אביחי שלנו

snowe

New member
נכון היו לו תוכניות אחרות

הוא נסע לתל אביב לצפות בהופעה של "ליצני השערוריה" אביחי היה משוגע על תחום הליצנות וכנראה אם יש היאבקות או ליצנות אזי הליצנות תנצח!!! ואכן הוא חזר בלילה מההופעה שבגללה לא קבע אתך.

DDN

New member
תוכלי להעביר את הפרטים

על ההלווייה, כשיוודעו לך?

Israeli Hero

New member
../images/Emo7.gif ../images/Emo16.gif נורא

אני מזדהה עם דני וטל. אני חושב שהוא היה אמור להיפגש איתנו אמש ולא בא ברגע האחרון. קשה לעכל. את אביחי לא הכרתי טוב. פעם ראשונה שנפגשנו היתה לפני קרוב לשנה כשהגיע למפגש מניה. סהכ ראיתי אותו פעמיים, אבל כל הזמן הוא חייך והיה מאוד אכפתי ורגיש לסביבה. למה הדברים האלה קורים לאנשים הכי חיוביים..

אורון V1

New member
../images/Emo16.gif משתתף בצער של הפורום ../images/Emo7.gif

צר ומעציב לשמוע על מותו של אביחי. גם אני פגשתי אותו לראשונה רק בפגישת רסלמניה בחברותא והוא עשה רושם של בחור טוב. יהיה זכרו ברוך ושלמשפחתו לא ייגרם עוד צער.

BarPeleD

New member
הצעה

אני חושב שיהיה מכובד לגמרי לעשות הפסקה בפעילות הפורום ל24 שעות, כלומר בנושאי ההיאבקות, כמחווה. מה הדעה?

MetalliKosta

New member
כן אני גם בעד...

לא רואה איך אפשר לדבר בכלל על רסלינג בפורום הזה אחרי דבר כזה נוראי

ramoni

New member
אני מציעה שנשב שבעה ולא נכתוב כלום

שקשור בהאבקות, ממש עצוב וחבל
מבקוריי התכופים בפורום דברנו כמה פעמים, הוא גם היה חבר פעיל, אבל זה כלום, לו זכיתי לפגוש אותו, ואני משער לפי דבריכם שהוא היה בנאדם משכמו ומעלה עם המשרה רוח טובה על כל סובביו. אני מתיחד עם משפחתו תהיו חזקים, הלוואי ולא תדעו עוד צער יהי זכרו ברוך....

shlomi 123

New member
וואי רק שמעתי את זה

נכנסתי להלם,אני כל כך עצוב עכשיו אין לי מילים.... יהי זכרו ברוך

MetalliKosta

New member
אני בשוק

כשראיתי את ההודעה הזאת כל כך קיוויתי שזאת סתם בדיחה חולנית,אבל מסתבר שלא... דיברתי איתו כמה פעמים באייסיקיו,בן אדם נחמד מאוד. כל כך עצוב...ועוד קראתי את הכתבה בבוקר ב-YNET,לא היה לי מושג שזה הוא. אין לי מילים...

snowe

New member
חס וחלילה מבדיחות חולניות ולא ממני

מי יותר ממני אוהבת ומכירה את אביחי ואני כלל לא בגילכם אני בגיל 47 והיינו למרות פער הגילאים ביחד מופיעים בתאטרון אשדוד ופעילים בליצנות רפואית. איתי הוא נסע פעם בשבוע במשך שנה ללימודים באסף הרופא והיו לנו הרבה שיחות נפש קרובות מהן למדתי עליכם חברי הפורום וידעתי עד כמה הוא אוהב להיות שותף בפורום שלכם (לי אין כל קשר להיאבקות) הלואי שיכולתי להגיד שזאת בדיחה ולא אמת הייתי מוכנה לשלם הרבה בשביל זה.

pufpuf

New member
אני בהלם ../images/Emo16.gif

אני לא יודע מה להגיד, ואיך להתמודד אני רועד, אני בהלם. אביחי, קשה לי עם המילים עכשיו, ושום דבר לא יוכל להביע את מה שאני מרגיש עכשיו. אתה תחסר לנו יהי זכרך ברוך

G 2

New member
../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif

יהי זכרו ברוך.

ירון316

New member
../images/Emo104.gif../images/Emo16.gif../images/Emo7.gif

לא יאמן, איך הכל יכול להתגמד בשנייה. נכנסתי להגיב על סמאקדאון ופתאום זה... עד כמה לא חשוב זה נראה פתאום. יהי זכרו ברוך

למעלה