שרשור RAW

Diunim

New member
אירועים חשובים

ריק פלייר יוצא ואומר שהצוות שלו ינצח את הצוות של הוגאן. אחרי ירידות על הקהל, הוא חושף את החבר האחרון בצוות שלו, דרו מקינטייר. מקינטייר אומר לפלייר להסתכל מה הוא יעשה לצוות של הוגאן.
&nbsp
דרו מקינטייר (ע' ריק פלייר) ניצח את ריקושט אחרי קליימור. במהלך הקרב ריק פלייר אמר להוגאן שהם יפגשו ביום שישי. לאחר מכן מקינטייר תקף את ריקושט ונתן לו אינברטד אלבמה סלאם על המדרגות.
&nbsp
ה-OC מדברים על כמה שהם טובים ושהסטריט פרופיטס הם כלום.
&nbsp
אליסטר בלאק אומר שיש סיבה לטירוף והלילה הוא יראה לכולם מי הוא.
&nbsp
אליסטר בלאק ניצח ג'ובר אחרי בלאק מאס.
&nbsp
ג'רי לולר מארח את חצר המלך עם רוסב. לולר מזכיר לו מה לאשלי ולאנה עשו לו, ואומר שרוסב כנראה שלח יותר מדי כסף למשפחה בבולגריה ומנע ממנה לדגמן. רוסב מאשים את לאשלי. הוא מתפלל שלאנה תחזור. לאשלי ולאנה מופיעים על המסך במסעדה שרוסב הבטיח לקחת אותה אליה. רוסב מתעצבן ומחליט ללכת למסעדה.
&nbsp
אנדרדה (ע' סלינה וגה) ניצח את סין קארה אחרי האמרלוק DDT.
&nbsp
אומברטו קארילו מדבר על הקרב ואומר שהוא יהיה אלוף לפני אנדרדה.
&nbsp
הסטריט פרופיטס יורדים על ה-OC ואומרים שמצאו שותף שלא מחבב את ה-OC.
&nbsp
R טרות' הולך מאחורי הקלעים ומוצמד בידי סוניל סינג' שזוכה בתואר 24/7.
&nbsp
הווייקינג ריידרס ניצחו את קורט הוקינס וזאק ריידר אחרי וייקינג אקספריינס.
&nbsp
לאשלי ולאנה מסרבים להתפנות מהמסעדה למרות שהמנהל מזהיר אותם שרוסב בדרך. לאחר מכן רוסב בא ותקף את לאשלי עד שנעצר בידי שוטרים.
&nbsp
ריי מיסטריו מגיע לזירה עם גבס. הוא אומר שהוא מאמן את קיין ולסקז. הוא מודה לקהל ואז פול היימן מופיע על המסך. היימן מזהיר את ריי ואומר שלסנר ינקום בקיין ולסקז. ריי צורח בספרדית ושלטון בנג'מין מגיע לעצור אותו. הוא אומר שהוא החבר הכי טוב של ברוק לסנר מימיהם באוניברסיטה ודוחף את ריי. ולסקז יוצא וגורם לשלטון להיכנע לחניקה.
&nbsp
סת' רולינס מתראיין ואומר שבריי ווייאט שונה מכולם ולהילחם מולו משנה אותו. לאחר מכן הוא פונה לאומברטו קארילו ואומר לו שאם הוא רוצה להיות אלוף, שילחם מולו.
&nbsp
סת' רולינס ניצח את אומברטו קארילו אחרי קורב סטומפ. לאחר הקרב הם לחצו ידיים.
&nbsp
R טרות' מנסה לזכות בתואר 24/7 שוב, אבל מצמיד את סמיר ולא את סוניל.
&nbsp
הסטריט פרופיטס וקווין אוונס (שהגיע רק בסוף) ניצחו את ה-OC אחרי פרוג ספלאש של פורד לאנדרסון.

