שרשור RAW

Diunim

New member
אירועים חשובים

התכנית מוקדשת לקורבנות בפלורידה.
&nbsp
רומן ריינס נכנס לזירה ומתברר שייכנס ראשון לקרב הגאנטלט הלילה. ריינס אומר שאף אחד מהשאר לא יכול לנצח את ברוק לסנר, אבל הוא יכול. סת' רולינס יוצא לקרב מול ריינס.
&nbsp
קרב גאנטלט: סת' רולינס ניצח את רומן ריינס עם רול אפ. לאחר הקרב הם לחצו ידיים.
&nbsp
סת' רולינס ניצח את ג'ון סינה עם קורב סטומפ.
&nbsp
אליאס ניצח את סת' רולינס עם דריפט אוויי, אחרי שרולינס נלחם מעל שעה בקרב. במהלך הקרב ג'ון סינה אמר שהוא חייב לנצח ביום ראשון.
&nbsp
פין באלור ניצח את אליאס עם קו דה גרה.
&nbsp
המיז ניצח את פין באלור אחרי התערבות של המיזטוראז' וסקאל קראשינג פינאלה.
&nbsp
ברון סטרומן ניצח את המיז אחרי פאוורסלאם בריצה.
&nbsp
לאחר הקרב סטרומן התראיין, והוא אומר שהוא לא חושש מהצ'יימבר והוא לא גמר עם ברוק לסנר. לאחר מכן הוא חיסל גם את המיזטוראז' ונתן למיז פעמיים פאוורסלאם בריצה.
&nbsp
ג'ף ג'ארט יצטרף להיכל התהילה.
&nbsp
אסוקה אומרת שהיא תשלוט בדרך לרסלמניה ובנוסף תחסל את נייה ג'קס ביום ראשון. נייה מנסה לתקוף אותה מאחור אבל אסוקה תוקפת אותה. נייה מצליחה להשתלט עליה ולתת לה סמואן דרופ ולגדרופ.
&nbsp
טייטוס וורלדווייד ניצחו את דה באר אחרי שאפולו (וזה שמו החדש- לא קרוז) נתן לסזארו רול אפ.
&nbsp
בריי ווייאט מדבר על הקרב שלו מול מאט הארדי באלימיניישן צ'יימבר. מאט הארדי מתערב לו בפרומו ושניהם קוראים אחד לשני שקרן. מאט מבטיח למחוק את בריי.
&nbsp
סשה בנקס, מיקי ג'יימס וביילי ניצחו את אלכסה בליס ואבסולושן אחרי בנק סטייטמנט לאלכסה. לאחר הקרב, אבסולושן חיסלו את ביילי וסשה, ואז מיקי הצילה את אלכסה.

דעות בקצרה

סת!
פריקינג!!
רולינס!!!!

היה פרק נפלא, אהבתי שהם יצאו מהשבלונה ונתנו קרב אחד שנמשך כמעט שעתיים, שמח שסת רולינס שבר איזה שיא או 2 על הדרך, הקרבות שלנו נגד ריינס ובעיקר נגד סינה היו מעולים.

כולם יצאו מהגונטלט מעולים.

מרחם על מנדי רוז. יותר מדי בוצ'ים ונראתה אבודה.

טייטוס ואפולו נגד הבר בראשון? הפעם על התואר?
ויאללה, שיסיימו כבר את בריי נגד מאט.
ממש מקווה שאסקה תנצח זריז בראשון ושלא יתנו לניה לשבור את הסטריק.

ממליץ בחום לראות את הגונטלט או לפחות את 2 הקרבות הראשונים ממנו!

Rami V

New member
רק אני חושב ש?

מסכים שהיה רו נחמד עם אחלה קרב, אבל לדעתי זו היתה פשוט עצלות לשים את הקרב הזה. מה הוא נתן בדיוק? בעוד שבוע כל האנשים הללו נלחמים, אז באמת שלא הבנתי מה הטעם של הקרב הזה... מילא אם היו עושים את זה שהמנצח נכנס אחרון לכלוב, עוד היה על מה לדבר...
זה היה יכול להיות מעולה, אם לא היה את הקרב בראשון. לדעתי הקרב הזה טוב יותר ממה שיהיה בראשון, אז עדיף שכבר היו משאירים רק אותו.
הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא שרולינס יגיע עייף ביום ראשון ובגלל זה לא יהיה במיטבו ויפסיד, ככה שיאשים את קורט אנגל.
הייתי בטוח שמיז לדוגמא יגיד- למה אני צריך את זה ויפסיד בספירה ל-10 (כמו שהוא ניסה לעשות עם סטרומן, אבל לא בגלל שלא בא לו על הקרב).
מקווה שרולינס יתפתח מכאן ויחזור להיות ענק כמו שהיה בעבר.

kendog keds

New member
מי היה מאמין? תוכנית של היאבקות שהכילה רק היאבקות!

