ערב טוב - חיטטתי וחיפשתי ולא מצאתי תשובה

חביף1

New member
ערב טוב - חיטטתי וחיפשתי ולא מצאתי תשובה

ג'ון סינה בצעירותו לבש מכנסונים, כיום מכנסי 3/4
פין באלור, ביקיני הדוק
ברון סטרומן - מכנסים ארוכים וגופיה
סת' רולינס מכנסים הדוקים בלי חולצה
מקאינטייר - ביקיני הדוק
יש איזה הגיון? באחד הראיונות רולינס אמר שנמאס לו למרוט שערות ברגליים [ באנגלית זה נשמע יותר טוב ].. האמנם?

dannygoosh

New member
מה השאלה בדיוק?

אתה שואל האם יש היגיון בזה שלכל מתאבק יש תלבושת אחרת? כן, ההיגיון הוא שלכל אחד תהיה ייחודיות ואישיות וגימיק משלו.
לגבי הסיבה של רולינס, אין לי מושג, אבל נשמע הגיוני.

חביף1

New member
חן חן, אם כי הרבה הגיון אין בתשובתך

מדוע ג'ון סינה בעברו לבש צמוד ועכשיו מכנסי 3/4 מזעזעים - כך הוא מגדיר את ייחודו?
שני הענקים - דרו מקינטייר ו - רנדי אורטון לבושים בדיוק באותו בגד ים הדוק והאלבינו או סטרומן לבושים במכנסים ארוכים, לי נראה שישנו איזה "קוד" לבוש סמוי כזה או אחר, אתה אומר שלא.
אז וואללה פסדר, אבל לא להיות מעוצבן סתם

dannygoosh

New member
אתה מחפש חוקיות, ואין

זה לא שאם מתאבק הוא ביגמן אז הוא לבוש X ואם הוא היי פלייר אז הוא יהיה לבוש Y. יש צוות קריאייטיב שמחליט על תלבושות לפי מה שנראה להם שמתאים לדמות. או לפחות ככה זה היה פעם, היום אין לי מושג אם זה הקריאייטיב או המתאבקים עצמם בוחרים את התלבושת.
&nbsp
ג'ון סינה לבש צמוד לפני שהוא הפך ל"ג'ון סינה", כלומר כשהיה לו גימיק אחר ראשוני.
דה רוק, כשרק הגיע ל-WWE, לבש בגד מוזר עם סרטים כחולים משתלשלים ממנו כאילו הוא מסיבת יום הולדת מהלכת, וכשהוא הפך ל"דה רוק" שאנחנו מכירים היום הוא גם החליף את הלוק שלו.

חביף1

New member
תודה רבה רבה

אני סברתי לתומי שיש ענין גם בהתבגרות של המתאבק, מידת ה-סקסאפיל שלו, השיווק שלו לקהלים שונים ומגוונים כולל הסתרת חלקי גוף לא "נאים לכאורה, כמו ברון סטרומן, שבRAW האחרון דאגו שהגופיה תסתיר היטב את הפטמה הסוררת שלו

למעלה