מהקלטת סמקדאון ולסרבייבר סירייס

Nurd4Life

New member
מהקלטת סמקדאון ולסרבייבר סירייס

אחרי חודש של בנייה לקרב בסדרת ההישרדות, אינספור פרומואים וכהונה כאלוף של 170 יום, הכי ארוכה בשנתיים האחרונות ומאז שסת רולינס היה צריך לוותר על התואר בגלל פציעה - איי ג'יי סטיילס ניצח היום בהקלטות סמקדאון את ג'ינדר מהאל וזכה באליפות ה-WWE.

בעקבות כך, הקרב בסדרת ההישרדות משתנה לקרב חלומות שהרבה אנשים ציפו לו - ברוק לסנר נגד איי ג'יי סטיילס.

מה דעתכם? החלטה טובה? בזבוז של קרב חלומות שמתבצע בזריזות, בלי בנייה וגם בלי שום דבר ממשי על הכף? הודאה בכישלון של ה-WWE? ואם כן, אז למה עכשיו? ולמה דווקא כשהם ביודעין בחרו לתת לג'ינדר מהאל קרב אליפות גדול מול המתאבק הכי בכיר שלהם כרגע? (זה היה למעשה הקרב הראשון שהוכרז לאירוע).

ברור לכולם שפוטנציאל האיכות עולה משמעותית (לא חוכמה גדולה, גם קרב של לסנר נגד אנזו אמורה או פיט דאן עם פוטנציאל גבוה יותר) אבל יכולים להבין את ההחלטה שעמדה מאחורי זה ואת הניגוד המוחלט לכל מה שנבנה עד כה?

PardoFM

New member
אני לא יודע מה זה אומר

אבל על פי הדיווח בחדשות, ההחלפה בתארים הגיע כי לג'ינדר מאהל יש פציעה וחששו שהוא יצטרף להתמודד עם מתאבק סטיפי כמו ברוק לסנר. אני לא יודע עד כמה הפציעה, אם יש לו פציעה, חמורה. מקווה בשבילו שזה אכן החלפה מתוך מחשבה של רייטינג ולא בגלל פציעה.

Diunim

New member
דבר פשוט מאוד

שה-WWE סופסוף תפסו שכל והבינו שג'ינדר מהאל זה חרא אלוף.
&nbsp
ג'ובר? באמת, ג'ובר?
&nbsp
לא יודע אם פציעה או לא, ג'ינדר מהאל מול ברוק לסנר זה לא לגיטימי בשום עולם שהוא, נהדר ש-AJ בא לקחת את התואר ולהציל את סמאקדאון.
&nbsp
לאף אחד לא היה אכפת מלסנר-ג'ינדר. AJ-לסנר זה הרבה יותר טוב.
&nbsp
ה-WWE הודו בכישלון שלהם אבל זה 170 ימים מאוחר מדי, אחרי שהשפילו את שינסוקה נאקאמורה ונתנו לו להפסיד לדבר הזה פעמיים.
&nbsp
תודה לאל, הם סופסוף אמרו לג'ינדר את מה שהיה צריך להגיד כבר ממזמן: חלאס!

shagy2dup

New member
יש את הסיבוב בהודו אוטוטו ..מבטיח לך שזה ישתנה עד אז

pufpuf

New member

אני מקווה שזה שם סוף לניסוי ששמו ג'ינדר.
לא ברור מה הייתה מטרתו ומה ניסו להשיג בו.
אבל בתור מי שלא עוקב אחרי התוכניות השבועיות בכלל, זה לא ממש אכפת לי, העיקר שיהיה לי סטיילס נגד לסנר.

למעלה