אביחי שלנו

snowe

New member
צר לי להודיע לכל החברים../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אני יודעת שאתם בקהילת ההיאבקות לפחות החלק הוותיק בודאי מכיר וכתב ל- קרוספייס" כן אביחי שלנו שכבר איננו עוד. למרות הכאב והבכי שלי כרגע ובגלל שאני בטוחה שהוא היה רוצה שגם אתם תדעו החלטתי לספר לכם כדי שתהיה לכם הזכות להיפרד ממנו. אביחי שלנו= קרוספייס איננו עוד בין החים, לא יוכל לשתף ולהשתתף אתכם בקהילתכם. היום בבוקר נמצאה מכוניתו בצומת ראשון לציון, דלת המכונית פתוחה ואביחי שלנו שכנראה רצה לצאת מהמכונית מסיבה כלשהי נמצא מוטל ללא רוח חיים בתעלה לצד הכביש(יש כתבה בעיתון הארץ באנטרנט כמובן ללא אזכור שמו) עדיין לא יודעים מהי סיבת המוות אבל אחרי בנתיחה כנראה יהיה הסבר (לא נמצאו סימני אלימות) אני במקרה קשורה וליויתי הרבה את חברינו בגלל שהיינו שותפים בקבוצת תאטרון באשדוד ועברנו ביחד קורס ליצנות רפואית(עוד פרט שאולי לא ידעתם על חברכם). אביחי היה וישאר בעיני גדול תרתי משמע, לא רק בגוף אלא בחייו, בנשמה בכשרונות ובלב הגדול שהיה לו. יהי זכרו ברוך
אין מספיק נרות שיוכלו להציג את רגשותי

Pazc1

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo16.gif

אלוהים אדירים. קראתי היום בבוקר ולא ידעתי שמדובר באביחי. לא הכרתי אותו אישית, אבל אני עוקב אחרי הפורום וראיתי תגובות שלו פה. עצוב.

t-man

New member
אני רועד ...לא מאמין ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

אני פשוט רועד,אני פשוט לא מאמין שאביחי לא איתנו,ואתמול דיברתי איתו בטלפון. אני הספקתי להכיר את אביחי גם כחבר קהילה וגם באופן אישית ומדובר בבן אדם מקסים,מצחיק וכמה שהיה גדול פיזית כך גם ליבו. היה לו חוש הומור מדהים ואחד הדברים שאהבתי אצלו זה היותו ליצן בבית חולים לילדים,הוא כל כך נהנה להעניק לילדים חיוך במצב שהיה להם קשה לעשות זאת. דיברתי איתו אתמול כי הוא היה אמור להיפגש איתנו ובגלל שלא היה לו את הרכב ובגלל תוכניות זה נמנע מאיתנו,אני שמח שלפחות הספקתי לדבר איתו שיחה אחרונה. ועוד יותר אני שמח שהיתה לי את הזכות ועונג להכיר את הבחור המדהים הזה. אני יודע שאתה נמצא במקום יותר טוב עכשיו. אני בדמעות ועדיין לא מצליח לעכל את זה. בשם כל הקהילה יהי זכרך ברוך אביחי-תשמור עלינו מלמעלה

actress

New member
../images/Emo16.gif

אין מילים איזו טראגדיה אני משתתפת בצער המשפחה וגם לכל חברי הפורום שהכירו אותו. יהי זכרו ברוך

../images/Emo10.gif../images/Emo4.gif../images/Emo7.gif דיברנו איתו כמה פעמים....

בפורום סינגלס בזמנו ששנינו היינו פעילים... יצא לי לדבר איתו כמה פעמים בצ'ט, בן אדם כל כך נחמד.. ומצחיק .. הרבה זמן לא שמעתי ממנו..ועכשיו פתאום לראות את זה.. הלם רציני, אני לא מאמין שזה יכול לקרות לבן אדם כזה צעיר כזה טוב. יהיה זכרך ברוך אביחי

טאKילה

New member
הבשורה הכי כואבת, למה אלוהים?../images/Emo7.gif

אלוהים איך הילד המקסים הזה עצם עיניים לנצח??איך? אני כותבת בידיים רועדות, כל כך אהבתי אותו, כל כך מיוחד היה הפורום איתו. ויום אחד ביקש ממני, טאקילה תמליצי עלי אני רוצה לנהל פורום, שמחתי וביקשתי אל תעלם לנו. קרוסי שמחנו איתך, שמחנו שמחנו עם כל הצטיינות שלך בלימודים, כל כך רציתי שתהיה שמח ומאושר . אני עצובה, אני לא יודעת איך לעכל בשורה מרה כזו? אביחי יהי זכרך ברוך..
[מתנצלת אם הכתיבה מבולבלת זה מעורבב בדמעות כאב.] [יש הודעת אבל בפורום שיחות אל תוך הלילה- הפורום שהוא מאוד אהב.]

