עובדות לא חשובות ברסלינג

kabukim

New member
ירקתי את המים שלי...

Diunim

New member
המיין איבנטרים הכי ותיקים

מתלוננים על אותם מיין איבנטרים...
&nbsp
אבל האמת היא, שיש הרבה אנשים שהיו במיין איבנטים של אירועים שני עשורים, ואפילו שלושה.
&nbsp
על אנשים שהיו במיין איבנטים של אירועים במשך ארבעה עשורים שונים- אני מכיר רק שניים.
&nbsp
הראשון הוא שון מייקלס. שון כיכב בעשרות מיין איבנטים בשנות התשעים ובשנות האלפיים, ואת הפרישה שלו הוא עשה במיין איבנט בשנות העשר. ב-1989, בסרבייבור סירייס, הוא היה במיין איבנט כשהשתתף כחלק מהצוות של ווריור מול הצוות של בובי הינן. וכך שון הוא המתאבק היחיד שהופיע במיין איבנטים של אירועי WWE ארבעה עשורים שונים.
&nbsp
השני- שיש לו שיא מיוחד בפני עצמו- הוא סטינג. סטינג לא רק שהיה במיין איבנטים של אירועים במשך ארבעה עשורים שונים, אלא גם עשה את כולם באירועים שאינם של WWE. סטינג היה במיין איבנטים באייטיז ובניינטיז מטעם WCW, ובשנות האלפיים והאלפיים ועשר היה במיין איבנטים של TNA.

Yonipac

New member
מעצרו של הרב הלפרין

ראיתי שכבר דיברו על רסלינג בישראל, אבל אף אחד לא דיבר על מעצרו של הרב הלפרין. על מה עצרו את הצדיק בן פורת יוסף הזה אתם שואלים? על זה שהמכות לא אמיתיות, שיריבו בכלל לא מירדן אלא מחיפה ושמו לא אחמד אלא אלכסנדר, על זה שתכננו את הכל מראש וכנראה שבעיקר אכזבה אותם העובדה שיש קייפייב בכל העניין הזה. בקיצור, קיפייב או לא קיפייב, עצרו את הלפרין על הונאה (אם זה היה מכות אמיתיות אז סבבה).
מצ"ב כתבה שחושפת בריש גלי שרסלינג זה מבוים ועל סעיפי האישום שכן הצליחו לדחוף לו בסוף.

היום כולנו יודעים שפייק או לא פייק, רסלינג זה מוצר צריכה בסיסי.

Yonipac

New member
אני לא מבין איך זה לא הפך לסיפור מפורסם בעולם כולו

למעלה