האל אין א סאל 2017

Diunim

New member
האל אין א סאל 2017

אז הלילה אוונס ושיין נלחמים בסאל... מה הפעם שיין יעשה?

Diunim

New member
תוצאות

קיקאוף: שלטון בנג'מין וצ'אד גייבל ניצחו את ההייפ ברוז
&nbsp
האל אין א סאל, תארי הזוגות: האוסוז ניצחו את הניו דיי אחרי דאבל ספלאש עם כיסא על אקסבייר וודס.
&nbsp
AJ סטיילס מגלה שטיי דילינג'ר גם בקרב על תואר ארה"ב הלילה. הוא אומר שהוא מתכוון לנצח גם אם הסיכויים נגדו.
&nbsp
רנדי אורטון ניצח את רוסב עם RKO.
&nbsp
אליפות ארצות הברית: ברון קורבין ניצח את AJ סטיילס וטיי דילינג'ר אחרי שהצמיד את דילינג'ר לאחר הפנומנאל פורארם.
&nbsp
אליפות הנשים: שארלוט ניצחה את נטליה בפסילה אחרי שנטליה תקפה לה את הברך עם כיסא.
&nbsp
הפאשיון פיילס חזרו, בריזאנגו התחברו עם האסנשן ומצאו מזוודה מלאת זהב.
&nbsp
אליפות ה-WWE: ג'ינדר מהאל ניצח את שינסוקה נאקאמורה אחרי הקאלאס.
&nbsp
קווין אוונס אומר ששיין מקמהן לא חשב על המשפחה שלו כשניסה להרוס לו את הקריירה, ולכן הוא ילמד אותו לקח.
&nbsp
בובי רוד ניצח את דולף זיגלר (לבוש כולו בשחור ובלי כניסה) עם רול אפ. לאחר הקרב, זיגלר פגע בו עם זיג זג.
&nbsp
האל אין א סאל: קווין אוונס ניצח את שיין מקמהן אחרי ששיין פספס קפיצה אל אוונס שהיה על שולחן השדרנים... כי סמי זיין הזיז את אוונס. זיין שם את אוונס על שיין ואפשר את ההצמדה.

Diunim

New member
דעה על קרב אחד בינתיים

אני אצפה במיין איבנט אחר כך, אבל קרב הפתיחה היה ענק!
&nbsp
באמת!
&nbsp
אלים מאוד, וודס מוכר כמו מטורף וכדאי לכם לצפות.

Diunim

New member
אז דעה על מה שצריך

המיין איבנט...

הולי פאקינג שיט, איזה פחד!

שיין ואוונס על פסגת הסאל זה מפחיד. הבחור בן 47 חבר'ה, וממשיך לסכן את עצמו כשאבא שלו מאשר הכול... ואחותו גם... פחד אלוהים!

שני דברים שהפריעו לי:

1) אוונס צועק על הילדים של שיין בתחילת הקרב והם צוחקים. איך אני אמור לקחת ברצינות שהורגים להם את האבא?

2) שיין עושה קוסט טו קוסט על אוונס, מצמיד, ואוונס... מניח את הרגל על החבל. זה קרב פולס קאונט אניוור, אידיוטים! אין נגיעות בחבל! הפעם האחרונה שדבר כזה קרה היה בלסנר-טייקר (המקורי, לא השחזור) וזה עצבן אותי מאוד.

אגב, הפרשנים זה ביירון, קורי ואוטונגה? טוב, מבדיקה מתברר שזה לא אוטונגה אלא טום פיליפס. נראה שווינס הצליח ליצור לעצמו מפעל לשיבוט קריינים. אני לא מבדיל ביניהם...

אבל באמת קרב ענק, וההיל טרן בסוף לא צפוי.

אפילו כתבו על זה במאקו! http://www.mako.co.il/men-stories/A...utm_campaign=OngoingActivity&partner=facebook

אגב, בנוגע לתקופת האליפות של ג'ינדר והעובדה שהחרא הזה יוצא אובר על נאקאמורה... KHALAS!

kendog keds

New member
מצד אחד אתה יורד על השדרנים

מצד שני אני בדיוק כמוך התעצבנתי מהקטע עם החבל, ומי מיד מיהר להגיד שהשופט עשה כאן פשלה? כן כן, למרות הפדיחה בשידור חי, קורי גרייבס לא ניסה לטייח וישר אמר "למען האמת אני חושב שהשופט נסחף עם הרגע, לא היה אמור להיות פה רופ-ברייק"

Diunim

New member
כן, שכחתי מזה

אבל כמה לא מקצועי הארגון יוצא כאן. נהדר שהוא מסביר את הטעות, אבל אוונס ושיין לא היו אמורים לטעות בזה.
&nbsp
והתכוונתי יותר לקול של השדרנים. אני לא מבדיל!

kendog keds

New member
ממליץ מאוד לא לקרוא תוצאות

ולראות את ה-HIAC של הזוגות ואת הקרב על ה-US.
כבר יצא השנה באחד האירועים שניו דיי ואוסוס הפתיעו ם קרב מצוין, ועכשיו הם נתנו פשוט את אחד ה-HIAC הטובים שהיו, ברוטלי, יצירתי ומעניין לאורך כל הדרך.
&nbsp
והקרב על ה-US פשוט היה איכותי ומדויק, כולם מכרו מצוין והתרגילים נכנסו טוב מאוד, בוקינג מעולה לאורך כל הקרב וחוויית צפייה מאוד מהנה.
&nbsp
לגבי השטות עם הרגל של אוונס על החבלים כבר הגבתי פה. שמח שקורי גרייבס מיהר להגיד שהייתה פה פשלה

TL PUNK

New member
דעות על גהינום בכלוב

קיקאוף- לא ראיתי סורי.

