שרשור האל אין א סאל

Diunim

New member
אירועים חשובים

נפל דבר, וההאל אין א סאל בכלל אדום...

פרי שואו, אליפות הזוגות של סמאקדאון: הניו דיי ניצחו את רוסב דיי אחרי צרות בגן עדן לאידן אינגליש.

קרב האל אין א סאל: רנדי אורטון ניצח את ג'ף הארדי אחרי שהארדי התרסק מהגג דרך שולחן.

מראיינים את AJ סטיילס והוא אומר שהוא יקרע לסמואה ג'ו את הלב.

אליפות הנשים של סמאקדאון: בקי לינץ' ניצחה את שארלוט פלייר עם רול אפ.

הניו דיי חוגגים ומכריזים שבאוסטרליה הם יגנו על התארים מול דה באר.

אליפות הזוגות של RAW: דולף זיגלר ודרו מקינטייר ניצחו את סת' רולינס ודין אמברוז אחרי קליימור לרולינס.

מיק פולי אומר שברון סטרומן יאלץ לכבד אותו. סטרומן אומר לו שיעשה את העבודה.

אליפות ה-WWE: AJ סטיילס ניצח את סמואה ג'ו עם הצמדה במהלך הקוקינה קלאץ'. לאחר הקרב AJ בעט בג'ו, אבל הילוך חוזר הראה ש-AJ נכנע לפני ההצמדה, עם זאת החלטת השופט נשארת.

המיז ומאריס מתראיינים ואומרים שהם ינצחו את בריאן וברי.

המיז ומאריס ניצחו את דניאל בריאן ובריבלה אחרי שמאריס ביצעה רול אפ על ברי.

אליפות הנשים של RAW: "ראודי" רונדה ראוזי (ע' נטליה) ניצחה את אלכסה בליס (ע' אלישיה פוקס ומיקי ג'יימס) אחרי ארמבר.

פייג' אמרה לסמואה ג'ו שהוא יקבל קרב חוזר באוסטרליה. ג'ו דורש ממנה לתת לו את התואר עכשיו.

אליפות אוניברסלית, האל אין א סאל, מיק פולי שופט: רומן ריינס נלחם מול ברון סטרומן ללא תוצאה. לקראת סוף הקרב, מקינטייר וזיגלר רצו להיכנס לסאל אבל אמברוז ורולינס תקפו אותם, ובמהלך הקטטה על הגג רולינס וזיגלר נפלו דרך שולחנות השדרנים. לאחר מכן ברוק לסנר יצא עם פול היימן וקרע את הדלת. הוא נתן לסטרומן ולריינס F5 וככה הקרב הסתיים.

Diunim

New member
דעות

לא יודע מה אני חושב על הסאל... וואו, עשור מאז שאימצו את האירוע הזה. זקן.
&nbsp
מדהים שעבר עשור ואורטון וג'ף עדיין בסטוריליינים מרכזיים, בלי לשנות מוזיקה בכלל... לא היה לו שיר בכלל? מה הוא עוד משתמש במוזיקה של ההארדי בויז?
&nbsp
וואו. איזה קרב ענק! באמת, הספוט עם המברג היה חולני! מה זה היה בכלל?! אחד מהקרבות הכי ברוטאליים בזמן האחרון, ועוד מאורטון ומהארדי?! שנת 2008 התקשרה...
1/4
&nbsp
קרב אליפות הנשים היה ממש טוב, פסיכולוגיה טובה שכל הקרב בקי מתמקדת בזרוע. בקי אהודה שזה מוזר. אבל בטח הקרב החוזר באבולושן יהיה הרבה יותר טוב. ולמה בקי העתיקה מפנטגון?!

&nbsp
איזה קרב אליפות זוגות מדהים!!!!!!!!!! מומלץ! העשר דקות האחרונות פשוט חלום!!!!! קפצתי כל הזמן. דרו מלך, תמיד ידעתי, רולינס אלוהים וזיגלר דומה לשון. ורנה מפרשנת את דין, מוזר.
3/4
&nbsp
וואו, ג'ו ו-AJ איכזבו... מה זה? לפני שלוש עשרה שנה הם העיפו גגות! עכשיו ממש כלום. אפילו ניסו לשחזר את הספוט של הפאוורבומב שהופכת לבוסטון קראב שהופך ל-STF... אבל באמת, כלום. תראו קרבות אחרים שלהם, יותר טובים. הכול בגלל האוסטרלים? הלוואי שנחיל אמו יטביע אותם. אה, וג'ו, בחייאת. מה אתה חושב שזכית אם המוזיקה של AJ מתנגנת?
1/2
&nbsp
תשוו בין זה לבין הקרב המעורב. סיפרו סיפור, עבד! כל הסיפור היה שברי רוצה את מאריס וזה ממש עבד לי, הרגיש טוב. פסיכולוגיה. ובפחות זמן.
1/2
&nbsp
קרב אליפות הנשים של RAW היה אחלה, רונדה נראית כישרון טבעי ואלכסה משחקת פחדנית מעולה.
1/4
&nbsp
היה דגל ישראל בפרומו של ריינס-סטרומן!
&nbsp
המיין איבנט היה טוב יחסית, די נהניתי מהקרב לפני ההתערבויות. ההתערבויות היו בסדר ולסנר יצא חיה וזה יפה, אבל אני לא מבין למה ריינס וסטרומן היו צריכים לשכב שבע דקות בחוסר מעש במהלך הקטטה של השאר. שהיו ממשיכים בקרב! איפה הבלגאנים?

