האם אתה מארק? על פי וינס רוסו

שי מילר

New member
מנהל
האם אתה מארק? על פי וינס רוסו

התחלתי לאחרונה לשמוע את הפודקאסט של וינס רוסו. יש לו כמה דברים ממש משעשעים. בלי קשר לנושא השרשור, חייב לציין שהוא שוחט לפחות אחת לכמה ימים את דייב מלצר ובריאן אלוורז.

בדרך כלל רוסו מדבר על רו וסמקדאון או PPV שהיה השבוע, אך השבוע נתקלתי במשהו יוצא דופן. מבחינתו הדבר הכי גרוע בעולם? להיות מארק. רוסו שונא מארקים, אבל ממש. כולם בוודאי זוכרים שבמשך שנים ניהלנו דיונים מה הופך מישהו למארק או סמארק. אז ממש לפני 3 ימים בבוקר (שלישי) רוסו הקדיש פרק שלם למה שמבחינתו הופך אותך למארק.
[URL]https://www.podcastone.com/episode/Markaritaville-Is-A-Town-In-Vegas,-Tommy-Dreamer-Is-An-Alien,-Disco-Owes-Me-$50,-Larry-Francis-Is-A-Mark,--Whats-In-Your-Box[/URL]

לדבריו אם אתה מארק זה אומר שהרסלינג ממלא חלל כלשהו בחייך, ונועד למלא משבצת של משהו שחסר לך. רוסו אומר שכדי לקבוע בוודאות אם אתה מארק, עליך להסתכל במראה ולשאול את עצמך:
במידה ואני נדרש לשים בקופסא דבר אחד שמגדיר אותי כאדם, מה אשים בקופסא?

מה התשובה שלכם? מה הייתם שמים בקופסא? ומה דעתכם על דבריו של רוסו?
אגב, התשובה של רוסו לשאלה הזאת נמצאת ב-10 דקות האחרונות של הקישור כאן למעלה, כולל מה לדעתו התשובה שלכם אומרת עליכם.

נ.ב: רוסו נותן כמה פרמטרים שמבחינתו הופכים אותך למארק:
אם אתה מנהל שיחה עם אנשים ורסלינג הנושא היחיד, אתה מארק.
אם עברת את גיל 20 ויש לך רפליקה של חגורת היאבקות, אתה מארק.
אם אתה נמצא בקהל וצועק "YOU DESERVE IT" או שר עם ה-THEME של נקאמורה, אתה מארק.
רוסו אומר ש-75 אחוז מהמתאבקים (!) בימינו הם מארקים.

TL PUNK

New member
איך אפשר להקשיב לו?

הקשר של רוסו לרסלינג הוא מקרי בהחלט , אין לו שום מושג על מה הוא מדבר והוא נכשל בכל חברה בה הוא עבד .הדבר היחידי שאפשר לזקוף לזכותו זה חלק קטן באטיטיוד אירה ,אבל גם שם היה להם רוסטר כ"כ חזק עם אשכרה כוכבים שהצליחו למרות הכתיבה של רוסו.
לא הקשבתי לסירטון בקישור ,אבל האם רוסו טוען שהוא העצמו גם מארק? כי להזכירכם הוא אשכרה היה כותב של כמה תוכניות רסלינג...אז אם אתה עובד בחברת רסלינג אתה לא מארק?.
חוץ מזה היום כל מארק הוא סמארק כי כולם יודעים שזה מבויים אבל עדיין אוהבים את הביזנס בלי קשר,אז כל הנושא של מארק נגד סמארק כבר לא תקף מאז שנות ה 80.
הרבה אנשים שונאים את דייב ובריאן אבל לפחות הם לא נכשלו בכל חברה שהם עבדו בה . הם בסה"כ אומרים את דעתם האישית וגביי הביסנס ונותנים סטאר רייטינג לפי מה שהם נהנים ממנו.

dannygoosh

New member
תשובה לשאלה אחת שלך

אם אתה עובד בחברת רסלינג - לא רק שאתה לא בהכרח מארק, יש גם סיכוי לא רע שאתה בכלל לא אוהד רסלינג. ב-WWE עבדו (ואולי עדיין עובדים) לא מעט כותבי אופרות סבון, שאין להם באמת זיקה לעסק או היכרות עם המתאבקים עצמם.

Diunim

New member
לג'ים קורנט אתה מקשיב?

כי גם הוא קצת נכשל בכל חברה ותמיד זרקו אותו...

Yonipac

New member
אין מה להשוות בין פועלו של קורנט לשל רוסו..

בעצם יש. וקורנט משאיר לו אבק

Diunim

New member
קצת קשה לא להשאיר אבק

כשבועטים אותך מכל חברה שעבדת בה...
&nbsp
לפחות לרוסו יש טענה שהיה כותב ראשי של תקופה מוצלחת. מה יש לקורנט להתגאות בו? מה ההצלחה שלו בצוות הבוקינג? ואם יש- למה הוא תמיד מפוטר?

