סקר: רויאל ראמבל נשים -
או
?

Turkisher

New member
סקר: רויאל ראמבל נשים -
או
?

לאור העלאת חמשת הבנות מ-NXT, חזרתה של פייג' ובכלל נוכחות גבוהה של נשים עלו לאחרונה שמועות ותוכניות לקיים רויאל ראמבל של נשים.
מה דעתכם על הנושא - בעד או נגד?

Turkisher

New member

רוב קרבות הנשים הם בוטש פסט אחד גדול ואני לא רואה טעם לשרוף חצי שעה על משהו כל כך מיותר. שיחזירו קרבות חזיה ותחתונים , בזה הן מצוינות...

לגמרי בעד.
זה יכול להוסיף עוד עניין במחלקת הנשים.

אם היה HIAC וגם איירון וומן וגם MITB, הגיע הזמן לראמבל נשים וגם לTLC נשים, אבל זה נושא אחר.

כן, יש רוסטר מספיק גדול להריץ ראמבל של 20 נשים (ולא 30 כמו של הגברים). אפשר להוסיף כמה אגדות מהעבר ואיזה 2,3 מNXT שיבואו חד פעמי לראמבל.

ninjastar

New member

הסיבה היחידה נגד היא שהראמבל מטיבעו הוא קרב ארוך, מה שאומר שנקבל שעתיים+ של קרבות ראמבל במופע אחד.
&nbsp
אבל זאת בעיה שולית, בנוסף להבדיל מהגברים, יש הרבה נשים שפשוט נעלמו אחרי שהן עזבו את הWWE, אז לא חסר "הפתעות" שהם יכולים להכניס לקרב, ובגלל שזה ראמבל אז הן לא חייבות להיות ברמה של הנשים ברוסטר כרגע, כדי לתת איזה דקה או שניים של קרב.

TL PUNK

New member

דווקא אין לי בעיה עם ראמבל נשים , יותר מזה אני אפילו בעד להכניס אליפות
טאג טים לנשים בדיוק כמו של הגברים.
WWE חייבים ללכת עם המהפכה הזאת עד הסוף כדי שאנשים יקחו את כל זה ברצינות , לא יכול להיות שבערך +20 נשים ברוסטר (ראו וסמאק) יתחרו על רק 2 אליפויות ראשיות וזהו , חייבים להכניס עוד עניין.
הבעיה שה PPV's כבר כ"כ ארוכים , 4 שעות ל SVS זה מוגזם..
אם וינס באמת אמיץ הייתי מתחיל לתת PPV's נפרדים לנשים פה ושם.

Aberforth

New member
טכנית

הנשים כבר הוכיחו את עצמן ואת השווי הרייטינגי שלהן, אם ערוץ E מחזיק אותן כבר כמה שנים טובות בשידור עם טוטאל דיווס וסדרות הבת שלה.

TL PUNK

New member
לא יודע אם זאת השוואה נכונה

שמע , טוטאל דיווס זאת תוכנית טראש "ריאליטי" . תוכניות כאלה תמיד מביאות רייטינג כלשהו , אבל יש אוליי קשר של 3% במקרה הטוב בין התוכנית הזאת להיאבקות נשים.
הנשים או לפחות רובן הן כבר לא דיוות אלא מתאבקות רציניות ועל כן WWE חייבים לקחת את הרוסטר של הנשים הרבה יותר ברצינות.
שתי חגורות אליפות זה נחמד אבל חייבים לעשות יותר , במקרה הטוב 2-3 נשים נלחמות על אליפות אחת וכל השאר סתאם פילר .
WWE חייבים לתת להן עוד משהו לעשות . רויאל ראמבל זה התחלה טוב , והוספת עוד חגורות זה הפיתרון הכי טוב.

סלים וארזה

New member
מנהל
התשובה היא כן
אבל צריך בקרב מספר אלמנטים:
1. חברות הריוט סקוור או חברות האבסולושן (או שתי הקבוצות ביחד) חייבות להיות מתישהו ביחד בזירה.
2. חייבים קטע קומי באמצע ולא רק ברולינג בין הבנות שלא נגמר.
3. לא לנפח את הזירה עם יותר מדי משתתפות לאורך הרבה זמן, זה נמאס מהר מדי.
4. תביאו דמויות מהעבר הרחוק או הקרוב: הגלאמאזון, איי ג'יי לי, הבלות, קלי קלי או אפילו ויקי גררו לחצי דקה.
5. צריך היל טרן של מישהו על מישהו. נניח של סשה בנקס על ביילי.\ או סתם בין שתי הבלות שאחר כך לא נראה אותן.

pufpuf

New member
אני חושב שגם ראמבל נשים וגם ראמבל גברים זה טו מאץ'

אבל לאור זה שהראמבל גברים כבר שנים הוא ממש ממש נוראי ולא שווה צפייה, אין לי בעיה שיבטלו שנה אחת את הראמבל גברים ויעשו רק ראמבל נשים מלא.
יותר גרוע מהראמבלים של הגברים של השנים האחרונות זה לא יכול להיות.

למעלה