חיא2

New member
אז

לאשלי חוזר, ומקבל "וואחד סיפור", רומנטיקה, בגידה, אלימות וקנאה. טלנובלה ממש

שמח שהוויקינג ריידרס מצליחים. שוב העלימו את AOP - מה קורה עם הצמד הזה?

חיא2

New member
אז לא העלימו את AOP

יש להם את אותה "פרסומת" קבועה - כולם מפחדים מאתנו, נסיון ליצור "פיוד" בין ראו לסמאקדאון... מעניין מתי יישלפו בפועל אחרי הקדימונים האלה.

Aberforth

New member
WTF?!

קראתי את התוצאות ונתקלתי במילים "צוות הוגאן" ו"צוות פלייר", הסתכלתי על התאריך כדי לבדוק שאנחנו עדיין ב2019 והפורום של תפוז לא חזר 40 שנה אחורה לשנות ה80, כי בואו נודה על האמת, זה יכול לקרות. ואני עדיין לא מבין איך זה אפשרי? למה שהם יופיעו באירוע כלשהו?

שי מילר

New member
מנהל
לא שאני מגן

חלילה על בית האבות הזה, אבל מסיבות לא ברורות (ככל הנראה נוסטלגיות) הקהל בארה"ב די אוהב לראות את צמד הקשישים האלה. יש לציין שהיה רייטינג סביר בהחלט בסגמנט שלהם אצל מיז TV.

אני גם אוסיף שהם לא יתאבקו (לפחות בינתיים!) אלא רק ייצפו מהצד וינסו לשמור על bragging rights. יש להבאתם לערב הסעודית ערך שיווקי כלשהו, במיוחד עבור צופים לובשי גלביות שרצו לראות את יוקוזונה ואולטימט ווריור או לפחות את רנדי סבאג'.

Aberforth

New member
בערב הסעודית מושג הזמן עובד אחרת?

כי אחרת אני לא מבין את הרצון הזה.

kendog keds

New member
פשוט יש להם כזו צנזורה על האינטרנט

שהם מקבלים את השידורים באיחור של 25 שנה

חיא2

New member
.. או שלא

מזמן לא ראיתי אדם מבוגר בזקנתו המבישה כמו לצפות בריק פלייר, "נער הטבע" ב- RAW האחרון.
הלז צורח ונובח ומשמיע את כל הקולות וגם זז את התנועות שעשוהו "נער הטבע", אבל זה פאתטי כלכך עד מעורר רחמים, כשרואים אותי ליד כל הצעירים ממנו. ואם לא די בכך, אז דרו מקינטייר [ שאין לו בדיוק יכלת בימתית מי יודע מה, שהוא בול עץ חסר גמישות, שחקן צוות די מחורבן ו"פסיכי" עאלק...] חיקה את הוגאן ותנועותיו הטיפוסיות על הבמה, מבלי לקלוט שבכך הוא גם לועג לטיפש, פלייר, שבשולי הזירה.
אכן, צמד חמד של"הילים" מיושנים וסרי טעם. [ לא יזיק למקינטייר ללבוש מכנסיים, הם ייראו מצוין עליו, יותר מהתחתונים שבקושי יש בהם בליטה
]

oronm316

New member
האמת שאני חושב שפלייר

היה טוב מאוד... הייתי מאוד שמח לקבל אותו בתור מנג׳ר. הוא יכול לעשות פלאים להרבה מתאבקים בלי כריזמה...

Double DU

New member
לא מבין את הבעיה

אם נגיד WWE היו מופיעים מחר בישראל, לא היית רוצה לראות קרב חמישיות ששתי אגדות כמו הוגאן ופלייר נמצאים משני צידי הזירה?

Double DU

New member
דיעות

הקרב של מקינטייר נגד ריקושט היה אדיר!

בכורה נחמדה לאומברטו, נראה שיש לו עתיד בעסק.

הסטריט פרופיסט נראים מעולים, קצת היה מוגזם לשים את הבכורה של במיינאיבנט.

למעלה