שרשור סמאקדאון

Diunim

New member
אירועים חשובים

המנצח בקרב של דולף זיגלר מול ברון קורבין יצטרף לקווין אוונס, סמי זיין ו-AJ סטיילס בפאסטליין.
&nbsp
לפני הקרב בין זיגלר לקורבין, אוונס וזיין תקפו את קורבין. הם עמדו לתקוף גם את זיגלר שתקף אותם לפני כן, אבל הם הצליחו להשתלט עליו.
&nbsp
שארלוט פלייר (ע' בקי לינץ' ונעמי) ניצחה את שרה לוגן (ע' הריוט סקוואד) אחרי נאטורל סלקשן.
&nbsp
שיין מקמהן מתעמת עם דניאל בריאן. הוא קובע קרב בין זיגלר לזיין, וקרב בין קורבין ואוונס. אם זיגלר או קורבין מנצחים, המיין איבנט של פאסטליין יהיה קרב מחומש. אם אוונס או זיין יתערבו, הם יצאו מהקרב.
&nbsp
ברון קורבין ניצח את קווין אוונס אחרי אנד אוף דייז והצטרף למיין איבנט.
&nbsp
בובי רוד אומר שהוא יהיה אלוף ארה"ב הגדול ביותר בהיסטוריה וקובע קרב פתוח. הוא רומז שהוא מעדיף שרנדי אורטון יצא. אורטון יוצא ואז גם ג'ינדר מהאל יוצא, ואומר שאורטון נכנס לטופ טן של סמאקדאון למרות שג'ינדר ניצח אותו. אורטון אומר שלא אכפת לו בכלל. ג'ינדר אומר שרוד מעל אורטון ברשימה ורוד מזכיר שג'ינדר לא נמצא שם כי לאף אחד לא אכפת ממנו. ואולי אורטון רק מקום תשיעי כי לרוסטר נמאס מההתקפות שלו. אורטון נותן RKO לאחד מהאחים סינג', אבל ג'ינדר נותן לאורטון ולרוד חלאס.
&nbsp
הניו דיי רוצים לשבור שיא באכילת פנקייקים עד שגייבנג'מין יוצאים. הם רוצים שהניו דיי יתנו מקום לאתלטים אמיתיים. הניו דיי מזכירים שהם האלופים שכיהנו הכי הרבה זמן. גייבנג'מין הורסים את הפנקייקים.
&nbsp
הניו דיי ניצחו את גייבנג'מין עם פייסבאסטר של קינגסטון על גייבל.
&nbsp
דולף זיגלר אומר שהוא נועד להתאבק והוא יהיה במיין איבנט ברסלמניה, וילך לשם כאלוף.
&nbsp
האוסוז אומרים שאף צמד לא הצליח לנצח אותם. לאחר מכן אחי הבלודג'ון צופים בפרומו ומרביצים במסך שבו הם רואים אותו.
&nbsp
קווין אוונס מבקש מסמי זיין לא לאכזב אותו ולהפסיד. זיין אומר שאוונס אכזב אותו והם לא יעבדו ביחד בפאסטליין.
&nbsp
בשבוע הבא: הריוט סקוואד מול שארלוט, נעמי ובקי.
&nbsp
דולף זיגלר ניצח את סמי זיין עם סופרקיק. המיין איבנט עומד להיות קרב מחומש.

דעה על המיין איבנט

יאללה זיגלר!!!!

אני ממש הייתי רוצה שדולף יזכה בתואר בפאסטליין כדי לזעזע את הצופים ולהפתיע.

ואז שסטיילס יזכה בתואר חזרה בפרק של סמאקדאון, כדי שנקבל את סטיילס נגד נאקאמורה ברסלמניה.

לפחות נקבל קצת הפתעות על הדרך.

Nurd4Life

New member
נשמע

נוראי. מאוד מבאסת אותי המחשבה שבונים פה את זיגלר רק כדי להשתין עליו בקשת שוב, אבל שהוא יזכה על חשבון סטיילס ואז יפסיד שוב את התואר רגע לפני רסלמניה? כל בוקינג כזה תמיד נשמע נוראי ורק למען הshock value.
&nbsp
בכלל, אני חושב שפסטליין מיותר ורק מאפשר להם בכלל לחסוך את הבנייה של איי ג'יי נגד נקאמורה, שכנראה אין להם ממש רעיונות או תכניות לגביו כי זה בכל זאת פייס נגד פייס, אז הם נהנים מכך שהם יכולים להתעלם מזה עד כמה שיותר קרוב לרסלמניה.

למעלה