לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1489714,897 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'שרשור סמאקדאון'
שרשור סמאקדאון
19/10/2019 | 11:33
6
12
לצפיה ב-' אירועים חשובים '
אירועים חשובים
19/10/2019 | 11:34
4
109
אליפות בין יבשתית: רומן ריינס ניצח את שינסוקה נאקאמורה (ע' סאמי זיין) בפסילה לאחר שהמלך קורבין תקף את ריינס עם השרביט. לאחר הקרב דניאל בריאן הציל את ריינס אבל חטף קינשאסה.

הניו דיי והאבי מאשינרי דיברו על קרב הגאנטלט זוגות בקראון ג'ול ועודדו את קופי קינגסטון עם תערובת פנקייק.

שורטי גייבל ניצח את קורטיס אקסל (ע' בו דאלאס) אחרי אנקל לוק. לאחר הקרב גייבל אמר שזה מי שהוא, והוא לא מתחבא: הוא שורטי ג'י.

האלק הוגאן התראיין בסקייפ ואומר שהוא חשב על מי שיחליף את סת' רולינס כקפטן הצוות שלו.

האבי מאשינרי והניו דיי ניצחו את הרבייבל, רוברט רוד ודולף זיגלר אחרי מידנייט האוור לדוסון.

המיז מארח מיז TV עם ביילי וסשה בנקס. בנקס אומרת שביילי היא היחידה שזכתה גם בתואר NXT לנשים, גם בתארי הזוגות לנשים וגם בשני תארי הנשים. ביילי אומרת שהיא לא חייבת הסברים לאף אחד. המיז משווה אותה לברוק לסנר. ביילי אומרת שכל שבוע היא נתנה והמעריצים לקחו. היא רצתה לשנות את העולם ואף אחד לא חיבק אותה בהאל אין א סאל. היא אומרת שכולן עצלניות וההשראה היחידה שיש לה לתת היא שהחיים מסריחים ואז אתה מת. ניקי קרוס יוצאת ואומרת שכשהיא תנצח אותה היא תתן לה חיבוק.

קרב משושה, המנצחת תקבל קרב מול ביילי: ניקי קרוס ניצחה את דיינה ברוק, לייסי אוונס, מנדי רוז, סוניה דוויל וכרמלה אחרי סווינגינג נאקברייקר לרוז.

ברון סטרומן ניצח את דרו גולאק (שניסה לתת פרומו לפני) אחרי פאוורסלאם בריצה.

הקפטן של צוות הוגאן: רומן ריינס.

דניאל בריאן ורומן ריינס ניצחו את המלך קורבין ושינסוקה נאקאמורה (ע' סאמי זיין) אחרי ברכיה לנאקאמורה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'דעה'
דעה
20/10/2019 | 16:30
3
70
לא הגיוני שנאקאמורה יפסיד פעמיים בתוכנית אחת..הוא פשוט רמה אחת מעל כולם.
משום מה זה מרגיש לי כאילו בריאן יבצע טרן על ריינס מתישהו, לא יודע למה.
ועוד משהו אחד - ריינס כל כך מאוס!!
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'למה אתה כלכך לא סובל את ריינס?'
למה אתה כלכך לא סובל את ריינס?
21/10/2019 | 14:55
2
62
אני מאוד מעריך אותו.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'סיבה אחת פשוטה'
סיבה אחת פשוטה
<< ההודעה הנוכחית
21/10/2019 | 19:50
1
70
מעולם לא הייתי חסיד פייסים. אני חושב שריינס פייס רע מאוד, מעדיף אותו בהרבה בתור היל. מרגיש לי כאילו הוא תקוע בגרון כשהוא פייס.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הבנתי, זה כמו שאני תמיד אוהב את "הרעים" בסרטים'
הבנתי, זה כמו שאני תמיד אוהב את "הרעים" בסרטים
21/10/2019 | 20:01
61
האמת, פייס או היל, הוא דוגמה כמט אייקונית [ כמו הקאובוי עם הסגריה ] לגבר אמריקאי מושלם. המראה המושלם, הפנים הגבריות ועם זאת כלל לא גסות.
אני שמח שהוא לא מופיע עם התחתונים כמו רנדי, כאילו.. די כבר עם זה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
21/10/2019 | 16:03
66
שהמיז השווה את ביילי וסשה בנקס ללסנר והייימן חחח

ואהבתי גם...בעצם שום דבר חוץ מזה.
היאבקות WWE >>

הודעות אחרונות

10:53 | 20.11.19 Diunim
05:13 | 19.11.19 Diunim
10:51 | 16.11.19 Diunim
05:13 | 12.11.19 Diunim
12:52 | 10.11.19 Diunim
09:50 | 09.11.19 Diunim
09:23 | 06.11.19 Diunim
05:25 | 05.11.19 Diunim
16:57 | 02.11.19 חיא2
09:46 | 02.11.19 Diunim

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