לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1471514,715 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'מישהו כאן אאל"ט כינה אותי סמארק'
מישהו כאן אאל"ט כינה אותי סמארק
15/05/2019 | 11:41
6
130
לא ממש התעצלתי וחיפשתי מילון מונחי התאבקות, יש כמובן אחד ישן מאוד כאן, שלא מופיעים בו למשל סוגי ה"פינישים", אבל יש סמארק, אחד שלא יודע כלום, אוהד חובבן שלא מכיר מושגים [ יש לזלזל בו כמובן ] ובמקום אחר, אחד שחושב שמצפייה הוא יודע הרבה
אז החלטתי לחפש וכל מושג שיעלה ואני לא מבין, אקרא בגוגל.. עכשיו קראתי על "קוסט טו קוסט", הבנתי מסרטון קצר ביו-טיוב שזה הפיניש של  שיין מקמהאן.
חח
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אולי כדאי שתעיף מבט על זה'
אולי כדאי שתעיף מבט על זה
15/05/2019 | 19:50
5
94
לצפיה ב-'אז אני "מארק" - חחח ועכשיו אני סמארק?'
אז אני "מארק" - חחח ועכשיו אני סמארק?
<< ההודעה הנוכחית
16/05/2019 | 08:42
4
66
לא נעלבתי בכלל, נהפוך הוא. זה דירבן אותי לרוץ ולחפש משמעות של מלים שמשתמשים כאן באופן שוטף מתוך הנחה שכל מי שקורא כותב מבין אותן.
סמארק בסלנג יהודי-אשכנזי זה המוקוס שיוצא מהאף או לפעמים יריקה מלאת ריר ירוק ודוחה.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'לא משנה אם אתה מארק או סמארק'
לא משנה אם אתה מארק או סמארק
16/05/2019 | 18:44
3
63
בכל מקרה כאן זה המקום לדבר על זה
רוב חברי הפורום נוטים להיחשב לסמארקים, אוהדים חכמים שמבינים איך הענף פועל
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-' הבן שלי ישתגע כשפתאום'
הבן שלי ישתגע כשפתאום
17/05/2019 | 07:24
2
55
אתחיל לדבר איתו בשפת ההיאבקות, ורק לחשוב שאני חיברתי אותו לתחביב הזה שלי
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'תראה בגדול'
תראה בגדול
17/05/2019 | 14:45
1
51
WWE מחפשים קהל יעד של גילאי 18-34 לצד ילדים קטנים
אם הם תפסו אותך ואת הבן, סימן שהצליח להם.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אני נתפסתי כבר לפני שנים רבות'
אני נתפסתי כבר לפני שנים רבות
17/05/2019 | 19:24
49
עם האחים הבלונדיניים. פעם בטלוויזיה היחידה שהיתה כאן הראו תוכניות היאבקות, ו"נתפסתי". נתפסתי גם ל- סומו, ואני מנוי על כמה ערוצים ביו-טיוב. אני גם מנוי ביו-טיוב על ליגת ההיאבקות ביפן.
הבעיה בארץ שמחירי המנוי על ערוצי הספורט מופקעים לגמרי בלשון המעטה אבל אני צופה ומשלם ומקטר.
היאבקות WWE >>

הודעות אחרונות

06:31 | 21.05.19 Diunim
06:15 | 20.05.19 Diunim
10:33 | 17.05.19 nWoreborn
15:41 | 15.05.19 Yonipac
11:41 | 15.05.19 חביף1
10:48 | 15.05.19 Diunim
22:57 | 14.05.19 אורחים בפורום
06:25 | 14.05.19 Diunim
20:09 | 11.05.19 חביף112
15:47 | 11.05.19 שי מילר
13:21 | 08.05.19 Diunim
08:38 | 07.05.19 אורחים בפורום
15:23 | 06.05.19 סלים וארזה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