מקווה שהיה לתוכנית הזאת רייטינג בשמים.
בלי סגמנטים, בלי סיפורים מופרכים - פרומו בזירה של פחות משתי דקות של רומן ריינס ומשם לקרב מצוין של 105 דקות, עם ראיונות קצרצרים של המפסידים תוך כדי הקרב,
והשוס הוא שזה עבד והקהל היה מחושמל לאורך כל הדרך.
&nbsp
אולי הההופעה הכי טובה של רולינס עד היום. אני לא מבין איך עפו על השוואות עם ג'ריקו שניצח את רוק וסטון קולד אחד אחרי הש/ני ב-2001. ריינס וסינה הם הרוק וסטון קולד של היום, והוא ניצח אותם אחד אחרי השני, ועוד כשסינה נכנס בלי שהיה לי קרב מוקדם יותר כמו שהיה עם אוסטין. מדובר בהישג שרולינס אמור להזכיר עד סוף הקריירה שלו.
&nbsp
נשברו כמה שיאים לדעתי בקרב הזה:
&nbsp
-הקרב הארוך בהיסטוריית ה-WWE (מדיח את ברונו סאמרטינו נגד וולדו ואן אריק עם 81 דקות), אם כי מדובר בקרב עם יריבים מתחלפים אז זה קצת מוריד מההישג).
-ההופעה הרצופה הכי ארוכה ברו מאת סת' רולינס.
-יש מצב שזו תוכנית ראשונה מזה עשורים שלא קורה שום דבר מאחורי הקלעים - כל התוכנית התרחשה בזירה למעט הפרומו המצולם מראש של הארדי ובריי.
-פעם ראשונה שתוכנית נפתחת עם הפסד של ריינס, ואולי פעם ראשונה שריינס מפסיד ברו?
-פעם ראשונה שריינס מפסיד נקי?
(לא סגור על השניים האחרונים)
&nbsp
קיצר, לגזור ולשמור

Nurd4Life

New member
בקטנות

כי לא קראת את מנהרת הזמן, אז מרגיש חובה לתקן

&nbsp
מן הסתם לא פעם ראשונה שריינס הפסיד ברו - הפסיד רק לפני כמה שבועות את האליפות הבין יבשתית למיז.
גם לא הפסד נקי ראשון - הפסיד כבר בעבר לביג שואו, לסטרומן, לבאלור, לרולינס.
&nbsp
לגבי מאחורי הקלעים - היה עוד קצת בקטנות (אבסולושן ומן הסתם הראיונות במהלך קרב הגאונטלט) אבל הכל קרה גם כשקורה משהו בתוך הזירה, וזה בהחלט סייע לכך שהקהל היה חם.
&nbsp
כל זה לא משנה את העובדה שהיה פשוט רו מצוין. הקטע המוזר - גם אחריו בקושי נוספו קרבות לצ'יימבר. אמנם טרם הוכרז אבל בטוח יצורף קרב על אליפות הזוגות, זה עדיין משאיר אותנו עם 5 קרבות בלבד....

kendog keds

New member
מכל הדוגמאות שנתת

הייתי נזכר במיז ואולי בפין באלור בדרך לאליפות האוניברסלית
מתי שואו ניצח נקי את רומן? כחלק מהשילד? רולינס ניצח נקי מעבר לתוכנית הזאת? וגם את ברון אני לא זוכר מנצח אותו נקי ברו למרות שזה הגיוני.
קיצר תמחק את שני השיאים שבסימן שאלה
&nbsp

Nurd4Life

New member
לגבי

ברון - הוא לא ניצח אותי נקי ברו, הוא ניצח אותו נקי ב-PPV. פשוט רשמת "פעם ראשונה שריינס מפסיד נקי?" אז חשבתי שאתה מדבר בכלליות ולא רק ברו.
&nbsp
לגבי הניצחונות של ביג שואו ורולינס - אפשר לראות את זה בווידאו הזה.
https://www.youtube.com/watch?v=0vaLK7BPFKI
רולינס עשה את זה במאני אין דה בנק 2016 נקי, ואז הפסיד את האליפות אחרי פדייה של אמברוז

kendog keds

New member
אוקיי לפי זה אפשר להוריד את ביג שואו מרשימת ה"נקי"

אז יש מועדון עילית של באלור, רולינס ואני מניח שגם סטרומן, שניצחו אותו נקי, ורולינס היחיד שעשה את זה פעמיים

למעלה