שרשור מלחמות ליל רביעי!

Diunim

New member
שרשור מלחמות ליל רביעי!

גבירותיי ורבותיי, לראשונה מזה תשע שנים, ארגון היאבקות נוסף מנסה להתחרות ב-WWE!

NXT של טריפל אייץ' מצד אחד. AEW של קודי רודס מצד שני.

ימי רביעי לא נראים אותו הדבר!

Diunim

New member
NXT

אליפות NXT: אדם קול ניצח את מאט רידל אחרי לאסט שוט. לאחר הקרב, פין באלור בא והכריז על חזרתו.
&nbsp
וולבטין דרים מאתגר את רודריק סטרונג לקרב על אליפות צפון אמריקה בלי התערבויות של האנדיספיוטד ארה.
&nbsp
איאו שיראי ניצחה את מיה יים אחרי מונסולט.
&nbsp
ג'וני גארגאנו ניצח את שיין ת'ורן אחרי בעיטה ללסת.
&nbsp
אליפות NXT לנשים: שיינה בזלר ניצחה את קנדיס לארי אחרי קיראפודה.
&nbsp
פין דאן ניצח את דני בורץ' אחרי ביטר אנד. לאחר הקרב, דמיאן פריסט תקף אותו.
&nbsp
אליפות הזוגות: האנדיספיוטד ארה (קייל או'ריילי ובובי פיש) ניצחו את הסטריט פרופיטס (אנג'לו דוקינס ומונטז פורד) אחרי היי-לו לפורד והתערבות מצד רודריק סטרונג. לאחר הקרב, האנדיספיוטד ארה חגגו כולם, ואז טומאסו צ'יאמפה יצא והסתכל על האליפות של אדם קול.

Diunim

New member
AEW דיינמייט

קודי (ע' ברנדי רודס) ניצח את סאמי גווארה אחרי אינסייד קריידל. לאחר הקרב, קודי התראיין ולחץ יד עם גווארה, אבל כריס ג'ריקו תקף אותו ונתן לו קוד ברייקר. לאחר מכן הוא נתן לו פאוורבומב בין שני כיסאות והציג את עצמו כאלוף.
&nbsp
MJF ניצח את בראנדון קאטלר לאחר סולט אוף דה ארת' ארמבר.
&nbsp
אנחליקו וג'ק אוונס מתווכחים עם קווין סמית' וג'ייסון מיוז, ופרייבט פארטי באים לעזור לסמית' ומיוז.
&nbsp
SCU (דניאלס וקאזאריאן) יורדים על וושינגטון הבירה. סקורפיו סקיי אומר שלא ישתתף בטורניר הזוגות ושכריסטופר דניאלס ופרנקי קאזאריאן יזכו בתארים. הלוצ'ה בראדרס יוצאים ואומרים שהם יראו שהם הצמד הכי טוב בפלנטה. פנטגון יורק ערפל בפנים של דניאלס והם מתקוטטים עד שמפרידים ביניהם.
&nbsp
כריס ג'ריקו מנסה להלהיב את אורטיז וסנטנה.
&nbsp
פאק ניצח את האנגמן פייג' אחרי בלאק ארו וברוטלייזר.
&nbsp
אליפות הנשים של AEW: ריהו ניצחה את נילה רוס אחרי ברכיה לפנים. לאחר הקרב ריהו התראיינה אבל נילה רוס תקפה אותה ונתנה פאוורבומב למראיין. לבסוף קני אומגה רץ להציל אותו.
&nbsp
כריס ג'ריקו, סנטנה ואורטיז ניצחו את האליט (קני אומגה והיאנג באקס) לאחר ג'ודס אפקט לניק ג'קסון. במהלך הקרב, ג'ון מוקסלי תקף את קני אומגה והעביר אותו דרך שולחן זכוכית עם דת' ריידר. לאחר הקרב, ההילים המשיכו לתקוף את האליט עד שקודי רץ לתקוף את ג'ריקו. גווארה רץ לתקוף את קודי ודאסטין רודס בא להצלה, אבל אז ג'ייק הייגר תקף את כולם. הוא העביר את דאסטין רודס דרך שולחן השדרנים עם גאטוורנץ' פאוורבומב, ואילו ג'ריקו נתן לקודי ג'ודאס אפקט, כך שהתכנית הראשונה הסתיימה בחגיגה של חמשת ההילים.

