לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1336413,364 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

x
הודעה מהנהלת הפורום

אביחי (crossface) ז``ל 1979-2004 , לעולם לא נשכח אותך
יש להודיע על ספויילרים של תוצאות שלא עבר שבוע מאז שידורם בארה``ב

המשך >>

לצפיה ב-'סטארקייד חוזר!!! ואולי גם קודי רודס יחד עם היאנג באקס?!?!'
סטארקייד חוזר!!! ואולי גם קודי רודס יחד עם היאנג באקס?!?!
21/09/2017 | 13:22
4
180
אמנם זה חדשה מלפני כמה ימים, אבל לא דיברנו על זה פה.
עולם ההאבקות רועש וגועש!!!
הWWE החליטו להחזיר כמה מהPPV הישנים של WCW, לפחות בשם.
הראשון שנבחר - Starcade, שרבים החשיבו אותו בתור הרסלמניה של WCW.
אבל מה? החזירו אותו רק בשם. בפועל, הוא יתקיים ב25.11, שזה יוצא ביום שבת, בתור האוס שואו של סמאקדאון.

אפילו פרסמו קארד לאירוע:
WWE Championship Steel Cage Match
Jinder Mahal vs. Shinsuke Nakamura

SmackDown Women’s Championship Steel Cage Match
Natalya vs. Charlotte Flair

United States Championship Triple Threat Match
AJ Styles vs. Baron Corbin vs. Rusev

SmackDown Tag Team Championship Texas Tornado Match
The New Day vs. The Usos

Sami Zayn vs. Kevin Owens

Bobby Roode vs. Dolph Ziggler

Breezango vs Aiden English & Mike Kanellis w/ Maria Kanellis

The Hardy Boyz are also confirmed to appear at Starrcade in their home state of North Carolina, as are WWE Hall of Famers and Starrcade legends Ricky “The Dragon” Steamboat and The Rock ‘n’ Roll Express!

כמובן שרשום שהקארד נתון לשינויים ויש עוד מלאאאאאאאאא זמן עד אז.

אחרי שהWWE פרסמו את זה, קודי רודס, בנו של דאסטי ז"ל, עקץ את הWWE בטוויטר שלו.
הוא תייג את מייקל הייז, אחד הבוקרים הראשיים, ואמר "אם כבר אתם עושים אירוע שאבא שלי נתן לו את השם, אז לפחות תנו לגולדי להתאבק בו"
הייז לא נשאר חייב וענה לקודי.
הוא אמר שאם כבר הם יתנו לגולדאסט קרב, אולי הוא יבוא לחבור אליו באופן חד פעמי.

נכון להיום קודי הוא אלוף העולם של ROH וזה יהיה מעניין לראות אם הוא יגיע להופיע.
אבל זה לא הכל!!!!
גולדאסט החליט גם להגיב בטוויטר שלו על כל הנושא ואמר שהוא מעוניין בקרב של האחים רודס נגד... האחים הארדי!

מה שהוביל את מאט להתלהב מהרעיון ולצייץ על זה גם.
עכשיו, זה האוס שואו של סמאקדאון, אבל האחים הארדי מופיעים במודעה של האירוע, אז זה לא מפתיע שגולדאסט התייחס לאחים הארדי.
מאט המשיך להטריף את קהילת האינטרנט בהצעה נוספת.... שקודי יביא איתו את היאנג באקס, במידה ויבוא לאירוע!

בקיצור - מהאוס שואו זניח אי שם באמצע תקופת החגים וחג ההודיה, זה פתאום הפך לאירוע מתוקשר שכולם מדברים עליו ומתחילים להריץ פנטזי בוקינג משלהם.

נכון לעכשיו אין אישור לזה שהאירוע ישודר בנטוורק, למרות שהיו בעבר שידורים של האוס שואוס בלייב בנטוורק, מיפן ומMSG.

הבאקס, אגב, צייצו שיש להם ערב פנוי בתאריך הזה... הטרולינג ממשיך!

