שרשור נו מרסי

Diunim

New member
שרשור נו מרסי

המופע עם ברווווווווווווווווון במיין איבנט.

Diunim

New member
תוצאות

קרב פרישואו: אליאס ניצח את אפולו קרוז (ע' טייטוס או'ניל) אחרי דריפט אוויי.
&nbsp
אליפות ביניבשתית: המיז (ע' המיזטוראז') ניצח את ג'ייסון ג'ורדן עם עזרה מבו ואקסל וסקאל קראשינג פינאלה.
&nbsp
פין באלור ניצח את בריי ווייאט עם קו דה גרה למרות פציעה.
&nbsp
אליפות הזוגות: דין אמברוז וסת' רולינס ניצחו את שיימוס וסזארו אחרי ששיימוס בטעות פגע בסזארו עם ברוג קיק, מה שאפשר לרולינס לתת לו ברכיה ולאמברוז לתת לו דירטי דידז. בתחילת הקרב סזארו חטף את עמוד הזירה בפנים ואיבד כמה שיניים.
&nbsp
אליפות הנשים: אלכסה בליס ניצחה את סשה בנקס, נייה ג'קס, אמה וביילי אחרי DDT לביילי.
&nbsp
רומן ריינס ניצח את ג'ון סינה אחרי סופרמן פאנץ' וספיר. לאחר הקרב סינה הרים לריינס את היד.
&nbsp
אליפות המשקל הקל: אנזו אמורה ניצח את נוויל אחרי לואו בלואו.
&nbsp
מחר מיז יארח את ריינס במיז TV.
&nbsp
אליפות אוניברסלית: ברוק לסנר (ע' פול היימן) ניצח את ברון סטרומן אחרי F5.

Turkisher

New member
אכן ללא רחמים (ספויילרים)

ללא רחמים וינס תוקע לנו את RR לגרון , מקריב את כל ה-Draws הגדולים של הארגון למענו (סינה, טייקר) רק כדי לקבל תוצאה מביכה.
ללא רחמים סינה מכר את הקרב בצורה שנותנת בראש למייקלס - הוגאן...
ללא רחמים בנו את ברון סטרומן כמפלצת חסרת מעצורים רק כדי שלסנר יתאושש וינצח בכמה מהלכים לא משכנעים והעיקר לא יפסיד

ללא רחמים סזארו הקריב את שיניו הקדמיות בקרב מעולה רק כדי שאף אחד בארגון לא ידע להעריך את הכישרון וההקרבה שלו
ללא רחמים לקחו שנה של קרבות מעולים של נוויל עם ביצועים מרהיבים וזרקו לפח ונתנו לפה גדול עם כישרון קטן לנצח עם בעיטה לביצים
ללא רחמים קוברים את בריי וויאט , PPV אחרי PPV כשהאבסורד הוא שבאלור לא מצליח לצאת אובר ולתת קרב שמתעלה על 3 כוכבים

ללא רחמים הקרב בין מיז לג'ורדן היה כדור שינה שנתנו לצופים מייד עם תחילת המופע.
ללא רחמים ניה ג'קס נותנת הופעה מרשימה ולמרות זאת אלכסה בליס מצליחה לשמור על החגורה

נו מרסי = NO, Merci = לא תודה. דלגו על האיבנט הזה. אין מה לראות.

Rami V

New member
למה אתה מתכוון?

לא ראיתי את האירוע, אלא ראיתי תקציר ביו טיוב (למרות שיש לי נטוורק- תראו לאיזה מצב הגענו). השאלה שלי היא על מה שרשמת על ג'ון סינה. הוא מכר בצורה מוגזמת ככה שזה היה מגעיל? בתקציר לא שמתי לב למשהו מיוחד...

Yonipac

New member
ספוילר

הWWE לא יכולים לברוח מעצמם.
אז יש לנו את ברוק לסנר, החיה הקשוחה שמתפקדת כבר מספר חודשים על תקן סופר-סינה 2007-2010 החזק והכל יכול, שאוכל מכות במשך דקות ארוכות מכל מיני מפלצות וענקים רק כדי לעשות מהלך וחצי ולנצח את הקרב.
זה לא היה כיף כשזה היה סינה,
וזה לא כיף כשזה ברוק עכשיו.
ומה עכשיו? אנחנו צריכים לחכות עד מאניה שהחגורה תעבור לריינס?
אי אפשר להקדים את כל התהליך הצפוי הזה לראו הבא או משו? הם באמת הולכים להעביר אותי מסכת ייסורים כזו עד אפריל?

ninjastar

New member
4 שנים

מהרגע שברוק ניצח את טייקר במניה, היה ברור שריינס יהיה זה שינצח אותו, ולוקח להם 4 שנים (במקרה והם סוף פאקינג סוף יעשו את הקרב הזה במניה 34) לסיים את הסיפור הזה.

Yonipac

New member
גאד. זה יותר גרוע

מלחכות שנה שלמה שסינה-רוק ייגמר ואז לקבל את זה עוד פעם.

Aberforth

New member
מוריד בפניכם את הכובע (ללא ספוילרים)

שאתם עדיין מצליחים להתרגש (או לכעוס במקרה הנוכחי) על מה שקורה בWWE.

כבר שנים שאני בתחושה אנמית בנוגע לכל מה שקורה שם.

pufpuf

New member

פשוט החלטת בוקינג הזויה לתת לסטרומן להפסיד נקי ללסנר.
אני לא מאוהדי סטרומן במיוחד, אבל אין ספק שהוא האיש הנכון בזמן הנכון והוא קיבל בוקינג פנסטסטי ונמצא בעליה מתמדת - אז למה לשים לזה ברקס?
&nbsp
זה היה כל כך נדרש שהוא ינצח כאן. כאילו, פאק, מה שעשיתם שנה שעברה בין גולדברג ללסנר? אז אותו דבר, רק עם מתאבק שהוא אשכרה רלוונטי. סטרומן היה צריך לנצח כאן, ולבנות קרב חוזר בינו ללסנר ברסלמניה.
&nbsp
&nbsp

Diunim

New member
אבל אז איך

יעשו ברסלמניה ריינס-לסנר, שהם כבר מנסים לעשות ארבע שנים וכל פעם נכשלים אבל ברור ברור שזה מה שהקהל רוצה ושזה המיין איבנט הכי טוב והכי חלומי והכי מושלם ותסתכלו, לעזאזל, ריינס פייס! תעודדו אותו כבר!!!!!!!!!
&nbsp
לא הופתעתי מהתוצאה.
&nbsp
אני חושב שהתכנון הזה ספציפית הופך את לסנר לכל כך גרוע מבחינתי...

למעלה