מלחמות ליל רביעי- שבוע רביעי

Diunim

New member
NXT

ריאה ריפלי ניצחה את ביאנקה בלייר אחרי ריפטייד, כשלקראת סוף הקרב איו שיראי תקפה את ריפלי וקנדיס לארי עצרה אותה.
&nbsp
פיט דאן וטיילר בייט מתראיינים ואומרים שדמיאן פריסט עשה מה שצריך לעשות, אבל שלא אכפת לדאן מקיליאן דיין.
&nbsp
מאט רידל ניצח את קאמרון גרימס אחרי ברודרק. לאחר הקרב גרימס התעצבן על מעריצים וטיילר בייט תקף אותו.
&nbsp
דומיניק דיג'קוביק התחמם ואמר שהלילה הוא ימלא את הבטחתו ויהפוך לאלוף.
&nbsp
מוקדם יותר היום, ויליאם ריגל קבע שטייגן נוקס ודאקוטה קאי יילחמו מול מרינה שפיר וג'סמין דיוק, והמנצחות יקבלו קרב בשבוע הבא מול הקאבוקי ווריורס.
&nbsp
בריזאנגו ואיסאיה "סוורב" סקוט ניצחו את הפורגוטן סאנס אחרי בעיטה לעורף של בלייק מסקוט.
&nbsp
האנדספיוטד ארה מדברים ורודריק סטרונג אומר שלמרות שריגל מנסה לדפוק אותו, הוא יוכיח שהוא הכי טוב.
&nbsp
קיליאן דיין אומר שפיט דאן ניסה לשבור לו את האצבעות אז הוא ישבור אותו.
&nbsp
אנג'ל גארזה ניצח את "ג'נטלמן" ג'ק גאלאהר אחרי ספרינגבורד מונסולט. ליו ראש פרשן.
&nbsp
קרב טעינה לכתר: טייגן נוקס ודאקוטה קאי ניצחו את מרינה שפיר וג'סמין דיוק (ע' שיינה באזלר) אחרי שייניאסט וויזארד של נוקס לדיוק. לאחר הקרב הקאבוקי ווריורס הופיעו על המסך ואמרו שינצחו אותן בשבוע הבא.
&nbsp
קית' לי מתראיין ואומר שהלילה הוא יהפוך לאלוף הצפון אמריקני.
&nbsp
אליפות צפון אמריקנית: רודריק סטרונג ניצח את דומיניק דיג'קוביק ואת קית' לי אחרי ברכיה ללי. לאחר הקרב האנדיספיוטד ארה תקפו את לי אבל טומאסו צ'יאמפה יצא עם ג'וני גארגאנו, ואז גם פין באלור הצטרף אליהם. לפתע באלור פגע בגארגאנו עם בעיטה, וצ'יאמפה חטף מהאנדיספיוטד ארה. באלור נתן לגארגאנו דרופקיק אל מחסום האבטחה ו-1916 על הרמפה.

חיא2

New member
הקרב הפותח של ריאה וביאנקה היה דוגמה

למריחת זמן. היה משעמם מאוד, כך שחמש הדקות של הפרסומות עניינו אותי יותר, מהמשך הקרב ששודר בצד שמאל של המסך. היה ברור שריאה תנצח, ובאמצע הקרב שאלתי את עצמי- איך התסריטאי יערוך את השינוי לאחר כל החבטות , המכות וה"התעללות" שריאה עברה. זוכרים את הדיון שלנו על הסיום של HELL IN CELL האחרון? על חוסר האמינות של הפינישר של רולינס?
כך בדיוק בקרב הזה, זה כלכך בלט. לפתרון קוראים בדרמה "האל מן המכונה" [ דאוס אקס מכינה ], שתי מתאבקות אחרות מגיעות והופכות את הקערה לגמרי על פיה, וריאה מנצחת. הורייי, הידד, הללויה.

