מלחמות ליל רביעי- שבוע 40

Diunim

New member
NXT גרייט אמריקן באש- לילה שני

קרב רחוב: קנדיס לארי ניצחה את מיה יים לאחר סווינגינג נאקברייקר על כיסאות. &nbsp
מארק הנרי חושב שקית' לי ינצח הלילה. &nbsp
ברונסון ריד ניצח את טוני ניס לאחר ספלאש מהחבל. &nbsp
רוברט סטון מקדם את ההכרזה הגדולה שלו ואומר ששוצי בלאקהארט יכולה להצטרף אליו. בסוף הוא מתעצבן מהמראיינת וזורק כוס קפה על קיליאן דיין, שדי מחסל אותו. שוצי דורסת לו את הרגל. &nbsp
ג'וני גארגאנו ניצח את איסאייה "סוורב" סקוט לאחר פיינל ביט DDT. &nbsp
לג'נדו דל פנטסמה (חואקין וויילד, ראול מנדוזה וסאנטוס אסקובר) ניצחו את בריזאנגו ודרייק מאבריק לאחר פנטום דרייבר של אסקובר למאבריק. &nbsp
גארגאנו ולארי מתראיינים ואומרים שהם הפאוור קאפל הכי חזק, אבל שיש כמה דברים לתקן. &nbsp
דרו מקינטייר חושב שאדם קול ינצח. &nbsp
מרסדס מרטינז ניצחה את סאנטאנה גארט לאחר פישרמן באסטר. &nbsp
מיק פולי אומר שלדעתו קית' לי ינצח בקרב קצר, אבל קול בקרב ארוך. שון מייקלס בוחר בקול אבל חושב אחרת. &nbsp
המנצח לוקח הכול, אליפות NXT ואליפות צפון אמריקנית: קית' לי ניצח את אדם קול לאחר ביג בנג קטסטרופי והופך לאלוף הכפול הראשון בתולדות NXT! במהלך החגיגה, קריון קרוס וסקארלט נראים צוחקים.

Diunim

New member
AEW דיינמייט- פייטר פסט- לילה שני

אליפות AEW לזוגות: "האנגמן" אדם פייג' ו"קלינר" קני אומגה (10-0) ניצחו את פרייבט פארטי (איסאייה קאסידי ומארק קוון) (5-3) (ע' מאט הארדי) לאחר לאסט קול לקאסידי. &nbsp
"מורדרהוק מונסטר" לאנס ארצ'ר (9-1) (ע' ג'ייק רוברטס) ניצח את "באד בוי" ג'ואי ג'נילה (2-5) לאחר בלאקאאוט דרך שולחן. &nbsp
דרבי אלין מזהיר את בריאן קייג' לא לשכוח ממנו. &nbsp
טוני שובאני מוציא את טאז. טאז אומר שמוקסלי היה אמור להגן על האליפות מול קייג' הלילה וזה נדחה לשבוע הבא כי מוקסלי בבידוד. טאז מציג את... אליפות FTW. הוא אומר שרק המעריצים הכירו בתואר שמסמל את האדם הכי קשוח בעולם, ומכתיר את קייג' לאלוף. &nbsp
קרב אטומיקוס: בוטצ'ר, בלייד (4-4) והלוצ'ה בראדרס (2-2) ניצחו את FTR (2-1) ויאנג באקס (4-3) לאחר שניק פגע בדקס בטעות עם סופרקיק ואילו פנטגון ופיניקס נתנו LB דרייבר. &nbsp
ביג סוול לא יכולה להיכנס לבניין כי היא מושעה בגלל בריט בייקר. &nbsp
"החייה" ניילה רוז (7-2) ניצחה את קנזי פייג' (0-3) וקיילין קינג (0-5) לאחר ביסט בומב. לאחר הקרב רוז אמרה שהיא שכרה מנג'ר משלה שיעזור לה להיות אלופה שוב. &nbsp
קולט קאבאנה מדבר עם ברודי לי שאומר שהמסדר האפל יטפל בנושא הפציעה שלו. &nbsp
המסדר האפל (ברודי לי, קולט קאבאנה וסטו גרייסון) ניצחו את SCU (כריסטופר דניאלס, קאז וסקורפיו סקיי) לאחר לאריאט של לי לדניאלס והצמדה של קאבאנה. &nbsp
סוול נכנסת לבניין עם מסכה ותוקפת את בריט בייקר. &nbsp
"לה צ'מפיון" כריס ג'ריקו (ע' PNP) (3-1) ניצח את "פרשלי סקוויזד" אורנג' קאסידי (ע' באסט פרנדס) (4-4) לאחר ג'ודאס אפקט.

למעלה