אלמיניישן צ'יימבר 2018

Diunim

New member
תוצאות ואירועים

אלימיניישן צ'יימבר על אליפות הנשים: את הקרב פתחו ביילי וסוניה דוויל.
&nbsp
לאחר מכן גם מנדי רוז וגם סשה בנקס הצטרפו לקרב.
&nbsp
מנדי רוז הודחה אחרי בנק סטייטמנט מצד סשה.
&nbsp
מיקי ג'יימס הצטרפה לקרב.
&nbsp
סוניה דוויל הודחה אחרי לו ת'אז פרס מהתא מצד מיקי.
&nbsp
מיקי ג'יימס הודחה אחרי ביילי טו בלי.
&nbsp
אלכסה בליס נכנסה לקרב, לבד מול ביילי וסשה.
&nbsp
ביילי הודחה אחרי רול אפ מאלכסה.
&nbsp
אלכסה בליס ניצחה בקרב ושמרה על התואר אחרי DDT מהחבל לסשה.
&nbsp
לאחר הקרב אלכסה התראיינה בזירה, והתחילה כפייסית שאמרה שהיא הוכחה שחלומות מתגשמים... ואז אמרה שהקהל לעולם לא יגשים את החלומות שלו. יש רק אלה אחת בארגון.
&nbsp
אליפות הזוגות: דה באר ניצחו את טייטוס וורלדווייד אחרי סופר ווייט נויז לאפולו.
&nbsp
אם נייה מנצחת, היא מצטרפת לקרב הנשים ברסלמניה: אסוקה ניצחה את נייה ג'קס עם הפיכת פאוורבומב לרול אפ. לאחר הקרב נייה תקפה אותה ודחפה אותה למחסום האבטחה. אלכסה בליס התראיינה ואמרה שאסוקה לא מוכנה להילחם מולה.
&nbsp
רומן ריינס התראיין ואמר שלא אכפת לו מה פול היימן אמר, הוא הולך לרסלמניה.
&nbsp
"ווקן" מאט הארדי ניצח את בריי ווייאט עם טוויסט טוף פייט.
&nbsp
קורט אנגל נמצא בזירה, וגם טריפל אייץ' וסטפני מקמהן יוצאים. הם אומרים שמדובר בהיסטוריה שלא קרתה מאז שקורט אנגל חתם. הם מציגים את רונדה ראוזי. ראוזי אומרת שזה כבוד להיות בארגון, ומודה לרודי פייפר. טריפל אייץ' אומר שהיא לא קיבלה שום יחס מיוחד בחוזה כי היא לא רצתה, אלא רק להיות ברסלמניה. סתם קרב ברסלמניה, כי היא רוצה להרוויח קרב על התואר. קורט אנגל מזהיר את ראוזי שטריפל אייץ' וסטפני רוצים לנקום בה על רסלמניה 31. טריפל אייץ' מוציא את אנגל מהזירה. אנגל אומר שסטפני קראה לרונדה האז בין. לבסוף טריפל אייץ' ניסה למנוע מראוזי לתקוף את סטפני, רק כדי שהיא תטיח אותו דרך השולחן. סטפני נתנה לה סטירה, ואז החליטה לברוח. ראוזי חתמה על החוזה.
&nbsp
אליאס יורד קצת על הקהל. ואומר שהוא יזכה בתואר. הוא נכנס אחרון והם יכסחו אחד את השני לפני שהוא ינצח. ברון סטרומן קוטע אותו.
&nbsp
אלימיניישן צ'יימבר, המנצח הולך לרסלמניה:
&nbsp
המיז, סת' רולינס ופין באלור פותחים את הקרב.
&nbsp
ג'ון סינה מצטרף לקרב.
&nbsp
רומן ריינס מצטרף לקרב.
&nbsp
ברון סטרומן מצטרף לקרב.
&nbsp
המיז מודח בידי ברון סטרומן עם פאוורסלאם בריצה.
&nbsp
אליאס מצטרף לקרב.
&nbsp
אליאס מודח אחרי פאוורסלאם בריצה של סטרומן.
&nbsp
ג'ון סינה מודח בידי פאוורסלאם בריצה.
&nbsp
פין באלור מודח אחרי פאוורסלאם בריצה.
&nbsp
סת' רולינס מודח אחרי... נכון, פאוורסלאם בריצה. ברון סטרומן הדיח חמישה אנשים בצ'יימבר וזה שיא.
&nbsp
רומן ריינס ניצח בקרב אחרי שני ספיר לברון סטרומן. לאחר הקרב סטרומן נתן לו פאוורסלאם בריצה, ועוד אחת, וזרק אותו דרך תא זכוכית.