Yonipac

New member
ההשפעה של קורנט

קורנט הוא בין האחראים הישירים לטשטוש הגבולות בין שוט לוורק. אז ב-98, זה לא היה מקובל לדבר על מה שקורה בבקסטייג' ועל ארגונים אחרים.
חוצמזה שהוא היה שם 12 שנה. קשה להגיד על מישהו שנשאר באותה עבודה 12 שנה שהוא מפוטר מכל מקום. מהWWE פיטרו אותו כי הוא סטר לסנטינו או משו כזה..
וינס רוסו הוא כישלון גמור.

Diunim

New member
זהו? זה מה שמצאת?

אז קודם כל- זה היה מקובל, היו הרבה לפניו והרבה אחריו...
&nbsp
ג'ים רוס נתן שוט ב-96 על איך שפיטרו אותו.
&nbsp
ה-nWo אהבו לתת שוטים.
&nbsp
בריאן פילמן- שעליו מדברים כאן- אהב לתת שוטים...
&nbsp
ECW אהבו לתת שוטים.
&nbsp
ג'ים קורנט הסתובב עם רובה כדי שלא יתקפו אותו מעריצים, בשנות האלפיים.
&nbsp
ג'ים קורנט היה זה שפוטר מצוות הכתיבה של ה-WWF והועבר ל-OVW בגלל שוינס רוסו דרש את זה, ואז רוסו נשאר הכותב.
&nbsp
ג'ים קורנט היה זה שניסה לנהל ארגון- שפשט רגל אחרי שלוש שנים.
&nbsp
ג'ים קורנט היה זה שניסה לנהל את TNA והועף משם- בשביל וינס רוסו...
&nbsp
ג'ים קורנט היה זה שניסה לנהל את ROH- ופוטר משם בגלל שהקהל צעק שהוא רוצה את הכסף חזרה.
&nbsp
ובאופן כללי- קורנט הוא זה שטעה לגבי מלא אנשים שהוא לא חשב שיצליחו בביזנס (קווין אוונס, סמי זיין, היאנג באקס, טריפל אייץ').
&nbsp
רוסו, בניגוד אליו, פוטר בדיוק פעם אחת (מ-TNA). את ה-WWF הוא עזב והוא עדיין היה עם חוזה ב-WCW כשהם גמרו. לעזאזל, אפילו וינס מקמהן התקשר אליו לבוא לעשות בוקינג ב-2002, אז מה?

Yonipac

New member
אוח

זו היתה רק דוגמא אחת למשהו שוינס רוסו בחיים לא התקרב אליו, באותם זמנים הפרומואים האלה היו פורצי דרך.
עד היום לא יודעים את מידת ההשפעה של רוסו על האטיטוד ארה, אבל היכולות שלו ללא פילטר כבר מוכחות בתור קטסטרופה.

וינס רוסו פוטר והוחזר מספר פעמים, להגיד שפיטרו אותו פעם אחת זה לעקם את המציאות. גם מWCW פיטרו אותו ואז החזירו אותו. גם בWWE ב2002 כשהחזירו אותו זה היה לתקופה קצרה שבה לא העבירו לו אף רעיון (ניסה לעשות עוד אינווייז'ן) והעדיפו שהוא ישב בבית לקבל כסף. אז לא פיטרו אותו, סתם שמו אותו בהקפאה. ואני לא מתחיל לדבר על התקופות שהוא כתב לTNA, אוי ואבוי.
אני מאמין שהסיבה להעסקתו החוזרת של רוסו היא מחסור בכותבים מוכרים.
זה שכל פעם מתקשרים אליו, מעיד יותר על מצב הביזנס מאשר עליו.

חוצמזה, ג'ים קורנט בביזנס מתחילת שנות ה-80, ב-10 שנים האחרונות הוא די מקרטע, אבל ככה גם כל בני דורו בביזנס כרגע, הנוכחות של וינס רוסו ברסלינג היא קצרה ודלה, עשה קצת פה וקצת שם ובעיקר עשה לעצמו שם, זו העבודה הכי טובה שלו, שאנחנו בכלל יודעים מי הוא.

ג'ים קורנט היה בכל הארגונים בתקופות היותר טובות והפחות טובות, אבל ההשפעה שלו היא הרבה יותר חיובית מאשר שלילית, בניגוד לרוסו.
חוצמזה שהוא קצת ביריון קפריזי אני די בעדו.

אז אם אתה שואל אותי באיזה קאמפ אני ולמי להקשיב, אני לגמרי קאמפ קורנט! זאת לא שאלה בכלל. הוא מדבר עניין על הביזנס ובצורה מאוד מקצועית, איך אתה יכול בכלל להשוות את זה לערימות הפח אשפה שרוסו מוציא מהפה שלו, בעיקר זבל שמזלזל באינטלגנציה של אוהדי רסלינג.

