מלחמות ליל רביעי- שבוע 38

Diunim

New member
NXT

אליפות הזוגות: אימפריום (פביאן אייכנר ומרסל ברטל) ניצחו את בריזאנגו (טיילר בריז ופאנדאנגו) לאחר התערבות של אינדוס שר, ו-DDT של אייכנר לפאנדאנגו. &nbsp
ולבטין דרים מתראיין ומראה ציור של דקסטר לומיס של שניהם כאלופי זוגות. הוא אומר שהוא מופע יחיד. &nbsp
דמיאן פריסט ניצח את קיליאן דיין לאחר ריקונינג. לאחר הקרב, קיליאן דיין דחף את רוברט סטון. &nbsp
אליה ניצחה את שיה לי לאחר רול אפ והסחה של רוברט סטון. &nbsp
טימותי תאצ'ר מאמן אנשים. &nbsp
רודריק סטרונג עובר טיפול של אנדיספיוטד ארה. הוא רדוף בידי דקסטר לומיס. &nbsp
אדם קול מסתכל על שעון החול של קאריון קרוס. קית' לי מגיע, מרסק את שעון החול ואומר שהוא יהיה זה שיזכה באליפות. קול יוצא לזירה ואומר שבמשך 381 ימים מנסים להוריד אותו. הוא אומר שקרוס לא זכאי לקרב אליפות, והוא רוצה את האליפות הצפון אמריקנית של לי. לי יוצא ואז ג'וני גארגאנו אחריו ואומר שבשבוע שעבר הוא ניצח את לי, אבל הוא לא יעצור בתואר הצפון אמריקני, הוא רוצה את אליפות העולם כדי להיות אלוף לצד אשתו. פין באלור יוצא ואומר שבאליפות הצפון אמריקנית הוא לא החזיק, והוא יזכה באליפות הזאת וגם באליפות NXT. ויליאם ריגל מופיע על המסך וקובע קרב משולש על האליפות הצפון אמריקנית בשבוע הבא, שבו המנצח ילחם מול אדם קול בקרב של המנצח לוקח הכול ב-8 ביולי. &nbsp
קנדיס לארי מתעמתת עם קית' לי שפינה אותה בשבוע שעבר. מיה יים תוקפת אותה מאחור והן מתקוטטות. &nbsp
דאקוטה קאי (ע' ראקל גונזלס) ניצחה את קיידן קרטר (ע' קייסי קאטאנזארו) לאחר הכנעה. &nbsp
מרסדס מרטינז באה בקרוב. &nbsp
ברונסון ריד ניצח את ליאון ראפ לאחר ספלאש. לאחר מכן הוא מאתגר את קאריון קרוס לקרב בשבוע הבא. &nbsp
מסתבר שקאמרון גרייבס חתך את צמיגי המכונית של דמיאן פריסט. &nbsp
סאנטוס אסקובר יוצא עם ראול מנדוזה וחואקין וויילד. הוא אומר שהוא היה האומן הכי טוב בלוצ'ה ליברה. הוא ידע שהוא יוריד פה את המסכה והוא יהפוך את מנדוזה ואת וויילד למנהיגים. דרייק מאבריק יוצא ויורד עליו. הם מתקוטטים אבל אסקובר נותן לו פנטום דרייבר דרך שולחן. &nbsp
אליפות הזוגות לנשים: ביילי וסשה בנקס ניצחו את שוצי בלאקהארט וטייגן נוקס לאחר בנק סטייטמנט לבלאקהארט. לאחר מכן איו שיראי תקפה את ביילי וסשה עד שהן ברחו.

Diunim

New member
AEW דיינמייט

אליפות הזוגות: "האנגמן" אדם פייג' ו"קלינר" קני אומגה (8-0) ניצחו את הנאטורל נייטמרס (דאסטין רודס ו-QT מארשל) (5-1) (ע' ברנדי רודס) לאחר לאסט קול על מארשל. &nbsp
אנה ג'יי מדברת על כמה שהיא אוהבת היאבקות ושהיא תהיה הכוכבת. &nbsp
אבדון (1-1) ניצחה את "כוכבת המופע" אנה ג'יי (0-3) לאחר ראנה דרייבר. לאחר הקרב, המסדר האפל הביא מעטפה לקולט קאבאנה. לאחר מכן אנה ג'יי קיבלה את ההצעה של ברודי לי. &nbsp
"מלח הארץ" MJF (7-0) (ע' ווארדלו) ניצח את "באד אס" בילי גאן (3-2) (ע' קולטן ואוסטין גאן) לאחר מכה עם הטבעת של AEW. לאחר הקרב הג'וראסיק אקספרס הגיעו להתקוטט עם ווארדלו ו-MJF עד שהופרדו. &nbsp
כריס ג'ריקו וסמי גווארה אמרו שהם אחים בדם. &nbsp
טוני שובאני מכריז שהיקארו שידה תגן על התואר מול פנלופי פורד. בריט בייקר מתעצבנת וצועקת. ביג סוול מפנה אותה בקלנועית. &nbsp
קודי אומר שתהה לעצמו אם הוא באליטה או אם משפחת הנייטמר היא משפחה בכלל. ארן אנדרסון מכריז על היריב של קודי: ריקי סטארקס, אלוף NWA לשעבר. &nbsp
אליפות TNT: "הסיוט האמריקני" קודי רודס (13-1) (ע' ארן אנדרסון) ניצח את "אבסולוט" ריקי סטארקס (0-1) לאחר קרוסרודס. &nbsp
היאנג באקס (3-2) ניצחו את סופרבאד סקוואד (קיפ סביאן וג'ימי האבוק) (3-3) לאחר דאבל וי טריגר. לאחר מכן בוטצ'ר ובלייד תקפו אותם ו-FTR באו להציל אותם. &nbsp
טאז מדבר על בריאן קייג' ואומר שמוקסלי לועג לו. קייג' אומר שמוקסלי לא יודע מה יקרה לו בקרב ביניהם. &nbsp
ג'ון מוקסלי אומר שהוא השופט, המושבעים והתליין ושהוא אוהב לפגוע באנשים בזירה. הוא אומר לקייג' לנצח אותו אם הוא יכול ולשרוד... אם הוא מספיק אומלל כדי לשחות במים. &nbsp
ראבל מחפשת את בריט בייקר שנמצאת במזבלה ומפטרת אותה. ראבל שמחה אבל בייקר מחזירה אותה וצועקת עליה. &nbsp
קרב טעינה לכתר: באסט פרנדס (טרנט באראטה וצ'אק טיילור) (10-3) ניצחו את לה סקס גודס (כריס ג'ריקו וסאמי גווארה) (4-3) לאחר שצלם נתקל בסאמי והוא חטף דודבאסטר מטרנט. לאחר מכן הצלם נחשף כאורנג' קאסידי שתקף את ג'ריקו.

למעלה