Diunim

New member
AEW דיינמייט

טורניר אליפות הזוגות, חצי גמר: הלוצ'ה בראדרס ניצחו את פרייבט פארטי אחרי פיר פקטור/גטו סטומפ לקוואן.
&nbsp
כריסטופר דניאלס יחזור עוד שישה או שמונה שבועות.
&nbsp
טורניר אליפות הזוגות, חצי גמר: SCU (פרנקי קאזריאן וסקורפיו סקיי) ניצחו את הדארק אורדר (איבל אונו וסטו גרייסון) לאחר SCU לייטר לאונו.
&nbsp
"הקלינר" קני אומגה ניצח את "באד בוי" ג'ואי ג'נילה אחרי וואן ווינגד אנג'ל.
&nbsp
קודי בזירה אבל המעגל הפנימי מונעים ממנו לדבר מתא האח"מים. קודי מאיים עליהם וכריס ג'ריקו אומר לו שהוא לא יבוא כי הוא כלבה. קודי מטפס למעלה ועוצר. דאסטין רודס בא ואז גם MJF. לאחר מכן DDP יוצא והמעגל הפנימי נועלים את הדלת. קודי שובר את הזכוכית והם מתקוטטים עד שמפרידים ביניהם.
&nbsp
היאנג באקס ניצחו את הבסט פרנדס (ע' אורנג' קאסידי) אחרי מור בנג פור יור באק על צ'אק. לאחר הקרב הם הסכימו לאתגר של סנטנה ואורטיז.
&nbsp
דוקטור בריט בייקר ניצחה את ג'יימי הייטר אחרי לוקג'ו. לאחר מכן ברנדי רודס תקפה אותה וסירבה להסביר.
&nbsp
"הדת' ריידר" ג'ון מוקסלי נלחם מול "הבסטרד" פאק עד שהזמן נגמר. לאחר הקרב מוקסלי תקף את השופט.

oronm316

New member
חייב לומר משהו על הקרבות זוגות וקני אומגה

הזוגות זה פשוט ספוטפס משעמם וגרוע (אולי חוץ מהיאנג באקס)... אפס מכירה המון בוצ׳ים... על גבול הקירקס... קשה לי להבין את הקהל שם שמשתגע מזה...
&nbsp
הקרב של קני אומגה היה מעולה. עוד קצת מכירה והיה בכלל טוב.
&nbsp
מבחינתי הדבר הכי טוב בתוכנית זה קודי וג׳ריקו. פשוט הרגשה של רסלינג אמיתי (הרסלינג והפרומואים)

חיא2

New member
אז צפיתי ב- NWA, עם קורנט כפרשן

ועם מתאבקים מ- TNA.
די עצוב, או שהתרגלנו לעבודת המצלמה וה"תפאורה" המנצנצת של WWE . הצילום "כהה", צפיתי בקרב של שתי מתאבקות - תנועתיות כבדה, הזכירו לי תלמידות תיכון בתרגיל של בגרות, כלכך איטיות. הכל נראה "עני" ולא ממש מושך.

Double DU

New member
וואלה

דווקא אחלה תוכניות, האחרונה הייתה יותר מדי קצרה לטעמי.
יש פרומואים מעולים ומתאבקים מאוד מוכשרים.

בשביל תוכנית יוטיוב שבועית שווה מאוד להמשיך לעקוב, זה כמובן לא אלטרנטיבה לכלום כרגע. אולי בהמשך כשהם יפתחו את המוצר שלהם ואולי לא.

בכל מקרה, הם מקבלים תגובות מעולות ברשת.

Yonipac

New member
Rייטינג

AEW
936,00 צופים (רייטינג 18-49 0.45)
NXT
698,000 (רייטינג 18-49 - 0.21)
לאחר 4 שבועות אפשר לעשות סיכום ביניים:
2 התוכניות ממשיכות לרדת ברייטינג, AEW ממשיכה להוביל. כרגע, ה"מלחמה" לא עושה טוב ל-2 התוכניות כשכל אחת כנראה מפסידה קהל צופים נאמן. מי שבאמת נפגעים מזה לדעתי, הם ה-AEW (למרות הניצחונות הרצופים) כשתוכנית הדגל שלהם יורדת ממיליון צופים ו-WWE יכולים להמשיך לישון בשקט עם ראו וסמאק.

למעלה