&nbsp
טוב, סה"כ אירוע טוב ודי מומלץ.

oronm316

New member
מסכים

הקרב של אורטון וג׳ף היה נדיר לשנים האחרונות.
&nbsp
והקרב זוגות הוא בלי שום ספק יהיה גם קרב השנה. פשוט מ-ט-ו-ר-ף
&nbsp
שומר את התקווה שכל הארבע יובילו את החברה ויחזירו קצת את האמון בWWE

Diunim

New member
דעות

לא יודע מה אני חושב על הסאל... וואו, עשור מאז שאימצו את האירוע הזה. זקן.

מדהים שעבר עשור ואורטון וג'ף עדיין בסטוריליינים מרכזיים, בלי לשנות מוזיקה בכלל... לא היה לו שיר בכלל? מה הוא עוד משתמש במוזיקה של ההארדי בויז?

וואו. איזה קרב ענק! באמת, הספוט עם המברג היה חולני! מה זה היה בכלל?! אחד מהקרבות הכי ברוטאליים בזמן האחרון, ועוד מאורטון ומהארדי?! שנת 2008 התקשרה...
1/4

קרב אליפות הנשים היה ממש טוב, פסיכולוגיה טובה שכל הקרב בקי מתמקדת בזרוע. בקי אהודה שזה מוזר. אבל בטח הקרב החוזר באבולושן יהיה הרבה יותר טוב. ולמה בקי העתיקה מפנטגון?!

איזה קרב אליפות זוגות מדהים!!!!!!!!!! מומלץ! העשר דקות האחרונות פשוט חלום!!!!! קפצתי כל הזמן. דרו מלך, תמיד ידעתי, רולינס אלוהים וזיגלר דומה לשון. ורנה מפרשנת את דין, מוזר.
3/4

וואו, ג'ו ו-AJ איכזבו... מה זה? לפני שלוש עשרה שנה הם העיפו גגות! עכשיו ממש כלום. אפילו ניסו לשחזר את הספוט של הפאוורבומב שהופכת לבוסטון קראב שהופך ל-STF... אבל באמת, כלום. תראו קרבות אחרים שלהם, יותר טובים. הכול בגלל האוסטרלים? הלוואי שנחיל אמו יטביע אותם. אה, וג'ו, בחייאת. מה אתה חושב שזכית אם המוזיקה של AJ מתנגנת?
1/2

תשוו בין זה לבין הקרב המעורב. סיפרו סיפור, עבד! כל הסיפור היה שברי רוצה את מאריס וזה ממש עבד לי, הרגיש טוב. פסיכולוגיה. ובפחות זמן.
1/2

קרב אליפות הנשים של RAW היה אחלה, רונדה נראית כישרון טבעי ואלכסה משחקת פחדנית מעולה.
1/4

היה דגל ישראל בפרומו של ריינס-סטרומן!

המיין איבנט היה טוב יחסית, די נהניתי מהקרב לפני ההתערבויות. ההתערבויות היו בסדר ולסנר יצא חיה וזה יפה, אבל אני לא מבין למה ריינס וסטרומן היו צריכים לשכב שבע דקות בחוסר מעש במהלך הקטטה של השאר. שהיו ממשיכים בקרב! איפה הבלגאנים?

טוב, סה"כ אירוע טוב ודי מומלץ.

kendog keds

New member
משהו אדיר ומשהו דפוק

אדיר - הקרב זוגות, וואו.
דפוק - ממתי ברון סטרומן, הפאקינג מכונה שחוזר מכל דבר כמו טרמינייטור, שוכב שבע-שמונה דקות בגלל ספיר על שולחן, ויותר גרוע - למה ריינס שכב כל הזמן הזה, בלי שאפילו נעשה עליו מהלך כלשהו אחרי הספיר? חסר אמינות בטירוף, זה הפריע לי לאורך כל הקטע של כל המתערבים בקרב

למעלה