Yonipac

New member
ספוילר

אם רומן סוגר את רסלמניה השנה אני מתנתק מהנטוורק

Turkisher

New member
אפילו סטיבי וונדר...

... ראה את זה מגיע מקילומטרים וזה מסריח כמו סנדוויץ טונה ביום חמסין ומייאש כמו מלצרית שקיבלה שולחן של תימנים...
די וינס די , באנגלית זה נשמע יותר טוב Die Vince Die...

שני ארועים מגה מסריחים צפויים לנו במניה ואני כבר בלי חשק בכלל. האם השנה סוף סוף אוותר? בנקודת זמן הזאת - יש מצב.
הראשון - ריינס במיינאיבנט נגד לסנר - כולנו ידענו שנה מראש ועכשיו שזה ודאי ולא נותרה עוד תקווה , היאוש השתלט.קרב טוב שהוקרב לגחמותיו של וינס. ריינס הוכיח מעל לכל ספק בקרב הזה שיש לו רק 3 מהלכים ודי. אוף, איזה בזבוז.

השני - מסריח לא פחות - אנחנו הולכים לקבל קרב זוגות מטופש, מיותר ומעליב את האינטליגנציה בין קורט ורונדה נגד HHH וסטפני. מישהו צריך הסבר למה זה קרב מיותר?...

מצטער לסיילר לכם את מניה אבל שתדעו שגם רומן, גם AJ וגם אסקה יצאו עם חגורות.

תגובה ותיקון

התגובה:
כמו שרשמת - זה היה צפוי מזמן וידוע שזה מה שיהיה. יאללה, שריינס יוכתר ולסנר יעזוב.

בקשר לאנגל, אני עדיין לא בטוח ב100% שהוא יתאבק במניה. אולי בדקה ה90 יביא מתאבק שיהיה במקומו. לפחות ככה אני מקווה. אולי סטורמן, כמו שנאמר בחלק מהדיווחים.

ולגבי האלופים - שינסקה ינצח את סטיילס, לדעתי. ריינס ואסקה אכן יהיו אלופים בסוף רסלמניה.

y2pach1

New member
כבר שנים שהקרבות המרכזיים ברסלמניה

ידועים המון זמן מראש וב99% סגורים מבחינת מנצחים
שגם ידועים מראש.
מצד שני המניה של הwwe בשיא של 37 דולר (מטורף)
וכנראה העסקים הולכים טוב, אז מי אנחנו שנשפוט.
בסופו של דבר זה עסק למטרת רווח.
אני ממזמן צופה רק ברויאל ראמבל ומדי פעם בקטעים מעניינים.

לוצה אנדרגרונד חוזרים לעונה רביעית לפי מה שהבנתי,
שם יש למה לצפות :)

תגובות

המניה של הWWE וגם הרייטינג שלהם בעלייה כי הקהל העיקרי שלהם אוהב ומתלהב.

יש גם את ראוזי עכשיו שעוזרת בנושא.

רוב הקהל הוא לא אנחנו, גולשי האינטרנט שמבינים הכל ויודעים מה קורה מאחורי הקלעים. רוב הקהל זה בילי בוב ג'ק מנאשוויל או ג'וני וויליאמס מפנסילבניה, שעושה מנוי לנטוורק ומעריץ את רומן ריינס וביל גולדברג.

