שרשור סמאקדאון

Diunim

New member
אירועים חשובים

אליפות בין יבשתית: רומן ריינס ניצח את שינסוקה נאקאמורה (ע' סאמי זיין) בפסילה לאחר שהמלך קורבין תקף את ריינס עם השרביט. לאחר הקרב דניאל בריאן הציל את ריינס אבל חטף קינשאסה.
&nbsp
הניו דיי והאבי מאשינרי דיברו על קרב הגאנטלט זוגות בקראון ג'ול ועודדו את קופי קינגסטון עם תערובת פנקייק.
&nbsp
שורטי גייבל ניצח את קורטיס אקסל (ע' בו דאלאס) אחרי אנקל לוק. לאחר הקרב גייבל אמר שזה מי שהוא, והוא לא מתחבא: הוא שורטי ג'י.
&nbsp
האלק הוגאן התראיין בסקייפ ואומר שהוא חשב על מי שיחליף את סת' רולינס כקפטן הצוות שלו.
&nbsp
האבי מאשינרי והניו דיי ניצחו את הרבייבל, רוברט רוד ודולף זיגלר אחרי מידנייט האוור לדוסון.
&nbsp
המיז מארח מיז TV עם ביילי וסשה בנקס. בנקס אומרת שביילי היא היחידה שזכתה גם בתואר NXT לנשים, גם בתארי הזוגות לנשים וגם בשני תארי הנשים. ביילי אומרת שהיא לא חייבת הסברים לאף אחד. המיז משווה אותה לברוק לסנר. ביילי אומרת שכל שבוע היא נתנה והמעריצים לקחו. היא רצתה לשנות את העולם ואף אחד לא חיבק אותה בהאל אין א סאל. היא אומרת שכולן עצלניות וההשראה היחידה שיש לה לתת היא שהחיים מסריחים ואז אתה מת. ניקי קרוס יוצאת ואומרת שכשהיא תנצח אותה היא תתן לה חיבוק.
&nbsp
קרב משושה, המנצחת תקבל קרב מול ביילי: ניקי קרוס ניצחה את דיינה ברוק, לייסי אוונס, מנדי רוז, סוניה דוויל וכרמלה אחרי סווינגינג נאקברייקר לרוז.
&nbsp
ברון סטרומן ניצח את דרו גולאק (שניסה לתת פרומו לפני) אחרי פאוורסלאם בריצה.
&nbsp
הקפטן של צוות הוגאן: רומן ריינס.
&nbsp
דניאל בריאן ורומן ריינס ניצחו את המלך קורבין ושינסוקה נאקאמורה (ע' סאמי זיין) אחרי ברכיה לנאקאמורה.

rkoron

New member
דעה

לא הגיוני שנאקאמורה יפסיד פעמיים בתוכנית אחת..הוא פשוט רמה אחת מעל כולם.
משום מה זה מרגיש לי כאילו בריאן יבצע טרן על ריינס מתישהו, לא יודע למה.
ועוד משהו אחד - ריינס כל כך מאוס!!

rkoron

New member
סיבה אחת פשוטה

מעולם לא הייתי חסיד פייסים. אני חושב שריינס פייס רע מאוד, מעדיף אותו בהרבה בתור היל. מרגיש לי כאילו הוא תקוע בגרון כשהוא פייס.

חיא2

New member
הבנתי, זה כמו שאני תמיד אוהב את "הרעים" בסרטים

האמת, פייס או היל, הוא דוגמה כמט אייקונית [ כמו הקאובוי עם הסגריה ] לגבר אמריקאי מושלם. המראה המושלם, הפנים הגבריות ועם זאת כלל לא גסות.
אני שמח שהוא לא מופיע עם התחתונים כמו רנדי, כאילו.. די כבר עם זה.

Double DU

New member
אהבתי

שהמיז השווה את ביילי וסשה בנקס ללסנר והייימן חחח

ואהבתי גם...בעצם שום דבר חוץ מזה.

למעלה