זוגות בסאל - קרב אדיר! קרב אדיר! קרב אדיר!!! , באמת אחד הקרבות סאל היותר טובים שראיתי בשנים האחרונות , הם גם ניצלו את הסטפיולציה של הקרב ללא פסילות בצורה מרשימה ביותר! , היה קרב אגרסיבי מאוד משתי הקבוצות -עד כדי כך שכשוודס כלא את האוסו עם הקנדו הייתי בטוח שהולך להיות דאבל טרן זה היה עד כדי כך אלים . כמובן שביג אי עשה ספיר עם הראש ישר לתוך הקורת ברזל של הסאל הוא פשוט חולה נפש.
בסוף ניצחון של האוסוז ,דווקא מתאים לי הם הילים מצוינים ויש להם עוד פוטנציאל לקרבות מצויינים עם עוד קבוצות כאלופים. לצערי בגלל שהקרב הזה היה כ"כ טוב כל שאר הקרבות עד המיין איבנט היו...פחות מעניינים.

אורטון נגד רוסב - היה קרב בסדר אבל הוא נפגע מלהיות בדיוק אחרי האופנר.
חבל לי על רוסב :( עדיף כבר שיחזירו לו את לאנה.

טריפל ט'ראט אליפות ארה"ב - קרב טוב בעיקרון , היה קצת משעמם כשקורבין כיסח את שניהם אבל לטאי וסטייל היו כמה ספוטים יפים פה ושם.
זה בסדר שקורבין זכה אבל מאז הפדייה שלו הוא כ"כ נחלש..אני לא חושב שהתואר הזה יכול לתקן את זה.

שארלוט נגד נטליה - קרב ראו די משעמם האמת..הפיניש היה מטופש כי נטליה כיסחה לה את הצורה כל הקרב.

פאשן פיילס- מתתי מצחוק כשבריזנגו אמרו שהם לא רוצים להיות חברים של האסנשיין וכל הקהל עשה אווווווווו :( . שיעשו משהו עם אסנשיין שיחזירו אותם כפייסים מצידי זה ממש לא משנה במקרה שלהם.

אליפות ה WWE - משעמםםםםםםם! די הרגתם את שינסקה כבר מפסיד כל הזמן לג'ובר הזה , במקום להילחם מול סטיילס או רולינס הוא נלחם לי נגד הבדיחה הזאת.

זיגלר נגד רוד - גם משעמם שיעבירו את רוד כבר למשהו אחר עם זיגלר הוא עומד במקום.

שיין נגד אוונס - היה לדעתי קרב מצויין של שני אנשים שמנסים להרוג אחד את השני (בדומה לאופנר) היה שם אלמנט של אלימות יותר מדרך כלל , אהבתי ששיין ישר קפץ על אוונס ושהם אשכרה התחילו בבחוץ נכנסו פנימה ויצאו שוב החוצה. האגרופים של שיין פשוט נראיים והוא עשה את זה כ"כ הרבה בקרב חחחח.
כשהם סופסוף היו על הגג הייתי ממש במתח כי היה ברור ששיין יקפוץ בשלב מסויים . ואכן הוא קפץ ומת על השולחן שלא נשבר כמו שצריך .
וכמובן! האם זה סופסוף היל טרן של זיין??? אבל למה? גלו בפרק הבא! .

בקיצר אירוע סבבה , האופנר ומיין איבנט מצויינים , הקרב משולש היה בסדר , כל השאר לא שווה צפייה.

Yonipac

New member
דעות מהגיהנום

איזה כיף לכתוב דעה טובה על משהו.
ואללה מודה, כבר הרגתי את סמאקדאון, הייתי בטוח שהם חזרו שנתיים אחורה,
אבל הPPV האחרון הוכיח שלמרות ג'ינדר, יכול להיות שיש לסמאקדאון מה להציע.
האוסוז-ניו דיי היה קרב לא פחות מאגדי ומרתק מהרגע הראשון, לא היה לי מושג מי הולך לנצח את הקרב הזה, כל שנייה הייתי בטוח שמישהו אחר לוקח.
וודס עשה עבודה מדהימה, ביג אי יצא מפלצת והאוסוז נתנו הופעה מרעננת כאילו אין להם כמעט עשור על הזירה.
מקמהון ואוונס היה התקפת לב. להבדיל מאחרים פה, שמחתי שהילדים של שיין שמחים וקופצים, אחרי הכל הם הולכים לראות את אבא שלהם עושה מהלך משוגע בשלב כזה או אחר.
אני לא ממש עף על הקטע החדש של זיגלר, זה גם די מתנגש עם הדמות שלו. הוא הרי השואו אוף, פיספסתי משהו בדרך שגרם לו להגיד אני כבר לא שואו אוף או שיש פה התעלמות מוחלטת?

כל השאר פחות התרכזתי, בובי רוד קצת מאכזב אותי מבחינת יכולות בזירה ושאר הקרבות עניינו לי את ה

למעלה