oronm316

New member
דעה לא מפורטת על 2 התוכניות

בNXT ההפקה פשוטה לעומת ה-AEW שברמת הראו (מבחינת הארנה וכמות הקהל)
&nbsp
הקרב בין אדם קול למאט רידל היה אדיר. הכי טוב בין 2 התוכניות. אין קרבות כאלו בWWE (רק בNXT כמובן).
AEW כתוכנית היה טוב. לא משהו ספציפי שאני יכול להצביע עליו אבל יש עניין לתוכניות הבאות
&nbsp
לדעתי הקאסט של NXT הרבה יותר איכותי

חיא2

New member
אך בל נשכח NXT מקודם תדיר ע"י ה- WWE

כך שאני מניח, שהמיומנות, העושר והידע הנרכש של WWE עוזר.

Diunim

New member
קודם כל אני לא. אני קורא דיווחים ומתרגם

אבל יש דרכים גם לצפות באי-אלו אתרים.

חיא2

New member
תודה רבה, תבורך

כן, אני יודע בהחלט. AEW יש להם אתר, יש הרבה קרבות ביו-טיוב, בהחלט.
חג שמח וכל הכבוד לך על העבודה שאתה עושה למעננו

שנה טובה וחתימה טובה

kendog keds

New member
סוד כמוס

תיכנס לאתר watchwrestling.in כל יום אחרי שמשודרת תוכנית בארה"ב ותוכל לצפות בה

Yonipac

New member
רייטינג!

AEW Dynamite - 0.68 - ממוצע של 1.4 מיליון צופים
NXT - 0.32 - ממוצע של 891,000 צופים

רק לשם השוואה, ראו השיגה באותו שבוע 0.89% רייטינג, ו-2.5 מיליון צופים לאורך 3 שעות (LIVE וצפייה נדחית באותו היום)

oronm316

New member
0.89??

כאילו פעם זה היה 5-6, בשנים האחרונות 2.5-3 ועכשיו רק 0.89???

Yonipac

New member
אכן מוזר

אני לא יודע באיזה סולם זה ובהשוואה למה.. אבל בדקתי בכמה אתרים וזה המספר שמציגים, ועוד אומרים שהWWE מבסוטים ממנו בהשוואה לשנה שעברה.
אז או שהמצב באמת פקקט, או שהסטרימינג שינה את חוקי המשחק, או שאני ניזון מאתרים עם מידע לא משהו. אבל בקשר לזה שAEW אכלו את NXT ביום רביעי - אין שום ספק.

חיא2

New member
לפי מקורות מה - WWE - כלומר פרסום עצמי

תחת הכותרת - הידעת?
הם משווים את הרייטינג שלהם מול שלוש הרשתות הגדולות ותכניות דגל שלהן: - שם מצבה של RAW מזהיר ביותר.
לך תדע..

kendog keds

New member
איך זה הגיוני

ש-0.68 משקף 1.4 מיליון
אבל 0.32 שזה פחות מחצי משקף 891,000?
ומצד שני 0.89, שזה פחות משליש הפרש מ-0.68, משקף 2.5 מיליון
משהו במתמטיקה פה מעוות לגמרי

Yonipac

New member
נראה לי שכמות הצופים

זה בסה"כ כמה אנשים צפו, לא לאורך כל התוכנית כולה - ואחוזי הרייטינג זה ממוצע של מספר צופים לאורך כל התוכנית.
או שאין לי מושג.

Diunim

New member
בגלל זה אני מתגעגע לניינטיז

נקודת רייטינג אחת הייתה שווה אז מיליון צופים בערך.
&nbsp
הכול היה ברור.

SmarKickers

New member
הסבר פשוט על הרייטינג-

מדובר ברייטינג בקרב צופים בגילאי 18-49, פילוח הגילאים הכי חשוב לפרסומות.
ככה ששאר הצופים שאתה מפספס הם הצעירים יותר, ומעל 50. מעל 50 זה החלק הכי חזק של הדביה, 18-49 חלש, בני נוער-מזעזע.
אצל אליט בדיוק ההפך. 50+ הכי חלש, בני נוער ו18-49 חזקים מאוד. הבדל ברור.
שמחתי לעזור.
מאור אילן :)

למעלה