שרשור RAW

Diunim

New member
אירועים חשובים

ג'ונתן קואצ'מן חזר לפרשן.
&nbsp
סטפני מקמהן פותחת את התכנית ומדברת על השבוע ההיסטורי שעבר על כולם. היא מציגה את אסוקה. אסוקה יוצאת וסטפני מברכת אותה. היא אומרת שלפני שתחליט מול מי היא נלחמת, עדיף שתחכה, כי אלכסה בליס תגן על התואר שלה באלימיניישן צ'יימבר לנשים! אסוקה מבטיחה להיות אלופה. סשה בנקס יוצאת ומברכת אותה על הניצחון, אבל היא רוצה לשבור את הסטריק שלה הלילה. סטפני קובעת את הקרב.
&nbsp
יהיה גם צ'יימבר לגברים שיכריע מי יילחם מול ברוק לסנר ברסלמניה. יהיו הלילה קרבות העפלה: ברון סטרומן מול קיין בקרב לאסט מן סטנדינג, מאט הארדי מול אליאס וג'ון סינה מול פין באלור.
&nbsp
העפלה לצ'יימבר, לאסט מן סטנדינג: ברון סטרומן ניצח את קיין אחרי שהפך עליו את שולחן הפרשנים עם הפלטפורמה. לאחר מכן סטרומן התראיין וטען שהוא האחרון שעומד, בזמן שפינו את קיין.
&nbsp
קורט אנגל מדבר עם ברון סטרומן על מה שקרה. סטרומן מבטיח שהוא ינצח בצ'יימבר.
&nbsp
אליאס מנגן את השיר שלו אבל מבטיח להגיע לרסלמניה.
&nbsp
העפלה לצ'יימבר: אליאס ניצח את "ווקן" מאט הארדי עם דריפט אוויי אחרי שהסרטון של בריי הופיע על המסך והסיח את דעתו של מאט. לאחר מכן בריי צחק, ומאט התחיל לצחוק גם כן.
&nbsp
המיז מתראיין באמצעות מצלמה ביתית, ויורד על רומן ריינס והקהל.
&nbsp
אליפות ביניבשתית: המיז (ע' המיזטוראז') ניצח את רומן ריינס אחרי רול אפ לאחר שאקסל ודאלאס התערבו וחטפו.
&nbsp
הרבייבל ניצחו את הית' סלייטר וריינו עם שאטר משין. לאחר הקרב הם יורדים על מתאבקי העבר.
&nbsp
הדאדלי בויז מצטרפים להיכל התהילה.
&nbsp
הבאלור קלאב מדברים על ג'ון סינה באמצעות מצלמה ביתית.
&nbsp
סשה בנקס מבטיחה היסטוריה.
&nbsp
אסוקה ניצחה את סשה בנקס עם אסוקה לוק.
&nbsp
ג'ון סינה גם מתראיין עם מצלמה ביתית ואומר שהוא רק מתחיל.
&nbsp
אליפות הזוגות: דה באר ניצחו את טייטוס וורלדווייד אחרי ווייט נויז לקרוז.
&nbsp
העפלה לצ'יימבר: ג'ון סינה ניצח את פין באלור עם AA מהחבל.

Turkisher

New member
בית קברות ע"ש ג'ון סינה

אתם יודעים מה? יאללה, אני אופטימי. נתנו לסינה לקבור את באלור שתי פעמים ברצף, גם בראמבל וגם בראו , כדי להתחיל תהליך של היל טרן לבאלור ולהפוך את הבאלור קלאב למשהו בסגנון הבולט קלאב המקורי.

אם לא, אז וינס, עם כל ההערכה שלי אליו, הוא חתיכת חרא. כל השאר היה תוכנית קצת מוזרה ודי בינונית עד סבירה.

סטרומן מייצר כל שבוע שיאי אכזריות חדשים, אני מתחיל לחשוש שבפעם הבאה הוא יגיע עם מסור חשמלי לזירה... קצת לקחו את זה רחוק מדי.

באמת? מאט הארדי ראוי למקום בצ'יימבר? למה? טוב שנתנו לאליאס.

מיז עושה את השטיקים הרגילים שלו שהוא עושה כבר 10 שנים ואתם יודעים מה? זה עדיין עובד.

אני מבין שלאלכסה יש חוזה כמו של לסנר שהיא לא צריכה להופיע כל שבוע?...
ולאן נעלמו רולינס וג'ורדן אחרי הראמבל? לא ברור.

אסף Day

New member
אני משער ומקווה

שהמיין אבנט של התוכנית הזאת יוביל לקרב ברסלמניה בין סינה לבאלור שבו באלור ינצח.

למעלה