סמקדאון

Nurd4Life

New member
סמקדאון

אחרי שזכה בתואר קצת לפני סרבייבר סירייס 2017 ולאחר 371 יום כאלוף מכהן (זהה למאצ'ו מן במקום ה-8 בכל הזמנים) איי ג'יי סטיילס הפסיד את אליפות ה-WWE לדניאל בריאן

ולא רק זה - לאחר הקרב דניאל בריאן תקף את איי ג'יי סטיילס ובכך השלים את מה שנראה בשבועות האחרונים כמעבר ממעמד הפייס האולטימטיבי לסוג של טווינר וכעת להיל על מלא.
בחודש שבו WWE מאבדים את רומן ריינס כפייס המוביל של החברה הם עושים דווקא שני מהלכי היל טרן גדולים - דין אמברוז ברו ודניאל בריאן בסמקדאון.

כמובן שזה אומר שדניאל בריאן יפגוש את ברוק לסנר ביום ראשון הקרוב בסדרת ההישרדות.

עוד שינוי גדול שנעשה לקארד הוא שבקי לינץ' לא יכולה להתאבק לאחר ששברה את אפה וספגה זעזוע מוח בפלישה שלה יום קודם לרו. היא בחרה את שארלוט כמחליפה שלה בקרב ואפילו חיבקה אותה ואיחלה לה בהצלחה.

דברים נוספים ופחות משמעותיים שקרו:
ג'ף הארדי מחליף את דניאל בריאן בקבוצת ההישרדות של סמקדאון
המיז הפך להיות הקפטן הבלעדי בסמקדאון. הוא זה שהכניס את ג'ף הארדי לקבוצה ורצה להדיח ממנה את המיז. פייג' אמרה לו שיוכל לעשות זאת רק אם ינצח אותו בקרב - דבר שהוא לא הצליח לעשות.
לאחר הקרב רנדי אורטון תכנן לתקוף את מיסטריו שחמק ממנו, אז הוא עשה RKO למיז.
בגזרת הדברים הממש חסרי משמעות - הבאר עם ביג שואו ניצחו (שוב) את ניו דיי. לאחר מכן האוסוז חילקו חולצות סמקדאון לכל הצמדים ברוסטר (וכך גילינו מי הם הצמדים הנוספים ברוסטר) בקרב שלא מתוכנן להיות חלק באירוע אלא בפרי שואו, אבל אני מניח שכן ישפיע על ספירת הניקוד כי אחרת יהיה מספר זוגי של קרבות וזה יהרוס להם את ה-3-4 הקלאסי...

סלים וארזה

New member
מנהל

לא אוהב את ההיל טרן של בריאן. קודם כל מה יהיה עם הפיוד המתמשך מול המיז כששניהם הילים? דבר שני ברוק לסנר נתפס כהיל בעצמו, אז יהיה קרב של היל מול היל? ודבר שלישי בריאן כל כך נעול אצל הקהל כפייס שהוא יקבל פופים לא משנה מה יעשה. ממש כפי שבקי לינץ' לא קיבלה היט מהקהל בלי קשר מה עשתה. הקהל היה תמיד מאחוריה בפיוד מול שארלוט.

PardoFM

New member
מי אמר שהם לא עקביים?

זאת שנה שלישית רצוף, אם אני לא טועה, שהאליפות משתנה ממש לפני סרבייבר סיריס

שי מילר

New member
מנהל
השבוע בפודקאסט של רוסו

שאגב אני מכור לזה חבלז, זה הרבה יותר מבדר מהתוכניות עצמן
רוסו אמר שזה ה-PPV של SRS עם הכי פחות בנייה והכי פחות ציפייה בכל הזמנים.
אני חייב להסכים, שבועיים בנייה ובתוכנית האחרונה לפני האירוע שני קרבות מרכזיים משתנים לגמרי.
יש מצב שאנשים שיגיעו לאירוע לא יבינו מה קרה לרונדה-בקי ולסנר-AJ...
אני לא ראיתי סמקדאון עד אתמול והופתעתי לגמרי מהסיבוב פרסה שעשו.

עוד דבר שרוסו אמר שמעניין לראות אם אכן יתרחש מחר:
יש מצב שנתנו לבריאן את התואר כעונש על כך שלא נסע לקראון ג'ול, בכך שלסנר יעשה לו סקוואש ב-5 דקות ובעוד חודש יפסיד חזרה את התואר ל-AJ.
בכל מקרה אני אתן להם קרדיט שאולי יהיה PPV סביר, בעצם על מי אני עובד... זה הולך להיות זוועה.

Nurd4Life

New member
אם זה העונש

ועל הדרך הם זורקים כהונה של 370 יום של AJ, אז הם כנראה ההורים המענישים הגרועים בתבל.
&nbsp
אם כבר זה יותר ההפך - תראו כמה הם זורקים על הסעודים, שמתאבק מחרים אותם ובמקום שיהיה לכך השלכות הוא מקבל שבועיים אחר כך חגורת אליפות...

Roeiii1

New member
לדעתי זה משהו שקשור בחוזה של בריאן

מאמין שזה הכל פוליטיקה של חוזים אחרת אין שום סיבה הגיונית למה שקרה
בריאן ביקש קרב עם לסנר בSVS כאלוף נגד אלוף וקיבל את מבוקשו

התכנון היה כמובן בקראון ג'ול אבל זה הסתבך בגלל כל הרצח של העיתונאי הסעודי ובריאן כמו סינה החליט לנצל את הכוח שלו(מעניין שבאפריל לא הפריע לו להופיע שם)

מה שלא מובן לי אם זה היה התכנון למה הם לא עשו את זה לפני שבועיים

Nurd4Life

New member
מה זאת אומרת מעניין למה?

רשמת בעצמך שזה הסתבך בגלל הרצח של העיתונאי הסעודי. באפריל העיתונאי חי ונשם, אז לא הפריע לו להופיע שם....

oronm316

New member
נכון אבל זה לא שסעודיה הייתה בירת הליברליות לפני זה...

ולהיפך, קרו וקורים שם דברים הרבה יותר מהרצח הזה

למעלה