Diunim

New member
וינס רוסו המציא את זה

וורקד שוטס היו משהו שהוא עשה הרבה פעמים. הפרומואים לא היו פורצי דרך, להפך. קורנט נאם אותם כי כולם כבר התחילו לתת שוטים וזה הפך למשהו בנורמה. ברט ושון נתנו וורקד שוטס כל שבוע דאז, וה-nWo גם כן וב-ECW בכלל. אז מה הבעיה? על שלושה פרומואים מסכנים, זה העניין? והתייחסות לארגונים אחרים- גם ה-nWo, גם הפלישה של ECW ל-WWF.
&nbsp
רוסו קטסטרופה, נניח שכן- מה זה פותר את קורנט? העובדה היא שגם קורנט בלי פילטר כנראה קטסטרופה, כי הוא פשט רגל עם ארגון אחד ופוטר מהבוקינג של ארגון שני בגלל שהקהל לא אהב את הבוקינג שלו. מהשלישי הוא פוטר בגלל רוסו.
&nbsp
ואני מנסה לחשוב על ההשפעה החיובית הזאת- מישהו זוכר איזה סטוריליין זכור של קורנט? בוקינג מוצלח? משהו?

hirshfe

New member
קורט בוקר בינוני ומטה

הוא היה מנג'ר נלא.
כדמות הוא הכניס את רוסו לכיס הקטן
כבוקר שניהם די זבל

TL PUNK

New member
לא תמיד מקשיב לקורנט

אני לא ממש מקשיב לקורנט , פה ושם כשקורה אנגל או משהו גדול ואני רוצה לשמוע דעות על זה מכל מיני פודקאסטרים.
בכלל אני לא תמיד מסכים עם קורנט , לדעתי הוא אדם מאוד אלים שמנסה לחיות בעבר.
אבל - את הדעה של קורנט אני יכול לפחות לכבד כי הוא כ"כ הרבה שנים בביזנס בין אם היו לו הצלחות או כישלונות והוא באמת חי ונושם רסלינג (לא כולם כל הזמן מציליחים ברסלינג זוכרים שסטון קולד היה הרינגמאסטר וקיין פייק-דיזל?) .
הבעיה שלי עם רוסו זה שהוא שונא רסלינג , הוא אוהב פנטזיה או דרמה...וזה משהו שעובד במנות קטנות ולא כמישהו שהוא כותב ראשי בחברה , ראה את איכות התוכניות של TNA כשרוסו היה כותב שם , זה היה זבל טהור וכישלון גמור.
אפילו מקללת השם שהוא נתן להם (Tits & Ass) הם הצליחו להיפתר רק לאחורה.

בקיצר , אם אתה רוצה להקשיב לרוסו תקשיב זאת זכותו של כל אחד להיתחבר למשהו שונה ברסלינג. אני הקשבתי לפודקאסט שלו כמה פעמים ולא יצאתי ממנו עם שום תובנות מיוחדות.

Diunim

New member
אוי באמת

רוסו העריץ היאבקות בסגנון ניו יורקרי, אז היא קצת יותר בידורית, סו וואט?
&nbsp
דרמה תמיד הייתה חלק מרסלינג. ולרוסו היו גם כמה הצלחות ככותב. אני מנסה לחשוב על הצלחה של קורנט בבוקינג ופשוט לא מוצא...
&nbsp
השם של TNA הוא הבעיה האחרונה שלהם (שינו שוב את השם). מה גם, אם הוא היה כזה בעייתי, הג'ארטס לא היו מסכימים לו.

pufpuf

New member
חבר'ה, חבר'ה, לא צריך לריב

אפשר פשוט להסכים ששניהם בוקרים גרועים

שי מילר

New member
מנהל
שרשור שאיבד כיוון ללא כל התייחסות לנושא

ממש מזכיר לי את הימים היפים של הפורום

TL PUNK

New member
סופסוף חחח

סופסוף יש קצת בלאגן קצת פה .
חייבים להחיות את הפורום

שי מילר

New member
מנהל
אפשר לומר הרבה על רוסו

אבל רק אנשים כמוהו מעצבנים מספיק כדי להזיז דברים פה ושם.
האמת שהוא די מעורר רחמים, בפודקאסטים מספר די בגילוי לב שהוא מרוויח מעט מאוד כסף ביחס לעבר ומתפרנס מהתוכנית שלו באינטרנט. הוא נשאר משעשע אבל ראיית העולם צרה מאוד, רוסו חושב על כל דבר בחיים כמו אנגל של רסלינג. מספיק להאזין לו 5 דקות כדי לשים לב לזה.

שי מילר

New member
מנהל
טוב, בגלל שאף אחד לא התייחס או האזין לפודקאסט

רק אומר שרוסו אמר שאם התשובה שלכם לשאלה
במידה ואני נדרש לשים בקופסא דבר אחד שמגדיר אותי כאדם, מה אשים בקופסא?
תהיה משהו שקשור להיאבקות כמו חגורת היאבקות או חולצה וכאלה
זה סימן שהמארקיות חדרה לחייכם יותר מדי.
קשה לי להאמין שמישהו באמת היה עושה את זה, אז מצבנו בסדר

למעלה