אביחי שלנו

לא מאמין../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

אני פשוט בהלם, זה צער גדול ביותר לדעתי, יהי זיכרו ברוך

adi ks

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo10.gif

אין לי הרבה מה לכתוב חוץ מזה שאנ ממש עצוב...

אני ממש לא מאמין...

אין לי מה להגיד כל כך הרבה כי לא ממש הכרתי את אביחי, אבל מההכרות הקטנה שלנו ידעתי שהוא בן אדם נהדר, אני פשוט חסר מילים ת.נ.צ.ב.ה אביחי זכרונך באמת יהיה לברכך... מקווה שתשמור על כולנו שם למעלה

../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

לא הכרתי אותו או דיברתי איתו אבל ראיתי אותו רושם בפורום הרבה זמן. וגם לי זה שוק. יהיה זכרו ברוך

deathcaster

New member
עצוב מאוד לשמוע

ממש אסון , אני יודע שאולי זה יישמע דבילי , אך אם זה אפשרי ומישהו יודע היכן אביחי גר , אולי זה יהיה מתאים לשלוח הודעת תנחומים מטעם הפורום / מנהלי הפורום ?

DDN

New member
טל קובי ואני

מתכננים לנסוע להלוויה שלו.

אני המום../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אתמול בערב, דיברתי בפעם הראשונה והאחרונה עם אביחי. לא הכרתי אותו אישית, אבל דיברנו אתמול בICQ על רסלינג, וכשאני נזכר בזה כולי צמרמורת. אני מרגיש שאיבדתי חבר קרוב. אביחי, אתה תחסר לנו מאוד.

sh53

New member
מסרבת להאמין, כל כך כואב../images/Emo7.gif../images/Emo16.gif

אני זוכרת שראיתי אותו באחד המפגשים של פורום סינגלס קלאב לכמה דקות, הוא הלך עם חבר לסרט ובא לפגוש אותנו ולומר שלום. פעם שניה ראיתי אותו בערב שהוא ארגן לפורום בבולדוג - ערב שהוא ארגן בטוב טעם. בחור כל כך מקסים, מתוק וחמוד - למה

Guy Schlesnar

New member
../images/Emo16.gifנוח על משכבך בשלום

היכרות כמעט אפסית הייתה לי איתו. קצת שיחות בפורום ובפגישת רסלמניה. אביחי,יהי זכרך ברוך.

itaikadosi

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif שלא נדע עוד צער. עצוב לי.

זוהר צודק

זה באמת יהיה יפה אם נשלח מכתב תנחומים בשם כל חברי הפורם. כל מי שחושב להגיע להלוויה שלו שיכתוב את זה פה בבקשה, למרות שלא הכרתי אותו הייתי רוצה להגיע.

The Phenom

New member
אני בהלם.... ../images/Emo2.gif

אני יושב בהלם כבר חצי שעה מאז שראיתי את זה. אין לי כל כך מה להגיד עליו חוץ מלחזור על הדברים שנאמרו פה. אני אישית לא הכרתי ולא פגשתי אותו אישית אבל מהשיחות המרובות שלי איתו באיי סי קיו ובפורום הבן אדם פשוט נפלא, שמח, מלא בהומור, יודע לתת ובכללי השאיר רושם של בן אדם.... בן אדם נפלא. הנוחכות שלו בהחלט תהיה חסרה לי, ואני חושב שגם לכולנו. אני יודע הוא נמצא במקום טוב יותר עכשיו אבל חבל, עצוב לי מאוד שהגורל לא נתן לו להשלים את המשימה שלו ולהיות הליצן שהוא רצה להיות כדי לשמח ילדים קטנים חולים בבתי החולים. יהי זכרך ברוך אביחי
.........

ינון בר

New member
יהיה זכרו ברוך ../images/Emo10.gif

אין מה להגיד אני בהלם חבל לי עליו יהיה זכרו ברוך.

למעלה