אנזו אמורה שוחרר

Diunim

New member
אנזו אמורה שוחרר

ה-WWE החליטו לשחרר את אנזו אמורה היום.

אנזו הושעה אתמול על האשמות באונס מצד בחורה, והיום ה-WWE החליטו לשחרר אותו ואפילו לא איחלו לו בהצלחה ב-FUTURE ENDEAVORS.

באדה בום.

אסף Day

New member
ה-BUST הכי גדול של הפרפורמנס סנטר נכון להיום

שום כישרון בזירה, טוב על המיקרופון וזהו.
מסתבר שהדמות של השמוק שהטריד את לאנה כשיצא עירום מהמקלחת הוא לא גרסה מוחצנת אלא גרסה יותר שפויה של האדם האמיתי.
מה גם שמגישת התלונה, הלכה למשטרה וגם מאשימה עוד 2 אנשים, גבר ואישה שסייעו לאנזו לסמם אותה. זה לא בדיוק נשמע כמו מקרה של סיפור שהומצא.
המשטרה תחקור את זה יותר לעומק, התלונה מאוד מקיפה אז יהיה קשה להצליח לשקר או להמציא אותה. אבל אני לא המשטרה זה בידיים שלהם.

"Twitter user @MissGucciWitch recently took to Twitter and accused Enzo of raping her back in October of 2017. She alleges that Twitter user @toopoor_ (a woman named Layla Shapiro) and designer Tyler Grosso were involved"

http://www.wrestlinginc.com/wi/news/2018/0122/636196/wwe-suspends-enzo-amore-over-rape-allegation/

אסף Day

New member
הטענות נגד שאני נתקל בהם:

היא עשתה פורנו סנאפ-צ'ט ושהיא שיקרה לגבי היריון.
שזה קצת מעלה ספקות.

kendog keds

New member
WOW!

ממש מאכזב לשמוע, אני בכנות חושב שהוא אחד הטובים על המיקרופון בכל הזמנים, וזה היה רק עניין של פז"מ כדי שיוכר בכך.
עכשיו בחיים אפילו לא יחזרו לקטעי ארכיון שלו כשידברו על אנשים טובים על המייק.
&nbsp
&nbsp
אם הוא אשם אז אין על מה לדבר וטוב שפיטרו מיד. השאלה שמעניינת אותי במקרה כזה היא מה קורה אם הוא יוצא זכאי לחלוטין. האם הם יעשו עמו חסד ויעסיקו אותו שוב, או שיתנו לקריירה של בן אדם להישרף בגלל האשמת שווא.

אסף Day

New member
הוא לא הראשון ולא יהיה האחרון

שנדפק בגלל תלונת שווא במידה ומדובר בתלונת שווא.
אם הוא חף מפשע אני מקווה שיעסיקו אותו מחדש גם אם אני לא מת עליו.

pufpuf

New member
שינצלו את ההזדמנות

ויבטלו את חגורת הקרוזרוויט המיותרת

למעלה