מה דעתכם על הרעיון?
האם זה ראוי שיהיה לזה שידור בנטוורק?
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'קודי רודס'
קודי רודס
24/09/2017 | 14:40
3
71
הפעם הקודמת שלו ב-WWE היתה כשלון גדול. זה התחיל עם הלגאסי שהיו סיידקיק של אורטון. אחר כך קודי רודס הפך למתאבק בודד במידקארד עם סט מאוד מצומצם של מובים וכמעט ללא מיקרופון. משם שינה גימיק לדאשינג קודי רודס ואפילו גידל שפם שהיה מאוד אובר עם הקהל (תהרגו אותי למה). גולדאסט הגיע והיה סוג של פיוד בין השניים כשאחד הדיח את השני ברויאל ראמבל. בהמשך הם חברו ביחד וקודי רודס הפך לסטארדאסט כששינה את ארסנל התרגילים הקבוע שלו, אבל כמובן שכל מיני אמונה בגרמים אסטרולוגיים ושמימיים לא ממש מעניינת וקודי רודס בעצם נקבר בגלל הגימיק החדש הזה עד שעזב.

אני יודע שיש לו פוטנציאל לעשות הרבה, אבל ב-WWE פשוט סרסו אותו לגמרי: תעשה דיזסטר קיק, תעשה קרוס רודס ואם יש משהו שמוציא אותך אובר, אז נחתוך את זה מיד. חבל שמרוב נסיונות לבדל כל מתאבק ברוסטר שלהם הם בעצם הורסים את ההיאבקות עצמה. זה הפך לתרגילי טריידמארק שעושים זה על זה עד הפינישר שגם הוא ייחודי לכל מתאבק בנפרד.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'אבל אפשר לומר את זה כמעט על כל מתאבק'
אבל אפשר לומר את זה כמעט על כל מתאבק
<< ההודעה הנוכחית
24/09/2017 | 21:12
2
56
כי זו הנוסחה של ה-WWE בערך מאז ומעולם, הם כמעט ולא נותנים חופש אמיתי לאף מתאבק לעשות מה שהוא רוצה (בזירה או במיקרופון). מבחינתי זה לטוב ולרע, אבל זה המצב.
אגב, שכחת את הגימיק של "פנטום האופרה" שהגיע אחרי הדאשינג (אם אני לא טועה, אחרי שריי מיסטריו שבר לו את האף או משהו כזה).

אני מסכים איתך שה-WWE ממש התאמצו כדי להרוס כל מומנטום של קודי באמצעות גימיקים מגוחכים וציוותים שגויים (חוץ מהטאג הנשכח עם סנדאו), אבל אני רוצה להאמין שאם הם יחזירו אותו, הם כן יתנו לו קצת יותר קרדיט ופוש.
מצד שני, אני הייתי בטוח שהשטות של סטארדאסט היא רק לאיזה חודש-חודשיים כדי לפתוח פיוד עם גולדאסט ולקבל את פוש היחידים שהגיע לו. אז מה אני מבין...

ואגב, לדעתי קודי היה מדהים בגימיק המעאפן של סטארדאסט, גימיק שנועד לכשלון. וזה מאוד מזכיר לי את דמיאן סנדאו שהפך למגה-אובר, בזמן שהיה מצוות למיז וחיקה אותו מחוץ לזירה תו"כ קרבות, עוד גימיק שנועד לכשלון.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'הלו הגימיק של דאשינג והמסיכה היה גדול'
הלו הגימיק של דאשינג והמסיכה היה גדול
25/09/2017 | 16:37
1
40
אפילו היתה לו המשכיות מסוימת.
קודי היה רגיש למראה הפנים שלו, היה אפילו קטע מצחיק שאם מתאבק היה מוריד לו כאפה לפנים הוא היה מתעצבן, יוצא מהזירה ובועט במדרגות מעצבים.
ואז מיסטריו שבר לו את הפנים.
היאבקות WWE >>
לצפיה ב-'זוכר את כל הדברים'
זוכר את כל הדברים
25/09/2017 | 21:42
38
נכון, הייתה שם המשכיות נחמדה ואני מודה שגם היו שם פה ושם קטעים מבדרים (אך ורק בזכות קודי), אבל הדבר הזה נמשך מעל לשנה - אם אני לא טועה. הוא פשוט נתקע בגימיק הזה יותר מדיי זמן בלי כיוון הגיוני, בדיוק כמו עם סטארדאסט.
היאבקות WWE >>

הודעות אחרונות

19:41 | 21.10.17 moshe3641
16:55 | 21.10.17 סלים וארזה
20:29 | 19.10.17 Diunim
09:50 | 18.10.17 Diunim
06:21 | 17.10.17 Diunim
18:27 | 12.10.17 Diunim
00:59 | 12.10.17 Turkisher
11:49 | 11.10.17 Diunim
11:07 | 10.10.17 Diunim
10:55 | 09.10.17 Diunim

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