alophind

New member
../images/Emo16.gif איש מקסים

פגשתי את אביחי פעם ראשונה בקריוקי... קשה להאמין

old fairy

New member
אביחי היה אהובי!!!../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

נשבר לי הלב כאשר שמעתי מאימי את החדשות הנוראיות האלה לא יכולתי להאמין שאיש כה חסון, יפה וטוב לב שכמו יכול פתאום יום אחד להיגמר... למה תמיד אנחנו מוצאים את עצמינו אומרים לאנשים שאנחנו אוהבים דברים רק אחרי שהם מתים?
"אביחי מעולם לא פגשתי גבר מקסים כמוך אתה הידיד הידיד הכי טוב שהיה לי ואח"כ החבר הכי טוב שיש, לעולם לא אוכל לשכוח אותך כי השפעת עליי המון, היית השראה להמון הומור שיצא ממני ולימדת אותי דברים חשובים כמו איך לעמוד על שלי ולהתמודד עם הקשיים, איפהשהו בראשי חשבתי שתמיד תהיה איתי, לצערי טעיתי אבל אני יודעת שתמיד תהיה בליבי כי אתה הליצן הניצחי!!!" אוהבת ותמיד אוהב: עדי אשד

../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gifיהי זכרו ברוך!

אני בהלם, אני לא מאמינה... אי אפשר לתאר אפילו...
איזו שטות!! לא חבל?!?!?!?! אלוהים אדירים!!!!!!
גם לי יצא לדבר מספר פעמים עם הבחור המדהים הזה לפני קצת פחות משנה, גם ראיתי אותו באחד המפגשים של פורום סינגלס קלאב, וצ'וטטתי איתו כמה וכמה פעמים... הוא היה מדהים, שובה לב, מצחיק, תמיד יודע לעודד, תמיד אומר את המילה הנכונה, אני פשוט בהלם!
לעולם אני לא אשכח - כשישבנו כולנו בחוף הבננה ביץ' לפני כמעט שנה, הוא הגיע לומר שלום, היה איתנו כמה דקות, הצחיק אותנו והלך לו. אני זוכרת שהסתכלתי עליו והוא כל כך מצא חן בעיניי, אפילו דיברתי איתו על כך... אבל מעבר לידידות לא היה בינינו כלום. מזמן הכרות קצר שלי איתו יכולתי לספר רק שהוא חמוד בטירוף.
יהי זכרו ברוך

BigD00

New member
../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אני פשוט לא מאמין, אני הכרתי את אביחי, דיברתי איתו כמה פעמים באיסיקו וגם בפורום החלפנו מילים. אני ראיתי אותו אבל פעם אחת רק, בפגישת רסלמניה אצל תומר. אבל זה פשוט מצמרר ועצוב, אני לא מאמין שאביחי לא איתנו יותר :( יהי זיכרו ברוך.

אני בשוק../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

אני עדיין זוכר את התמונה שלו שהוא פירסם בפורום שהוא היה דומה לבאבא ריי דאדלי אומנם לא הכרתי אותו אישית אבל מאוד מצער לשמוע שמישהו שדיברת איתו כבר לא בחיים
יהי זכרו ברוך

Bad Ass IL

New member
אני לא מאמין...../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

לעולם לא דיברתי איתו אישית, ולא ממש הכרתי אותו, אבל עדיין, בתור חבר בקהילה הזאת ובתור בן אדם, אני לא מאמין שזה קרה... יהי זכרו ברוך. אביחי, נזכור אותך לעד!

MooTzk

New member
../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif

קשה להאמין. יצא לי לדבר איתו על גבי הפורום אולי פעם אחת, אבל כשמישהו שאתה מכיר נהרג זה עדיין קשה. יהי זכרו ברוך.

DDN

New member
../images/Emo7.gif../images/Emo10.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif../images/Emo16.gif

ולחשוב שהוא היה אמור להיפגש איתנו אתמול וביטל ברגע האחרון. אני גם בהלם. הוא היה בחור נהדר, משכמו ומעלה. אני עדיין לא מעכל. לא יודע מה לכתוב. יהי זכרו ברוך.

DDN

New member
היו דיבורים

שהוא יבוא אלינו לראות אירוע של היאבקות, אבל הוא בסוף ביטל ואמר שיש לו תוכניות אחרות.

למעלה