מלחמות ליל רביעי- שבוע 36

Diunim

New member
מלחמות ליל רביעי- שבוע 36

איך כבר עברו תשעה חודשים...

Diunim

New member
NXT

קנדיס לארי ומיה יים נספרו בחוץ. לאחר הקרב טייגן נוקס תקפה את קנדיס, דאקוטה קאי וראקל גונזלס תקפו את יים, ושוטצי בלאקהארט תקפה את קאי. הן התקוטטו לאחורי הקלעים אבל יים ולארי נשארו. ג'וני גארגאנו וקית' לי יצאו להתקוטט גם כן, מה שהוביל ל... &nbsp
ג'וני גארגאנו וקנדיס לארי ניצחו את קית' לי ומיה יים לאחר רול אפ של לארי ליים כשגארגאנו תקף את קית' לי עם מפתחות מכונית. לאחר הקרב גארגאנו המשיך לתקוף את לי ופצע לו את היד. &nbsp
דקסטר לומיס מצייר קריקטורה שלו ושל האנדיספיוטד ארה. &nbsp
דרייק מאבריק מתראיין ואומר שהוא לא לחוץ לנצח היום. היום נגלה איך הוא. &nbsp
איסאייה "סוורב" סקוט ניצח את טוני ניס לאחר רול אפ בסאנסט דרייבר והסחת דעת של ג'ק גאלאהר. &nbsp
לורקאן ובוטץ' מזהירים את האנדיספיוטד ארה. &nbsp
קרב טעינה לכתר: בריזאנגו ניצחו את האנדיספיוטד ארה ואונקי לורקן ודני בורץ' לאחר ביוטי שוט ולג דרופ מהחבל על רודריק סטרונג. לאחר הקרב, אימפריום באו להסתכל עליהם, וגם רינקו וסאורב עם מלקולם ביבנס. &nbsp
סאנטאנה גארט ניצחה את אליה לאחר האדסיזור בקפיצה מהחבל. רוברט סטון כעס על אליה לאחר הקרב. &nbsp
קאמרון גרימס ניצח את ברונסון ריד לאחר קייב אין. לאחר הקרב קאריון קרוס הופיע בזירה ונתן לריד דומסדיי סאיטו. &nbsp
אליפות המשקל הקל הזמנית: אל היחו דל פנטסמה ניצח את דרק מאבריק לאחר פאנטום דרייבר. לפני הסיום, הלוצ'דורים שחטפו את פנטסמה יצאו להסיח את דעתו של מאבריק. זה הסוף של הקריירה של מאבריק. לאחר מכן מאבריק הודה לכולם וטריפל אייץ' יצא. הוא אמר שמאבריק הרוויח חוזה ב-NXT. מאבריק חתם והתחבק עם טריפל אייץ'.

Diunim

New member
AEW דיינמייט

אליפות הזוגות: קני אומגה ואדם פייג' (7-0) ניצחו את ג'ימי האבוק וקיפ סביאן (3-2) (ע' פנלופה פורד) לאחר לאסט קול על האבוק. &nbsp
טולי בלאנשארד הביא משהו לשון ספירס- כפפה שחורה כמו המתאבקים הגדולים. &nbsp
"המכונה" בריאן קייג' (ע' טאז) ניצח את שון דין לאחר דרילקלו. לאחר הקרב טאז אמר שג'ון מוקסלי צחק עליהם והם לא בדיחה. מוקסלי יוצא וטאז מזהיר אותו. מוקסלי אומר שהוא פשוט שמח מהמלחמה שלו עם קייג'. הוא לא מכונה אבל ייקח הרבה זמן לנצח אותו. קייג' לא יודע עם מי הוא הסתבך וכדאי שהוא יזכור. &nbsp
לאנס ארצ'ר מכסח לוצ'דור ואומר שהוא כאן כדי להיות מפלצת. &nbsp
פרייבט פארטי מדברים על הפציעה של מארק קוואן. מאט הארדי מגיע ואומר שהם מזכירים לו אותו ואת ג'ף. הוא מוכן לעזור להם. איסאיה קאסידי מציע את השם "פארטי הארדי". מאט נתקל בסאמי גווארה שצולע וצוחק עליו. &nbsp
מייק טייסון אומר שזה לא נגמר בינו ובין כריס ג'ריקו. &nbsp
"לה צ'מפיון" כריס ג'ריקו (6-3) (ע' המעגל הפנימי) ניצח את קולט "בום בום" קאבאנה (5-4) לאחר ג'ודאס אפקט. לאחר הקרב ג'ריקו אמר שזה מה שיקרה למייק טייסון ושהוא יכסח אותו. אורנג' קאסידי יצא לתקוף את ג'ריקו וברח מהמעגל הפנימי. &nbsp
בריט בייקר מטפלת בברך הפצועה שלה. &nbsp
"החייה" ניילה רוז (6-2) ניצחה את ביג סוול (3-3) לאחר סקיי היי. לאחר הקרב בריט בייקר צחקה על סוול שרדפה אחריה כשראבל הבריחה אותה בקלנועית. &nbsp
דרבי אלין אומר שלא אישרו לו להילחם הלילה ושהוא יצחק אחרון על קייג'. &nbsp
FTR חושפים שראשי התיבות שלהם זה "For The Revolution". הם מדברים על הצמדים ואומרים שהאלופים לא צמד. הם יורדים על היאנג באקס. הם הצילו אותם רק כי הם רוצים שלא יהיה ליאנג באקס תירוץ כשהם ינצחו. טוני שובאני היה בטוח ש-FTR זה "פאק דה רבייבל". בוטצ'ר ובלייד מגיעים ומפרידים בין הצמדים המתקוטטים. &nbsp
קולט קאבאנה מתראיין ואומר שהוא לא ניצח בקרבות גדולים. ברודי לי אומר שהוא יכול לעזור לקאבאנה. &nbsp
אליפות TNT: "הסיוט האמריקני" קודי רודס (11-1) (ע' ארן אנדרסון) ניצח את ג'אנגל בוי (1-3) לאחר קרוסרודס. לאחר מכן החברים של קודי חגגו עם הבאסט פרנדס.

למעלה