NXT Takeover: Chicago דיווח ותוצאות

Turkisher

New member
קרב פתיחה: Undisputed(א) נגד לורקין ובירץ' על החגורות

OMG WTF????!!!!
יש טייקאובר ואתם צופים במונדיאל? מה נסגר איתכם??

אני כותב תוך כדי צפייה ולא יכול להתאפק:
קרב פתיחה - אנדיספיוטד נגד לורקין ובירץ' על חגורת הזוגות.
גמרתי 3 פעמים תוך כדי - קרב מדהים, מטורף, קרב שהוא בי"ס לרסלינג מכל הבחינות - טכניקה, סיפור, פסיכולוגיה , מה שתרצו. אם מלצר נתן 7 כוכבים אני נותר 70 לקרב הזה. לא ברור לי למה הקהל היה בחלק מהזמן בצד של סטרונג ואוריילי אבל כל הארבעה נתנו הופעה שלא ראיתי הרבה מאד זמן עם כמה רגעים באמת בלתי נשכחים. וקיבלו תשואות אדירות. בסיום סטרונג ואוריילי שמרו אבל זה קרב שהתפללתי שלא ייגמר לעולם.

ציון אמיתי: 5 כוכבים

Turkisher

New member
קרב שני: הולק... סליחה ולווטין דרים נגד ריקושט

וולווטין יוצא לבוש כמו (גיי) הולק הוגאן ועושה מניירות של הוגאן בכניסה. משעשע.
אחרי הקרב הראשון, זה אמור להיות קרב ביניים או משהו? יש לי יומולדת? אלוהים אוהבת אותי היום.

מתחילים בסטיירדאון ומבטים מתחלפים לקהל. איזה כימיה יש לשני אלה.
הקרב מתחיל עם אחיזות, קצת איטי ומחושב. תיכף בטח יבוא הפיצוץ.
והם אכן מתחילים להגביר את הקצב אבל לא כמו שציפיתי. בהשוואה לקרב הפתיחה ציפיתי להרבה יותר אנרגיות. דרים הפתיע עם כמה מהלכים די מטורפים אבל לטעמי יותר מדי פאוזות להתאוששות תוך כדי וריקושט די יצא מוחלש. בסיום דרים עם טראש טוק , ריקושט מחקה את דרים עם מרפק ומנסה לעשות SSP מחצי זירה ודרים מרים ברכיים (נראה אכזרי), הרבה ספירות קרובות, קפיצות של זירה שלמה ואז ריקושט עושה 630 על דרים ומנצח.

אי אפשר להגיד שזה קרב רע או חלש אבל האמת שהציפיות שלי היו גדולות יותר.
ציון: 4 כוכבים.

Turkisher

New member
קרב שלישי: שיינה בייזלר (א) נגד ניקי קרוס

מאד אהבתי את הבנייה לקרב הזה איך שניקי המשוגעת הצליחה לערער את שיינה האימתנית. אוף כמה אני אוהב את NXT.
אני חייב לציין ששיינה בייזלר מזכירה לי משום מה את ... כריס בנואה.

קרוס מתחילה עם משחקי פסיכולוגיה מטורפים והקרב מתחיל בברול , בייזלר מטיחה את קרוס על הברזלים ואח"כ לוקחת שליטה על הקרב. ניקי סופגת ברכיות סטיפיות בטירוף וצוחקת מהן. משחקת נהדר את המטורפת. היא מצליחה לקחת שליטה ותוקפת יפה. בסיום בייזלר מנצחת בהכנעה אחרי שקרוס התעלפה מהאחיזה.

ציון: שלושה וחצי כוכבים

Turkisher

New member
קרב רביעי: אליסטייר בלאק (א) נגד לארס סאליבן על האליפות

טוב, כנראה שוינס היה באזור אז רצו לעשות לו נעים בעיניים.
ביג מן מוגבל מול אלוף מעופף וזריז.
קרב WWE טיפוסי בין שתי סגנונות מאד שונים. לארס די מזכיר את קיין. הוא לא סתם ביג מן אבל מצד שני גם לא אגדת היאבקות.
סאליבן מוביל רק כדי לאפשר קאמבק של בלאק עם קומבינציות יפות.
אח"כ סאליבן עם אחיזת הכנעה שמצטלמת יפהפה כשהוא מכופף את הברך של בלאק מסביב לצאוורו ומניף אותו באוויר.

בסיום קצת פאשלה של פספוס עם ה- Black Mess אבל הם תיקנו יפה עם שתי בעיטות נוספות שמשכיבות את הביגמן שהחל גם לדמם מהפה.

קרב נחמד שבטח יעלה את סאליבן לרוסטר הראשי ובלאק יתחיל פיוד קצת יותר רציני מול EC3 או אדם קול.

ציון: שלוש כוכבים

Turkisher

New member
קרב חמישי: צ'אמפה נגד גרגנו בקרב רחוב

איזה קארד חלומי יש לטייקאובר הזה והוא לא איכזב עד עכשיו.
שניהם נכנסים, כל אחד בזמנו, עם קב אחד.
צ'אמפה נכנס ללא מוזיקה ורק הבוז האדיר של הקהל מלווה אותו ויוצר אפקט ענק של היל.
האמת היא שלקרבות כאלה אין ערך גדול מבחינת היאבקות והם יותר נועדו לרצות את הקהל בשימוש בכלים והיאבקות מחוץ לזירה.
אין יותר מדי מה לתאר כי היאבקות לא היתה שם. המון חפצים, כולל חשיפת בסיס הזירה, ברול די אכזרי אבל תכל'ס? זה טוב בשביל העלילה, לא בשביל היאבקות.

אפשר לראות מבעד לפיוד שהם חברים טובים שמכירים את השני באופן עיוור ומשחקים את הפיוד מצוין. היו באמפים מטורפים וקטעים מקוריים
הסיום לטעמי די מאכזב ומטופש - צ'אמפה מנצח לאחר DDT?! אחרי כל מה שעשו שם, זה הסיום? חלש. חבל.

ציון: שלוש בלבד.
הקהל בסיום צועק - פאק יו צ'אמפה מה ששומר על מעמדו כהיל מס' אחת כיום בהיאבקות.

למעלה