שרשור רויאל ראמבל 2020

Diunim

New member
אירועים חשובים

קרב קיקאוף: שיימוס ניצח את שורטי ג'י אחרי ברוג קיק.

קרב קיקאוף, אליפות ארצות הברית: אנדרדה (ע' סלינה וגה) ניצח את אומברטו קרילו אחרי רול אפ בהוריקנראנה.

קרב הכרעות בכל מקום: רומן ריינס ניצח את המלך קורבין אחרי ספיר באזור של שחקני הפוטבול.

קווין אוונס וסמואה ג'ו מדברים, אוונס מזכיר שכאן הוא זכה באליפות הבין יבשתית. ג'ו אומר שלא יעמוד לו בדרך.

מנדי רוז וסוניה דוויל מתראיינות ואומרות שאין שותפות בראמבל.

רויאל ראמבל נשים: רשימת המשתתפות: אלכסה בליס, ביאנקה בלייר, מייטי מולי, ניקי קרוס, לאנה, מרסדס מרטינז, ליב מורגן, מנדי רוז, קנדיס לארי, סוניה דוויל, קיירי סיין, מיה יים, דיינה ברוק, טאמינה, דאקוטה קאי, צ'לסי גרין, שארלוט פלייר, נעמי, בת' פיניקס, טוני סטורם, קלי קלי, שרה לוגן, נטליה, שיה לי, סלינה וגה, שוטצי בלאקהארט, כרמלה, טייגן נוקס, סאנטינה מאראלה, שיינה באזלר.

רשימת הדחות: לאנה בידי מורגן, מורגן בידי לאנה (מה שהוביל לקטטה), מולי בידי בלייר, (היה קטע שמנדי נחתה על אוטיס ולא הודחה), מרטינז על ידי סוניה ומנדי, קרוס בידי בלייר, מנדי וסוניה בידי בלייר שזרקה אותן על אוטיס, לארי בידי בלייר, סיין בידי בליס, טאמינה בידי בלייר, יים בידי בליס, דאקוטה קאי בידי גרין, גרין בידי בליס, ברוק בידי בלייר, בליס בידי בלייר, בלייר בידי שארלוט, לוגן בידי שארלוט, קלי בידי שארלוט, סאנטינה אחרי שהיא עשתה קוברה לעצמה כדי להתחמק מכולן, לי בידי באזלר, נוקס בידי באזלר, וגה בידי באזלר, בלאקהארט בידי באזלר, כרמלה בידי באזלר, סטורם בידי באזלר, נעמי בידי באזלר, נטליה בידי פיניקס, פיניקס בידי באזלר (שהדיחה שמונה משתתפות), ולבסוף...

שארלוט פלייר הדיחה את שיינה באזלר וזכתה בראמבל. לאחר הקרב שארלוט אמרה שזאת המחלקה שלה.

המלך קורבין אומר שרומן ריינס לא יפגע בו ברויאל ראמבל.

אליפות הנשים של סמאקדאון: ביילי ניצחה את לייסי אוונס אחרי רול אפ ואחיזה בטייטס.

קרב רצועה, אליפות אוניברסלית: "השד" בריי ווייאט ניצח את דניאל בריאן אחרי מנדיבל קלו.

אליפות הנשים של RAW: בקי לינץ' ניצחה את אסוקה (ע' קיירי סיין) אחרי דיסארמהר.

רוסב ולאשלי התקוטטו ולכן לא יהיו בראמבל.

קרב רויאל ראמבל: רשימת המשתתפים: ברוק לסנר, אליאס, אריק רוואן, רוברט רוד, ג'ון מוריסון, קופי קינגסטון, ריי מיסטריו, ביג אי, סזארו, שלטון בנג'מין, שינסוקה נאקאמורה, MVP, קית' לי, ברון סטרומן, ריקושט, דרו מקינטייר, המיז, AJ סטיילס, דולף זיגלר, קארל אנדרסון, אדג', המלך קורבין, מאט רידל, לוק גאלוס, רנדי אורטון, רומן ריינס, קווין אוונס, אליסטר בלאק, סמואה ג'ו וסת' רולינס.

סדר ההדחות: אליאס בידי לסנר, רוואן בידי לסנר, רוד בידי לסנר, מוריסון בידי לסנר, ריי בידי לסנר, ביג אי בידי לסנר, קינגסטון בידי לסנר,סזארו בידי לסנר, בנג'מין (שחשב שיוכל להתחבר עם חברו הטוב) בידי לסנר, נאקאמורה בידי לסנר, MVP בידי לסנר, סטרומן ולי בידי לסנר (שהדיח 13 אנשים, זה כמו רומן ריינס), לסנר בידי מקינטייר, ריקושט בידי מקינטייר, המיז בידי מקינטייר, סטיילס בידי אדג', רידל בידי קורבין, קורבין בידי מקינטייר, גאלוס ואנדרסון בידי רייטד RKO, זיגלר בידי ריינס, בלאק בידי רולינס, אוונס בידי רולינס ו-AOP, ג'ו בידי רולינס ומרפי, רולינס בידי מקינטייר, אורטון בידי אדג', אדג' בידי ריינס, ולבסוף...

דרו מקינטייר
ניצח את הרויאל ראמבל אחרי הדחה של רומן ריינס.

oronm316

New member
מממממ ספוילר

מצד אחד, אחד מקרבות הראמבל המטורפים והשונים שהיו אי פעם... מצד שני הסוף היה מאכזב... אחרי ההדחה של אדג׳, מקנטייר היה הרע במיעוטו

Aberforth

New member
דעות עם ספוילרים.

פעם ראשונה מאז רסלמניה 30 שאני רואה אירוע של WWE בשידור חי ומכיוון שכך, לא הייתי יכול לעשות FF. אתייחס ברשותכם רק לדברים ששווים תגובה:

1. בהימורים שלפני הראמבל שמתי בוואטסאפ את פלייר כזוכה בראמבל נשים ואת אדג' / פאנק כזוכה בראמבל גברים.

2. הבחורה השחורה עם הקוקו הארוך נתנה הופעה ממש טובה ועשתה עלי את הרושם הכי טוב. מקווה לראות אותה במניה בקרב.

3. לדעתי זה מסריח שכל מחלקת הנשים צריכה לסבול את ההעדפה של ווינס למשפחת פלייר.

4. לסנר היה מדהים - חצי ראמבל ניקה לבדו, ברגע שאדג' הגיע חשבתי שהוא ינצח, וברגע שהוא הודח, קיוויתי שזה רק לא ריינס, אז התוצאה הסופית הייתה טובה מבחינתי, מאוד ציפיתי לראות את פאנק, אבל גם MVP היה נוסטלגיה והחיבוק של לסנר ובנג'מין הרג אותי מצחוק, ולסיכום הראמבל בנים היה באמת טוב.

5. השאר היה ככה ככה.

6. מי היה מאמין שיום אחד נקבל את שיימוס כאלוף ויום אחר הוא ידחק לפרי שואו.

7. מעניין כמה סיכות מהדק יצטרכו לשים לבת' פיניקס על הפציעה בראש.

ירון316

New member
התגובה השנתית שלי

יכול להיות שלעולם לא יהיה פופ גדול יותר מזה שקיבל אוסטין כשבא לעזור לפולי לזכות באליפות הראשונה אי שם בראו 99, אבל הכניסה של אדג' בלי ספק היא השנייה. מרגש

למעלה