מלחמות ליל רביעי- שבוע 34

Diunim

New member
NXT

התכנית מוקדשת לשאד גאספרד, חצי מקריים טיים, שנסחף לים וטבע בו. &nbsp
קריון קרוס (ע' סקארלט) ניצח את ליאם גריי אחרי קרוס ג'קט. לאחר הקרב טומאסו צ'אמפה הציג את עצמו בפניהם ואמר שהם עומדים בבית שלו. קרוס תקף אותו אבל הוא דורש קרב בטייקאובר. הוא מקבל אותו למיין איבנט. &nbsp
קרב בטורניר אליפות המשקל הקל הזמנית: אל היחו דל פנטסמה (2-1) ניצח את אקירה טוזאווה (2-1) לאחר פאנטום דרייבר. אפילו שיש להם אותו ניקוד, מכיוון שפנטסמה ניצח את טוזאווה הוא זה שמעפיל. &nbsp
טימותי תאצ'ר מאתגר את מאט רידל לקרב נוקאאוט וכניעה. &nbsp
שוצי בלאקהארט אומרת שהיא באה לחסל את דאקוטה קאי וראקל גונזלס. &nbsp
מיה יים ניצחה את סאנטאנה גארט אחרי פרוטקט יא נאק. לאחר הקרב ג'וני גארגאנו וקנדיס לארי יצאו וירדו על ההפסד שלה בקרב אליפות הנשים, עד שיים תקפה את ג'וני. קנדיס תקפה אותה וקית' לי בא לעזור. &nbsp
קמרון גריימס אומר שהוא ניצח את אחד מהאלופים הכי גדולים, פין באלור. &nbsp
דרייק מאבריק אומר שהוא לא ברט הארט, אבל הוא ינצח הלילה את קושידה. &nbsp
רודריק סטרונג ניצח את דקסטר לומיס אחרי הצמדה במהלך ספיינבאסטר. לאחר מכן לומיס תקף את סטרונג והאנדיספיוטד ארה ניסו לעצור אותו. ולבטין דרים יצא לתקוף אותם. &nbsp
אל היחו דל פנטסמה מנע מהמתאבקים במסכה לקחת את אקירה טוזאווה. &nbsp
אוניי לורקאן ודני בורץ' ניצחו את אבר רייס אחרי סינגל לג קראב וקרוספייס. &nbsp
קית' לי אומר שבטייקאובר, הוא יעצור את ג'וני גארגאנו. &nbsp
מאט רידל אומר שהוא מסכים לאתגר של טימותי תאצ'ר... בכלוב. &nbsp קרב בטורניר אליפות המשקל הקל הזמנית: דרייק מאבריק (2-1) ניצח את קושידה (2-1), והדבר אומר שהם וג'ייק אטלס צריכים להילחם בקרב משולש בשבוע הבא כדי לקבוע מי יילחם מול אל היחו דל פנטסמה. &nbsp
דמיאן פריסט אומר שהוא רוצה להיות אלוף, אבל פין באלור רודף אחריו והוא מוכן. &nbsp
איו שיראי ניצחה את ריאה ריפלי לאחר ששארלוט פלייר תקפה אותה. לאחר מכן היא תקפה אותה והרימה את האליפות.

Diunim

New member
AEW דיינמייט

המעגל הפנימי מגיעים ואומרים שמה שעשו לרחפן זה כלום לעומת מה שיעשו לאליט. &nbsp
ברודי לי מביא את המסדר האפל ונותן פרומו. הוא אומר שהוא אדם אבל יותר טוב מכולם. הוא אומר לחבר מספר 19 להילחם מול ג'ון מוקסלי. &nbsp
"דת' ריידר" ג'ון מוקסלי (11-0) ניצח את 10 (0-1) (ע' ברודי לי והמסדר האפל) לאחר פרדיגם שיפט. לאחר הקרב, מוקסלי שם כיסא על היד של 10 ואומר ללי להחזיר לו את התואר. לי מסרב ואומר שביום שבת הוא ינצח אותו. &nbsp
"מלח הארץ" MJF (ע' ווארדלו) (7-0) ניצח את מארקו סטאנט (5-7) לאחר מלח הארץ. לאחר מכן MJF ירד על מארקו ונתן לו מכה עם הטבעת. ג'אנגל בוי ולוצ'הזאורוס הבריחו אותו. &nbsp
ג'ייק רוברטס וארן אנדרסון התראיינו אצל טוני שובאני. רוברטס אומר שהם לא נלחמו א, פעם, אבל לאנס ארצ'ר אמיתי. קודי התחמק מארצ'ר ועכשיו צריך להתמודד מולו. אנדרסון אומר שזה נכון, הם לא נלחמו, אבל רוברטס מרושע. רוברטס אומר שהוא יכול לכסח את ארן. אנדרסון אומר שמייק טייסון יהיה בסביבת הזירה ונראה אם ג'ייק יזרוק עליו את הנחש. רוברטס אומר שארצ'ר יכסח את טייסון ומקווה שבראנדי תתן לארצ'ר את האליפות. אנדרסון אומר שג'ייק מרושע ומקווה שהיוגה של DDP תעזור לו כשהוא, ארן, ייתן לו ספיינבאסטר. השופט מפריד ביניהם. &nbsp
פאק צופה בקרב של פיניקס ואומר שאף אחד לא בטוח ממשולש המוות. &nbsp
ריי פיניקס (3-1) ניצח את אורנג' קאסידי (2-2) לאחר רולינג קאטר. לאחר מכן יש קטטה בין SCU, קיפ סביאן וג'ימי האבוק, ופיניקס קופץ על כולם. גם קולט קאבאנה. &nbsp
דוקטור בריט בייקר (6-4) ו"החייה" ניילה רוז (7-1) ניצחו את "החייזרית הכי טובה בגלקסיה" קריס סטאטלאנדר (4-6) והיקארו שידה (10-3) לאחר ביסט בומב על שידה. לאחר הקרב רוז ניסתה להעביר את שידה דרך שולחן אבל סטאטלאנדר עצרה אותה, כדי ששידה תתן לרוז סופרפלקס דרך השולחן. &nbsp
ג'ון מוקסלי אומר שהכול קשור לאלימות והוא יכסח את ברודי לי. &nbsp
שון ספירס מדווח על פרישתו של דאסטין רודס. הוא מאתגר אותו לקרב. &nbsp
"ברוקן" מאט הארדי (2-1) ניצח את "האל הספרדי" סאמי גווארה (6-6) לאחר טוויסט אוף פייט. לאחר הקרב מאט ניסה לתקוף אותו אבל המעגל הפנימי תקפו את קני אומגה מאחורי הקלעים. היאנג באקס באו לעזור. האנגמן פייג' גם בא לעזור להם.

למעלה