שאלה על היכל התהילה (מכיל ספוילר)

Aberforth

New member
שאלה על היכל התהילה (מכיל ספוילר)

DX נכנסים להיכל התהילה. מה המחשבות שלכם בנוגע לזה?

האם זה ראוי שמי שמנהל את העסק יכניס את עצמו להיכל התהילה?
האם מגיע לשון מייקלס פעמיים היכל תהילה?
למה מקטינים את צ'יינה עם הכנסתה להיכל התהילה בתוך סטייבל?
האם אין מתאבקים רבים שראויים להיכנס להיכל התהילה לפני שמישהו נכנס פעמיים?
האם זה מהלך פוליטי ובעתיד נראה גם את אבולושן ורוקרס נכנסים להיכל התהילה?
האם זה גורם להיכל התהילה לאבד מהערך שלו? או לא?

אשמח לקרוא את הדעות שלכם.

Diunim

New member
לא מבין את הבעיה

האם יש בעיה שטריפל אייץ' ייכנס להיכל התהילה? לדעתי הוא ראוי מאוד. למה לחכות עד שימות?
&nbsp
האם לשון מייקלס מגיע? האם לריק פלייר מגיע שצירפו אותו פעמיים? אם כן אז כן.
&nbsp
צ'יינה עם כל הכבוד הייתה רוב תקופתה במסגרת הסטייבל הזה.
&nbsp
אני חושב שאולי את הרוקרס כן, אבל את באטיסטה ואורטון יכניסו בפני עצמם.
&nbsp
אבל הנקודה הכי חשובה היא הערך של היכל התהילה - לדבר הזה אין באמת ערך, זה לא באמת משהו חשוב מדי, אלא כלי פוליטי.

kendog keds

New member
יותר כלי כלכלי מפוליטי

הם צריכים למכור כרטיסים כל שנה וזה נהיה חלק לא מבוטל מההכנסה שלהם בסופש רסלמניה, אז הם ישימו מי שהם יחשבו שיהיה מעניין ויביא אנשים לקנות כרטיסים

Diunim

New member
לא מבין את הבעיה

האם יש בעיה שטריפל אייץ' ייכנס להיכל התהילה? לדעתי הוא ראוי מאוד. למה לחכות עד שימות?
&nbsp
האם לשון מייקלס מגיע? האם לריק פלייר מגיע שצירפו אותו פעמיים? אם כן אז כן.
&nbsp
צ'יינה עם כל הכבוד הייתה רוב תקופתה במסגרת הסטייבל הזה.
&nbsp
אני חושב שאולי את הרוקרס כן, אבל את באטיסטה ואורטון יכניסו בפני עצמם.
&nbsp
אבל הנקודה הכי חשובה היא הערך של היכל התהילה - לדבר הזה אין באמת ערך, זה לא באמת משהו חשוב מדי, אלא כלי פוליטי.

liron50

New member
אין ראוי ולא ראוי

ישימו שם את מי שמוכר הכי טוב.
למה מייק טייסון וסנופ דוג ראויים להיכנס לשם?

dannygoosh

New member
גם אני לא רואה בעיה

אם טריפל אייץ' לא היה מנהל את העסק - האם אז לדעתך היה לו מקום בהיכל התהילה?
אם התשובה שלך היא "כן", אז מה זה משנה שהוא המנהל כרגע? מה שמשנה זה התרומה שלו לעסק ולרגעים הגדולים שלו לאורך כל הקריירה.
&nbsp
אני אישית מעולם לא התחברתי לקטע הזה של "להכניס פעמיים ל-HOF" כמו עם ריק פלייר. אבל יש בזה היגיון מסוים, כי אתה מתייחס לסטייבל כאל מקשה אחת. גם אם לכל אחד מהחברים שלו הייתה קריירה עשירה בכל מקרה, עדיין ראוי לתת כבוד לסטייבל שעשה הרבה בעסק בתור סטייבל.
בסופו של דבר הם די היו הסטייבל שסימל את תקופת האטיטוד וניהל את מלחמות יום שני, אז כן, לדעתי הם ראויים להיכנס בתור DX, בלי קשר לשאר הקריירה האישית שלהם בארגון.
&nbsp
כל שאר השאלות - לדעתי לא ממש רלוונטיות. זה כמו לשאול האם האליפות לא מאבדת מערכה כשאנשים כמו ג'ינדר מאהל מחזיקים בה. או אם לא מגיע לתת למתאבק מסוים לזכות באליפות בפעם הראשונה שלו לפני שנותנים אותה שוב למתאבק שכבר זכה בה. או לשאול אם PPV לא מאבד מערכו אם הוא נערך בסעודיה מול קהל שקט של שייח'ים.
&nbsp
אין פה שום משמעות ספורטיבית, אלא מה שנכון באותו רגע. ואף אחד לא זוכר את ה"משמעות" הזאת לטווח הרחוק.

שי מילר

New member
מנהל
כנראה

האנטר חשב שייראה לא טוב אם הוא יכניס רק את עצמו לבד
אבל מצד שני הוא כבר רצה להיות בהיכל התהילה
אז מצא פיתרון כאילו להכניס את כל הקבוצה
וזה אמור לכאורה להסיר את סימני השאלה מסביב
בגדול זה בסדר, הקבוצה הזאת יצרה מהפך גדול ברסלינג וצריכה להיכלל ב-HOF.
נראלי שפול לבק סגר את כל הפינות לפני שהכריזו על כך.

btvs7

New member
עוד דיעה מתוך whatCulture

בערוץ היוטיוב WhatColuture Wrestling דנו בסוגיה (אגב, למי שלא מכיר, ממליץ לחפש אותו) וניחשו שמדובר בדרך מתחכמת להכניס את צ'יינה להול אוף פיים, מבלי שישימו לב.
מצד אחד, "מגיע לה", ומצד שני ההנהלה ניסו להעלים אותה בגלל, ובכן, אתם יודעים (ומי שלא, שיגגל).
אני מסכים שאין באמת דבר כזה "מגיע", כי ההול אוף פיים הוא אירוע שיווקי, וככה צריך להתיחס אליו. מצד אחד, אין כאן קריטריונים קשיחים וההנהלה יכולה לעשות מה שהיא רוצה. מצד שני, אם יקבלו החלטות מוזרות הם יכולים לפגוע בערך המותג שלהם.
&nbsp

למעלה