות על גבי הפורום הוא השתמע כבן אדם נהדר עם חוש הומור ועם הרבה רצון לעזור. יהי זכרו ברוך.

../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif ממש מצער לשמוע

תראו אני חייב להגיד שאת אביחי לא הכרתי, אבל ידעתי מקריאה פה ושם בפורום שהבחור ליצן רפואי שזאת מצווה ענקית לא משנה אם אתה דתי או לא דתי אחד הדברים היותר עצובים בחיים הוא לשמוע על בחור שנפטר כשהוא עוד צעיר וכל כך הרבה היה לפניו, אלון התקשר אליי וסיפר לי על המקרה המצער לפני דקות בודדות כשיצאתי מלבקר את הסבא שלי במחלקה הסיעודית בבית חולים אסף הרופא, אני רוצה לשלוח מכאן תנחומים למשפחתו של אביחי, יהי זכרו ברוך תהי נשמתו צרורה בצרור החיים.

Nino Schibetta

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

משתתף בצערם של כל חברי הפורום הזה אביחי, שניהל את פורום הסדרה 24, חסר לנו מאוד יהי זכרו בפורום

הנוגה

New member
אביחי-אני מחבקת אותך,היכן שאתה נמצא

אביחי היה... קשה לי לכתוב היה...כרגע רק קיבלתי את ההודעה הקשה, הכרתי אותו בקורס ליצנות רפואית, יחד למדנו עם קבוצה מולפאה ב"אסף הרופא". והיכן שאתה נמצא כעת אביחי - אני שולחת לך חיבוק גדול . לפני שבועיים שלח לי באי-מייל את הדברים הבאים אודה לך אם תפרסם אותם : הרגעים היפים ביותר בחיים: 1.להתאהב 2.לצחוק עד שכואבת הבטן 3.למצוא הרבה הודעות במחשב כשחוזרים מחופשה 4.לשמוע את השיר האהוב עלייך ברדיו 5.לשכב במיטה ולשמוע את הגשם יורד בחוץ 6.לצאת ממקלחת טובה והתנגב במגבת חמימה 7.לעבור בהצלחה בחינה קשה 8.לקבל טלפון מאדם שלא שמעת ממנו הרבה זמן 9.שיחה טובה 10.למצוא כסף במכנסיים שלא לבשת הרבה זמן 11.לצחוק על עצמך 12.שיחות טלפון ארוכות לתוך הלילה 13.לצחוק בלי סיבה 14.לשמוע במקרה מישהו מחמיא לך 15.להתעורר ולגלות שנשאר לך עוד זמן לישון 16.להיות חלק מקבוצה 17.הנשיקה הראשונה 18.למצוא חברים חדשים 19.להרגיש פרפרים בבטן כשפוגשים את האדם המסוים 20.שיש מישהו שאומר לך עד כמה הוא אוהב אותך 21.לשמוע שיר שמזכיר לך אדם שאתה אוהב 22.לראות אנשים שאתה אוהב מאושרים 23.ללבוש סוודר של האדם שאתה אוהב ושעדיין יש עליו את הריח של הבושם שלו 24.לחזור ולפגוש חבר ותיק ולראות ששום דבר לא השתנה 25.לבלות זמן עם החבר הכי טוב 26.להסתכל על השקיעה 27.שהאדם שהתאהבת בו יגיד לך שהוא אוהב אותך!!! "חברים הם אלו שאתך כשטוב, וכשרע הם באים לבד" "החבר האמיתי הוא זה שיודע עלייך הכל ובכל זאת ממשיך להיות חברך" "צריך דקה בשביל להבחין במישהו, שעה בשביל שהוא ימצא חן בעינייך, יום בשביל לאהוב אותו, אבל צריך חיים שלמים בשביל לשכוח אותו!" "בלי אהבה אנחנו כמו ציפורים עם כנפיים שבורות..." שלחו את ההודעה הזאת ל10- האנשים החשובים לכם ביותר מהרשימה ותראו איך החיים שלכם נהפכים ליותר טובים! מי שלא שולח הודעה זו לאף אחד יראה עד כמה הוא נשאר בודד.. אביחי

למעלה