בקשר ללוצ'ה - צילמו כבר כמה פרקים של עונה 4! הידד!

y2pach1

New member
לצערי מסכים עם כל מילה

הבנתי שהורידו את התקציב בלוצה,
אבל מצד שני יש חוזה לעונה חמישית.
מקווה שיגדלו מבחינת חשיפה לאוהדים,
אבל עקב מחסור בסטאר פאור (שמוכר לאוהדי
הWWE) קשה לי לראות את זה קורה וחבל.

דעווווווווווות!

מדורג מהכי גרוע להכי טוב!

ווקן הארדי נגד בריי וויאט - 1.5 כוכבים.
הקהל פצח בצ'אנטים של רוסב דיי ו"אנחנו רוצים כדורי חוף". חבל לי על שניהם, אבל מספיק עם החרא פיוד הזה.

אליפות הזוגות - 2 כוכבים.
לעשות קטע של היט על הפייס הכי פחות אובר? בוקינג גרוע. גם הקרב עצמו לא המריא ממש. נקסט.

ניה נגד אסקה - 2.5 כוכבים.
לא הקרב הכי טוב שלהן, הן הראו שיכולות לתת יותר. גם הבוץ' שניה כמעט שברה לאסקה את הרגליים לא עזר.
ומה זאת התקיפה הזאת בסוף הקרב? לא רוצים לסיים את הפיוד הזה כבר?

חתימת החוזה של ראוזי - 3 כוכבים.
ההתחלה הייתה נוראית וצולעת. רונדה לא צריכה לחייך ולהתרגש. זה הרגיש לא טבעי ולא טוב.
אבל מרגע שקורט התחיל לדבר ולהלשין - זה השתפר. באד אס רונדה מעולה, הספוט על טריפס בוצע טוב, הסטירה של סטף הייתה מעולה. נהנתי מהסוף.

הצ'יימבר של הגברים - 3.25 כוכבים.
אני אוהב את סטרומן, באמת. הוא השתפר פלאים, הוא מבדר, הקהל בעדו. אבל הבוקינג של הקרב הוריד לי ממנו ברמות!
בסדר, הוא המפלצת התורנית... אבל 4 פינישרים לא מזיזים לו? מהטופ של החברה?
הוא מדיח את כולם כמו כלום עם ראנינג פאוורסלאם בודד?
היה בוקינג לא טוב לאורך כל הקרב, מיז וסינה הוקרבו סתם על מזבח הסטרומן.
אין לי בעיה עם ריינס בתור זוכה, אני דווקא מעריך אותו. אבל חלקים מהקרב היו לא טוב לדעתי.

צ'יימבר הנשים - 4 כוכבים.
הופתעתי לטובה ועוד היו לי ציפיות מהקרב, והן עמדו בהן!
בניגוד לצ'יימבר הגברים, הבוקינג פה היה חזק ועזר לזרימה של הקרב. הטענה היחידה שלי זה ההדחה המהירה יחסית של מיקי ג'יימס, שזרחה במעט זמן שהייתה בקרב.
סוניה הרשימה אותי ממש, מנדי רוז עדיין לא בטוחה בעצמה אבל יש שיפור.
ביילי נתנה את הקרב הכי טוב שלה ברוסטר הראשי מזה הרבה זמן.
ה"בגידה" של סשה בוצעה טוב ולמרות איזה בוץ' שם בין בליס לבאנקס עם הטוויסטד בליס מהפוד, הקרב היה סבבה.
הפרומו אחרי הקרב של אלכסה בוצע מושלם. האמנתי לדמעות שלה, הופתעתי שעשו לה פייס טרן ואז בום! חזרה להילית המעולה שהיא. שאפו לכל מי שהיה מעורב בקרב!

למעלה